خداحافظ قهرمانی!!!

خداحافظ قهرمانی!!!
By   فرهاد قدیری   4387 Day ago

کلا" به بازیکنان استقلال یاد دادند که فقط سهمیه آسیا را بگیرن کافیه! حالا جالب اینجاست که توی این 3 سال هم که همون دورای اول حذف می شیم!

By   اسماعیل شریفی   4386 Day ago

اینطور نیست دوست عزیز باید حمایت کنیم سه جام رو میگیریم

By   farzad haghighi   4366 Day ago

in agaye 25102510 alage khassi be ijade tashanoj dare,az vagti ke man umadam fagad dare bahsaye tashanojza ra mindaze.az tarafdaraye vageyie ss mikham ziyad jeddi nagiran

By   فرهاد قدیری   4366 Day ago

برام مهم نیست کسی حرفای منو جدی میگریه یا نه. اینجا جایی که ما فقط نمیام به به و چه چه بگیم. ما میایم حرفای دلمونو بزنیم. زنده باد استقلال پاینده باد آسمان آبی ایران

By   محسن بخت اوری   4366 Day ago

هیچ تیمی به اندازه استقلال تو اسیا بد شانس نبوده بهترین بازی بدترین نتیجه!!!

من که میگم همش از بد بیاری ss تو اسیاست که نتیجه نمیگیره

By   سارا راستین   4359 Day ago

negaran nabash 3jam mal mast

By   farzad haghighi   4353 Day ago
vagean baziye emruz be gadri asabamo khurd karde ke nagu,yejurayi fk kardam tabani daran mikonan,aslan hich barnameyi to kar nabud vagean motasefam vase chenin morabi ke dar hade in tim nist,nemidunam chera fk mikonim ke chon bazia ye zamani vase ss bazi kardan bayad beshan sarmorabi.vagean motasefam hamin,dige hemayatam haddi dare
By   فرهاد قدیری   4353 Day ago

نیم فصل دوم شروع شد مشخص بود که استقلال کم میاره. من از اول هم می دونستم این استقلال قهرمان بشو نیست مخصوصا" وقتی که جام حذفی رو گرفتند لیگ رو شل گرفتند و ما هواداران رو سر کار گذاشتن. کلا" توی ایران قهرمانی لیگ معنی نداره فقط سهمیه رو بگیرن کافیه، این فوتبال حرفه ای ماست دوستان وهواداران عزیز استقلالی!!! من وقتی این حرف ها رو می زدم یه عده از دوستان به من گفتن این آقا استقلالی نیست. اما امروز به شما ثابت شد که استقلال با گرفتن سهمیه لیگ رو بی خیال شده بود و مطمئن هستم که توی لیگ قهرمانان هم در گروه خودش سوم می شه. این خط و این نشوووووووووون!

By   آرمین سردار   4352 Day ago

آندو تیموریان-حنیف دارن خودشونو میکشن برا استقلال(**)میکشن-مقصر تو استقلال(**) فقط سه چهارتا از استقلالیان مهاجم میاد توزمین نمیتونه یه شوت بزنه به توپ از یه قدمی دروازه داره میزنه تو آسمون!من خودم تو آزادی بودم بعضی از هوادارا داشتن میمردن از گریه...اما اگه همین فرهاد تو استقلال می بود تک تک این موقعیت هارو میزد تو گل...

By   danial forouzanfar   4352 Day ago
من هم با آقای 25102510 موافقم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.