نظرتون راجع به ارش برهانی؟

By   سید حسن طاهری   3520 Day ago
By   zahra*ss*7777 4444*777   3520 Day ago
بازیکن فووووق العاده ایه....تعصبشم مث اخلاقش فووووووووووق العاده س....واقعا باعث افتخارمونه....آرش آقای گل رو همه ی طرفداران اس اس دوست دارن
By   علیرضا موسوی   3519 Day ago

از لحاظ فنی بازیش بگیر نگیر داره ولی از نظر اخلاق و تعصب حرف نداره

By   سمانه علیزاده   3519 Day ago

خیلی خوبه.هم بازیش هم اخلاقش.خیلیم متعصبه.

By   مهلا صالحی   3516 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777
بازیکن فووووق العاده ایه....تعصبشم مث اخلاقش فووووووووووق العاده س....واقعا باعث افتخارمونه....آرش آقای گل رو همه ی طرفداران اس اس دوست دارن

بازیکن بسیار عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه خوش رفتار و خوش اخلاق البته خوش صحبت             

عششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششققققققققققققققققققههههههههههههههههههه اررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررش جووووووووووووووووووووووووووووون
By   fariba nikzad   3514 Day ago
By   ali baghbanian   3512 Day ago
بازیکن متعصب و با اخلاقیه.خدا رو شکر که امسال داره خوب بازی میکنه
لنگیا اگه شانس بیارن 100 سال دیگه همچین بازیکنی گیرشون میاد.تازه اگه شانس بیارن

By   افسانه طرقیان   3511 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

از لحاظ فنی بازیش بگیر نگیر داره ولی از نظر اخلاق و تعصب حرف نداره

موافقم

By   مهرداد پدرام   3473 Day ago
از همه لحاظ خوب و با تعصب هست و استقلال از این دست بازیکنا زیاد داشته
By   mahdi mohaddes   3441 Day ago
Written by: مهلا صالحی
به نظر من آرش بازیکن باهوشی است و صدرصد در دربی 79 یک گل میزنه بازی استقلال2-1 میبره
By   مهرداد پدرام   3434 Day ago
آرش بیسته
By   مهلا صالحی   3434 Day ago
بازیکن بسیار فوق العاده هش با تعصبه اخلاقش بیستهههههههههههههههههههههههه    ودر اخر عشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققه

By   lمیترا بحرینی   3432 Day ago
سلام. بازیکن بیستیه ولی یه کم بدشانسه .برد تیم محبوبمون برابر راه اهن رو تبریک میگم
By   رسول موگویی   3432 Day ago
منم تبریک میگم . آرش خیلی خوبه فقط اگه خودش بخواد و تلاش کنه .
By   حسین بخشی   3432 Day ago
باتعصب ودوست داشتنی است کمی بدشانس است وگرنه گل زن خوبی است.باتمام وجود مقابل راه آهن بازی کرد
By   امید ارشد   3431 Day ago
​خیلی سختی کشید نیمکت نشین شد ولی حرفیاز رفتن نزد ارش دوست داشتنی
By   امید ارشد   3431 Day ago
​خیلی سختی کشید نیمکت نشین شد ولی حرفیاز رفتن نزد ارش دوست داشتنی
By   امیرحسین صادقی   3403 Day ago
خیلی بازیکن گلیه
اخلاقشم فوق العادس
By   رسول موگویی   3403 Day ago
اگه بهش بازی بدن خیلی عالیه .
By   علیرضا موسوی   3403 Day ago
به نظر من آرش مهاجم شش دنگی نیست کلاً،اون فصلی که آرش آقای گل شد به خاطر حضور یه ستاره بازیساز به نام مجتبی جباری بود که تو هر بازی 10 تا پاس گل 100% میداد آرش 2 تاشو گل میکرد.آرش مهمجمی نیست که بتونه واسه خودش موقعیت سازی کنه.من آرش رو دوست دارم چون بازیکن متعصب و با اخلاقی هستش ولی خوب همیشه که تعصب و اخلاق کافی نیست.آرش بعضی بازیها یه توپ هایی رو گل میکنه که حتی کریس رونالدو هم نمیتونه گلش کنه ولی بعضی وقت ها یه موقعیت هایی رو از دست میده که دیگه... ولی نظر شخصی من اینه که کلاً آرش تو 3-4 سال اخیر خیلی زرنگی کرد که از استقلال نرفت چون اگه میرفت دیگه فوتبالش تموم بود.خودشم میدونست،پس واسه همین با هر شرایطی و با هر قراردادی تو استقلال می موند.خیلی ها شرایط آرش رو داشتن ولی زرنگی اونو نه و نموندن و فوتبالشون تموم شد. امثال پیروز قربانی، مهدی امیر آبادی، کیا رحمتی، هادی شکوری،امید روانخواه و.....   
By   وهاب نظری نژاد   3331 Day ago
آرش بازیکن خوبیست ولی قدر خود را نمیداند . توپ را زیاد نگه مداره . مانورهای اضافی انجام میده . و از هر ده استارت  نه تای آن در آفساید است . آرش برای استقلال زحمات زیادی کشیده که از صمیم قلب دوستش داریم . آرش اگر با توپ زیاد  ور نره . و موقع استارت برای ضد حمله هر کجا که ایستاده است یک قدم عقب بکشد تا از آفساید خارج شود  با توجه به دوندگی و سرعت بالایش میتواند آن یک قدم را جبران کند . تا ضد حمله اش کارساز بشه . برای آرش آقای گل از خداوند بزرگ  آرزوی سلامت و موفقیت میکنم 
By   maryam 7   3211 Day ago

