حضور قلعه نوعی

حضور قلعه نوعی
By   amin azizayi   3508 Day ago
به نظر من که امیر قلعه نوعی فقط استقلال رو قوی تر میکنه .
By   لیلا جوکار   3507 Day ago
دوست عزیز سوالت یعنی چی؟؟؟ مگه قراره قلعه نوعی جایی بره؟ لطفا واسه تایپیک های جدید مطالب مفیدتر و صحیح تری انتخاب کنین. ممنون
By   shide HR   3506 Day ago
Written by: لیلا جوکار
دوست عزیز سوالت یعنی چی؟؟؟ مگه قراره قلعه نوعی جایی بره؟ لطفا واسه تایپیک های جدید مطالب مفیدتر و صحیح تری انتخاب کنین. ممنون
By   سمانه علیزاده   3506 Day ago

پ ن پ به علی لابی نیاز داره.
این چه سوالیه؟؟؟

By   رحمت یانپی   3465 Day ago
فقط امیر خانو عشششششششششششششقه دادا
By   امیر آقاجانی   3463 Day ago
اصلا انگار امیر خان بدنیا اومده که استقلال و قهرمان کنه پارسالم که اونجوری شد خداییش بازیکنامون مصدوم میشدن وگرنه همون پارسالم قهرمان بودیم
By   محمد سلیم کیومرثی   3462 Day ago
​به نظر من عملکرد مربیان و بازیکنان استقلال عالیست.
By   سانیا بهزاد   3437 Day ago
به نظرمن عملکردبازیکنان باوجودامیرقله نوعی عالیه بهترازاین نمیشه تیم استقلال برای قهرمان شدن به قله نوعی واقعااحتیاج داره من از9سالگی طرفدارابی هاشدم الان17 ساله ابی هستم والان خوشحالم که هواداربهترین تیم کشورمون هستم عاشق ابی ها
By   مرتضی اسقلال   3435 Day ago

اگه بخواد بره دسته اول اره اما واسه قهرمانی ی مربی ک بتونه نتیجه بگیره میخواد تیم نیاز به شوک داره داری 8 هفته صبر کردیم بسه اگه میخواستی نتیجه بگیری میگرفتی بزار برو

By   میرودود سیدمحمدی   3435 Day ago
​درود بر امیرقلعه نوئی
By   سعید گوهررستمی   3434 Day ago
صد در صد
By   nasib ravand   3431 Day ago
Written by: مرتضی اسقلال

دوران قلعه نوعی دیگه تموم شده ما به ی مربی با افکار جدید نیاز داریم کسی که تیمو از فردیت به  تیم تبدیل کنه

By   امید محمدی   3430 Day ago
حیف نیست اصلا به رفتن امیر خان فکر کنیم وسط فصل چه کسی رو بیاریم که لین تیم رو جمع کنه امیر خان هست سربه هوا هستن وای به روزی که نباشه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.