قلعه نویی :دوست دارم سرمربی پرسپولیس شوم اما...

By   وحید رحیمی فرد   4440 Day ago

سرمربی تیم تراکتورسازی که در برنامه نیمروزی شبکه سوم سیما شرکت کرده بود، گفت: «در زمان آقای هاشمی‌طبا تحولات خوبی در ورزش صورت گرفت. بعد از آن هم آقای مهرعلیزاده طرح جامع ورزش کشور را طراحی کردند اما هرگز از آن استفاده نشد و دارد خاک می‌خورد. از آقای دکتر عباسی، وزیر محترم ورزش می‌خواهم که برای ورزش یک قانون اساسی تعریف کنند.» ب

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد سرمربی پرسپولیس شود اظهار داشت: «من دوست دارم سرمربی پرسپولیس شوم اما به خاطر آن عده کمی از هواداران استقلال که من را دوست دارند، این کار را هرگز نمی‌کنم.» وی درباره تیم ملی تحت نظر کارلوس کی‌روش گفت: «تیم ملی با او اصلا فرقی نکرده است. با تیم ملی بحرین بازی کردیم که مشکلات سیاسی داشت و تیم ملی‌اش نبود. ما با قطر هم مساوی کردیم‌. باید برنامه کی‌روش را ببینیم.»

By   وحید رحیمی فرد   4440 Day ago

بابا بیا برو تورو قرآآآآآآآآن...ما که از خدامونه.اون عده کمه لیدراتم می بری با خودت لنگی میکنی دیگه هر سال اونا یه رنگی هستن ! برو شرت از سر سرمربی های فلک زده ی ما کم بشه

By   محمد همایون   4439 Day ago

خیانت هایی که امیر قلعه نوعی در حق استقلال کرده هیچ پرسپولیسی ای نکرده.

به امید روزی که پرویز سوبله چوبله پرسپولیس را با قلعه نوعی  شکست بده.آخ که چه مزه ای داری بردن پرسپولیسی که مربیش امیر لنگی باشه.

امیرقلعه نوعی

لکه ی ننگ و خواری

By   اسماعیل شریفی   4429 Day ago

واقعا خجالت داره مرد حسابی هر چی داری از این باشگاه وهوادارش داری نمک نشناس

By   علی هد هد   4369 Day ago

می بینم افرادی هستند که از جناب مظلومی حمایت میکنند اخه این تیم کهکشانی را به هر ...کهسی بدن همین نتیجه ها را میگیره امیر خان دوست دارم نه بخاطر خودش بخاطر استقلال و اگه تیم کهکسانیو به امیر خان بدن پیروزی دو رقمی میکنه آبیته

By   saeed mohsen zadeh   4366 Day ago
کاش اینا که گفتی دروغ باشه و امیر این حرفا رو واقعا نگفته باشه.......کاش
By   ف م   4366 Day ago

آقای   Griffin ولی کاش دروغ بود من خودم اینا رو شنیدم و دیدم از ایشون انتظار نداشتم همچین چیزی رو بگه

By   farzad haghighi   4339 Day ago
خودشم میدونه همه جیزش از استقلاله از شرفو حیصیتش تا اون ماشینایه زیر پاش
By   alireza alkhamis   4225 Day ago
قلعه نویی 1 آدمه مغرور و بی انسافه از نظر من
By   محمدرضا چنگیزی   4043 Day ago
Written by: alireza alkhamis
همش دروغه خر باور نمیکنه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.