فکر کنم جاش باشه.......

By   علیرضا جوادیان   3505 Day ago
Written by: ساحره عصار
تو قد و دریافت و دفاع و حمله و به خصوص سرویس خیلی بهتر از ما بودن بازیکنهای ما از لحاظ روحی مشکل دارن من احساس میکنم دیگه اشباع شدن و نیاز به تغذیه روحی دارن که مسؤولین ما عین خیالشون من بهشون حق دادم ببازند.....همیشه نمیشه برنده بود

By   zahra*ss*7777 4444*777   3505 Day ago
Written by: noyan gh
متاسفانه باختیم و نتونستیم به دور بعد صعود کنیم ولی با این حال هیچ چیز از ارزش بچه ها کم نمیکنه....خسته نباشن ایشالله تو مسابقه های بعدی جبران میکنن ...​​با این حال بازم میگم دمشون گرررررررررررررررم
By   shide HR   3505 Day ago
با این که باختیم ولی به نظرم بچه ها عالی بودن , همین که ابروی ایرانو حفظ کردن بسته . وتازه دفعه دوممون بود که تو این مسابقات شرکت میکردیم خوب نمیشه زیاد انتظار داشت . 
By   محمد میلاد خراسانی   3505 Day ago
ایران 2بر 3مغلوب فرانسه شد

درسته خوب بازی کردن ولی بنظرم مربی یه خورده مقصر بود جون خیلی از بجه بازی گرفت .مثلا جرا فیاضی رو این همه بازی روی نیمکت نشوند  ؟؟؟و همینطور بقیه بجه ها رو ؟؟؟؟
 شوخی نیست که هر روز پشت سر هم بازی کردن فقط و فقط بدنهاشون کم اورد و یه خورده روحیه  هم میخاستن که بقول دوستمون مسولین رسیدگی نکردن
مربی المان برای بردن ایران به بازیکنانش گفته بود اصلا مهم نیست ببازید برید فقط و فقط یه بازی خوب بکنید همین
بنظر من ما راحت میتونستیم بین چهارتیم باشیم ولی اون شوک و روحیه بهشون تزریق نشد و بعدشم از همه بازیکنان درست بازی نگرفت .من واقعا ناراحت شدم اخه تا اینجا امده بودیم .حبف حیف حیف حیف

By   کیمیا قبادی   3504 Day ago
​این عالییییییییییه که موسوی استقلالیه اصن شخصیت استقلالیا داد میزنه
By   لیلا جوکار   3504 Day ago
Written by: کیمیا قبادی
​این عالییییییییییه که موسوی استقلالیه اصن شخصیت استقلالیا داد میزنه
به نظر منم خیلی خوب هم تا اینجا بالا اومدن و شاهکار کردن.امیدوارم این نسل طلایی ادامه داشته باشن.... همه استقلالیها همیشه با شخصیتن..موافقم شدیددددددددددددد
By   ساحره عصار   3504 Day ago

خیلی دوست دارم این صحنه دوباره تو بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی تکرار شه البته باید در نظر بگیریم که بد خسته هستند!!!
By   ساحره عصار   3504 Day ago
Written by: لیلا جوکار
[ به نظر منم خیلی خوب هم تا اینجا بالا اومدن و شاهکار کردن.امیدوارم این نسل طلایی ادامه داشته باشن.... همه استقلالیها همیشه با شخصیتن..موافقم شدیددددددددددددد

لیلا جان یه تیم قوی پشتشون هست تیم جوانانشون هم تو آسیا با اقتدار اول شده و یه رکورد زده که همه بازیهاشو بدون ست باخته و با نتیچه 3 بر 0 برده از پشتوانه والیبال خیالمون راحته ولی یکی فوتبالو بگیره که به شکل تحقیرآمیزی از ادامه مسابقات جا موند آخه آدم ار ویتنام 4 تا میخوره!!!!!!!!!!باید یه فکری به حال فوتبال بکنند اساسی!!! اونم از بزرگسالانمون که تازه سرمربیش قرارداد بسته واقعا جای تاسف داره.........
By   shide HR   3504 Day ago
Written by: ساحره عصار
[ به نظر منم خیلی خوب هم تا اینجا بالا اومدن و شاهکار کردن.امیدوارم این نسل طلایی ادامه داشته باشن.... همه استقلالیها همیشه با شخصیتن..موافقم شدیددددددددددددد

لیلا جان یه تیم قوی پشتشون هست تیم جوانانشون هم تو آسیا با اقتدار اول شده و یه رکورد زده که همه بازیهاشو بدون ست باخته و با نتیچه 3 بر 0 برده از پشتوانه والیبال خیالمون راحته ولی یکی فوتبالو بگیره که به شکل تحقیرآمیزی از ادامه مسابقات جا موند آخه آدم ار ویتنام 4 تا میخوره!!!!!!!!!!باید یه فکری به حال فوتبال بکنند اساسی!!! اونم از بزرگسالانمون که تازه سرمربیش قرارداد بسته واقعا جای تاسف داره.........
By   مرضیه باب غاری   3503 Day ago
​فطعن همینطوره 
By   noyan gh   3502 Day ago
انشالله قهرمانی اسیا ....
By   سمانه علیزاده   3502 Day ago

اینم یه عکس جالب.عکس العمل معروف و کواچ در مقابل سرویس المانیها.
By   سمانه علیزاده   3489 Day ago

دم همشون گرم.تبریک به خودشون و خانواده هاشون.

By   ایناز4 فرجاد   3489 Day ago
blue.girlعکس هایی که گذاشتی خیلی قشنگن . مرسی
Written by: ایناز4 فرجاد
blue.girlعکس هایی که گذاشتی خیلی قشنگن . مرسی

خواهش میکنم.
By   میثم محمدی قراسویی   3489 Day ago
قهرمانی تیم ملی والیبال کشور عزیزمون در بازیهای آسیایی اینچئون رو به همه ایرانیان خصوصا استقلالیای عزیز تبریک میگم...
By   لیلا جوکار   3488 Day ago
بسیار زیبا بود ممنون منم تبریک میگم بچه ها شایسته قهرمانی بودن...
1 Page 2 From 2