بهترین خاطرتون از دربی های که داداش فرهاد بود چیه؟

By   سید حسن طاهری   3518 Day ago
By   امیر حسین اسلامی   3518 Day ago

تونل حقیقی

By   سمانه علیزاده   3516 Day ago

شیث رضایی دنبال فرهاد بدو    آی بدو آی بدو آی بدو آی بدو
خیلیییییییییییییییییییی خوب بود...

By   میرودود سیدمحمدی   3512 Day ago
من به شخصه فرهاد رودوست د ارم اما فرهاد بارها خاسته یا ناخاسته کمر استقلال را شکست.بلاخره امیدوارم موفق باشه.سیدودود
By   کیمیا قبادی   3504 Day ago
توی یکی از دربی های گذشته چندروزی بود که عموم اینا مبلمانشونو عوض کرده بودن ماهم خونه عموم اینا جمع شدیم از اونجایی که ما تو کل فامیل و اقواممون 5پرسپولیسی داریم و اکثریت استقلالیم برا هربازی خونه یه خانواده جمع میشیم دقایق آخر نیمه دوم بود همه یه صدا میگفتیم فرهادماگل میخوایم که گل زد میپریدیم هوا و جیغ میزدیم. پسرعموم پرچم استقلالو رودوشش انداخته بود و میدویید ک دستش به من خورد منم محکم افتادم رو مبل و مبل عموم ایناشکست بعد بازی هزارو یدونه بهونه آوردیم که زنعموم بره خونه ما که مبل رو ببرن و تعمیرش کنن.خداروشکر درست شد و کسی بویی نبرد.این پرهیجان ترین و شایدم بهترین خاطره از دربی بود که فرهاد خان گل زد.
By   zahra*ss*7777 4444*777   3503 Day ago
Written by: کیمیا قبادی
توی یکی از دربی های گذشته چندروزی بود که عموم اینا مبلمانشونو عوض کرده بودن ماهم خونه عموم اینا جمع شدیم از اونجایی که ما تو کل فامیل و اقواممون 5پرسپولیسی داریم و اکثریت استقلالیم برا هربازی خونه یه خانواده جمع میشیم دقایق آخر نیمه دوم بود همه یه صدا میگفتیم فرهادماگل میخوایم که گل زد میپریدیم هوا و جیغ میزدیم. پسرعموم پرچم استقلالو رودوشش انداخته بود و میدویید ک دستش به من خورد منم محکم افتادم رو مبل و مبل عموم ایناشکست بعد بازی هزارو یدونه بهونه آوردیم که زنعموم بره خونه ما که مبل رو ببرن و تعمیرش کنن.خداروشکر درست شد و کسی بویی نبرد.این پرهیجان ترین و شایدم بهترین خاطره از دربی بود که فرهاد خان گل زد.

​​جاااااالب بود....
By   مهرداد پدرام   3460 Day ago
نشون دادن عدد 4 به لنگیا البته نه تو دربی
By   وهاب نظری نژاد   3340 Day ago
بهترین خاطرات من به زمانی برمیگردد که تو اوج پیشرفت بسوی قهرمانی فرهاد  تیم را رها میکرد و میرفت که متاسفانه این بهترین خاطرات من تبدیل شد به بدترین خاطرات  من . 
By   سارا طالبی   3271 Day ago

دربی هایی که فرهادبوده همش خاطره است،زمانی که فرهاد نزدیک

دروازه که می شد نا خود اگاه حس میکردم که این توپ گله،وقتی گل

میشد خونه رو میترکوندیم
. 

By   maryam 7   3261 Day ago

هعیییییی..آخ ک چقد دلم واسه حضورش تو زمین تنگ شده..وقتی تو زمین بود دیگ از هیچی ترس نداشتیم،ی تنه کل تیمو حریف بود

By   وهاب نظری نژاد   3256 Day ago

محو و نابود کردن شیث بی تربیت .
​گل دقیقه ی 92 داش فرهاد مجیدی که رو پاس مجتبی جباری بود و باعث برد 1 به صفر استقلال بزرگ تو دربی شد.
By   وهاب نظری نژاد   3193 Day ago
 تمام بازیهایی که فرهاد شرکت داشت  خدایی همیشه یه حس درون به من میگفت که با بودن فرهاد تیم ما برنده است . عشق است فرهاد  7 مقدس . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.