بیشتر از همه شیفته اخلاق و تعصبش شدم..متاسفانه تو بازی از فرصتاش ب خوبی استفاده نمیکنه..در کل خیـــلی خوبه..

به نظر من آرش یه مهاجم فوق العاده هست.
By   محمد نظری   3207 Day ago
به نظر من ارش یه بازیکن عالی .با فکر .متعصب و خوش اخلاقه
یکی از بهترین ویژگی های ارش جان برهانی اینه که هیچ وقت برای استقلال حاشیه سازی نکرده...
اگر همه ی بازیکنای استقلال و البته کادر فنی از همچین اخلاق متعصبانه ای برخوردار بودن بدون شک استقلال میتونست اولین تیم اسیا باشه و بیشتر بازکنای خوب کشورمون اولویت خودشون رو استقلال قرار بدن
×××ممنون×××

By   farhad ghadiri   3200 Day ago
وقتی بحث رقابت بوجو بیاد آرش مهاجم خوبی میشه
By   مهرداد پدرام   3145 Day ago
آرش  عالیه
By   بردیا ن   3132 Day ago
به نظر من یک بازیکن تمام شده هست که باید جای خودشو به بازیکن های جوانتر بده
​خیلی بازیکن دوست داشتنی و با تعصبیه

فقط بعضی وقت ها یکم حرس آدمو در میاره.
By   مهلا صالحی   3045 Day ago
گاره بازیکن فوق العاده با تعصبیه دمش گرمالبته اگه بش بلزیم بدن

By   امیر البا   3017 Day ago
آرش بازیکنی عالی ولی در پست مناسبی به کار گرفته  اگر نوک حمله باشه عالی 
By   Fatemeh Bagheri   3012 Day ago
ارش بازیکنیه که هرتیمی آرزوی داشتنش رو داره ولی اگه بهش اعتمادبشه وهوادارها ایشون رو به باد انتقادنگیرن وایشون آرامش داشته باشن....
وجودآرش حداقل تاثیرش این است که همیشه یکی دو نفررا به دنبال خودش میکشونه وفضا برای بازیکنائی که قدرت نفوذ وحرکت عمقی پابه توپ دارند را مهیا میکنه.اگر به اواعتماد بشه کارکردش شبیه نیمار در بارسااست.چنانچه رهایش کنند گل میزنه واگر قصدمهارش را داشته باشند موقعیت سازی میکنه.
با تمام اینکه درترکیب نیست حاشیه سازی نکرده واین قابل احترام است.
By   دنیا اریانسب   2916 Day ago
منکه بیشترعاشق خودارشم تا بازیش بازیشم دوست دارما اماخودش یه چیزدیگست یه پسرباحال ملوس خوشگل وجذاب عاشق استقلال متعصب بازم بگم.................ازش توهمچی تمومی عاشقتم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.