قلعه نوعی ریاکار هست یا خیر

قلعه نوعی ریاکار هست یا خیر
By   سجاد اله   4401 Day ago
By   فرهاد قدیری   4401 Day ago

به نظر من امیر خان به استقلال ظلم کرد. چون استقلال رو تنها گذاشت. البته میگه بخاطر یه عده از استقلال رفت! از این حرفهای تکراری هم خسته شدیم. یه روز که قلعه نویی می خواد بیاد یه عده میگن ما میریم. مثل جباری و رحمتی. یه تیم مگه میشه این قدر بی در و پیکر باشه که با اومدن یه نفر هر کسی ساز خودشو بزنه؟ اگه امیر قلعه نویی هم بیاد استقلال بعد یه فصل بهونه میگیره و میره. استقلال شده محل گذر یه عده آدمایی که هر از گاهی میان و میرن. ما از امیر خان بیشتر از اینها انتظار داشتیم. اما حیف که نشد.

By   حسن جوادزاده   4394 Day ago

بزرگترین مشکل در حال حاضر طرح این مسئله است که تمرکز فکری کادرفنی وبازیکنان رابه هم میزند . ضمنا اگر تیم وتشکیلات مدیریت دچار روز مرگی شده اند آقای قلعه نوعی را بیاورند واگر خواهان رشد وتعالی هستند (خوشبختانه این دومی بین هواداران بیشتر خواهان دارد ) دنبال مربی صاحب سبک وسازنده خارجی باشیم

By   مجید رامیان   4390 Day ago

به نظر من ظلمی که این امیر خان در حق استقلال کرده هیچکس در حق استقلال نکرد است کدام تیم در حد استقلال تو دینا به سر مربی  تیمش 3 سال فرست می دهد تازبعد از 3 سال استقلال را قهرمان کردتو برنامه نود میگه برم کشاورزی تو استقلال مربی گری نمی کنم من به انوانه یک استقلالی هیچ وقط خوشحالی امیرخان بعد از گل مس کرمان تابعد از مرگم فراموش نمیکنم بابا مربی یک ساله نمی خواهیم

By   مصطفی صمدی فر   4390 Day ago

اولا" امیر قلعه نوئی  ریاکار نیست، دوما" قلعه نوئی به هیچ وجه دوست نداشت از استقلال برود بلکه مدیرعامل وقت استقلال یعنی واعظ آشتیانی بود که قلعه نوئی را از استقلال دور کرد.باید یک نکته را به عرض دوستان استقلالی گوشزد کنم که چرا ما استقلالی ها چشم موفقیت مربیان خودی را نداریم و اینقدر از همدیگر بدبین هستیم. بابا آدم باید یک کمی منصف باشه، شما کارنامه قلعه نوئی را در استقلال بررسی کنید و بعد قضاوت کنید

By   علی هد هد   4375 Day ago

امیر خان هر جا باشه یک استقلالی هست اما افرادی چون ...که از فوتبال هیچ نمی دونند به پیکره استقللال ضربه میزنند

By   کاویار جعفرپور   4373 Day ago

امیر قلعه نویی از نظر فنی 20 از نظر اخلاقی 0

By   اشکان قدیمی   4373 Day ago

ببین باز داری از اون حرف ها می زنی اقای قلعه نوعی هواداران استقلال را تنها نگذاشت بلکه استقلال را قهرمان کرد و به نام سرمربی قهرمان از استقلال رفت و پول خوبی از سپاهان برای یک فصل گرفت.بعد سال بعدش گفت من میخوام برم استقلال ولی وقتی دید سپاهان پول زیادی میده گفت به خاطر هواداران سپاهان من با این تیم قراردادم را تمدید می کنم.سال بعدش هم قرار بود بیاد استقلال ولی دید تراکتور سازی پول خیلی زیادی میده از سقف قرارداد هم بیش تر بعد برای این فصل هم گفته میام استقلال ولی گفته اگر تراکتور 1 میلیارد دیگه بده می مانم.نتیجه در حالی که قلعه نوعی بازیکن سال های دور استقلال بوده و یک ابی به حساب میاد ولی او مربی است که فقط دنبال پول است ما از اقای دکتر فتح الله زاده خواهش می کنیم با اقای پرویز مظلومی تمدید قرراداد بکنند چون اقای مظلومی نه دنبال پوله همچنین 4 دربی پشت سر هم پرسپولیس را برده ولی قلعه نوعی نتوانسته در دربی استقلال را برنده کنه

By   saeed mohsen zadeh   4373 Day ago
استاده این کاراست

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.