یازیگران آبی

یازیگران آبی
By   ali baghbanian   3504 Day ago

پرسپولیسیا همیشه میگن فلانی لنگیه و بهش افتخار میکنن
اینم از عکس استقلالیا:

و...
لطفا اضافه کنید

By   ali baghbanian   3504 Day ago

By   zahra*ss*7777 4444*777   3504 Day ago
Written by: ali baghbanian

اینم لیست تقریبا کاملشون که یه جایی خوندم....

محمدرضا گلزار (بازیگر).....حمید گودرزی (بازیگر).........نیما شاهرخ شاهی (بازیگر)........حسن جوهرچی (بازیگر).......پویا امینی (بازیگر).......مجید مظفری (بازیگر).......شهرام عبدلی (بازیگر).......فریبرز عرب نیا (بازیگر)......شهنام شهابی(بازیگر)......بهرام رادان (بازیگر)......حسام نواب صفوی (بازیگر)......مهران مدیری (بازیگر و کاگردان)......سیامک انصاری (بازیگر).......سیاوش خیرابی (بازیگر).....عبداالرضا اکبری (بازیگر).......داریوش ارجمند (بازیگر).....بهروز وثوق (بازیگر)......ایرج قادری (بازیگر).......دانیال حکیمی (بازیگر).......رضا توکلی (بازیگر).......جمشید مشایخی (بازیگر)......خشایار راد (بازیگر)......اکبر زنجان پور (بازیگر).......مرتضی کاظمی (بازیگر).......برزو ارجمند (بازیگر)......امیر غفارمنش (بازیگر).....علیرضا فراهانی (بازیگر)......مهدی میامی (بازیگر)....سعید آقاخانی (بازیگر).....مهدی امینی خواه (بازیگر)......پندار اکبری (بازیگر)........علی صادقی (بازیگر).......رحیم نوروزی (بازیگر).........امیر نوری (بازیگر)....سام درخشانی (بازیگر)......امیر آقایی (بازیگر).....یوسف تیموری (بازیگر)......امیر جعفری (بازیگر).....علیرضا خمسه (بازیگر).....رضا داوود نژاد (بازیگر)......علی صالحی (بازیگر).....پولاد کیمیایی (بازیگر).....رضا شفیعی جم (بازیگر)....همایون ارشادی (بازیگر).....بهزاد فراهانی (بازیگر و کارگردان)....مهناز افشار (بازیگر)....نیکی کریمی (بازیگر).....پرستو صالحی (بازیگر).....شیوا شهپریان (بازیگر)....شقایق دهقان (بازیگر)....نرگس محمدی(بازیگر)....خاطره اسدی (بازیگر)....سحر قریشی{بازیگر محبوبم}....شیلا خداداد (بازیگر).....مریم دردستانی (بازیگر).... آناهیتا همتی (بازیگر).... نسرین مقانلو (بازیگر).... لیندا کیانی (بازیگر)....تهمینه میلانی (بازیگر و کاگردان).....پوری بنایی(بازیگر) .....ریما رامین فر (بازیگر) .....باران کوثری(بازیگر،دختر جهانگیر کوثری).... هدیه تهرانی(بازیگر) ......شراره رخام(بازیگر).....شبنم قلی خانی(بازیگر).....مینا لاکانی (بازیگر).... ستاره پسیانی(بازیگر)......شقایق فراهانی (بازیگر)..... نگار فروزنده (بازیگر).....پانته آ بهرام (بازیگر) .....لاله اسکندری (بازیگر)..... آناهیتا نعمتی (بازیگر).....مریلا زارعی (بازیگر)..... سید حسن خمینی (نوه امام خمینی)..... امید خلیلی یا همان طغرل (مجری و گوینده بفرمایید شام).... امیر برادران (مجری)....سید مرتضی حسینی (مجری)....مسعود روشن پژوه (مجری) ....مهدی واعظی (مجری)....اشکان خیل نژاد{مجری}.....محسن حاجیلو (مجری)....فرشید فهیم (مجری).....فاطیما بهار مست{مجری}......آزاده نامداری (مجری).... حسین رفیعی (مجری) ....پیمان معادی (مجری)....بهزاد کاویانی (مجری).... داریوش فرضیایی همان عمو پورنگ (مجری)....امید گلمکانی(مجری) ....سامان گوران (بدل عادل فردوسی پور).... رضا جاودانی (گزارشگر) ....جهانگیر کوثری (گزارشگر و بازیکن سابق تاج).... محمدرضا طاهری (مداح).... حسین هوشیار (مداح).... رسول نجفیان (بازیگر و خواننده) .....رضا یزدانی (بازیگر و خواننده).... استاد معین (خواننده) ....داریوش اقبالی (خواننده).... سیاوش قمیشی (خواننده).... علی اصحابی (خواننده).... حمید عسکری (خواننده)...  محسن یگانه(خواننده) ....خشایار اعتمادی (خواننده).... شادمهر عقیلی (خواننده).... مجتبی کبیری (خواننده).... محمد اصفهانی (خواننده)... بنیامین بهادری (خواننده) ....مرتضی پاشایی (خواننده)....علی دانیال(خواننده)....سعید شایسته (خواننده).... بهنام علمشاهی (خواننده).....علیرضا عصار(خواننده) ...احسان خواجه امیری (خواننده) ...سیاوش شمس (خواننده).... اسفندیار منفرزاده (آهنگ ساز)...فائقه آتشین یا همان گوگوش (خواننده) ....لیلا فروهر(خواننده) ....سعید عرب{خواننده}.....ساسی مانکن (رپر).... مهدی کبریا (رپر)....یاس (رپر)....سروش هیچکس(رپر)...علی پیشتاز (رپر) ...اردلان طعمه (رپر)... مهرداد (رپر گروه زد بازی) ...آرمین آفاق (رپر) ....وحید شمسایی (کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال )..... حامد حدادی (بسکتبالیست).... صمد نیکخواه بهرامی (کاپیتان تیم ملی بسکتبال) ....علیرضا نادی (کاپیتان تیم ملی والیبال)....غلامرضا محمدی(کشتی گیر) .....حمید سوریان(کشتی گیر)و ...

By   علیرضا موسوی   3504 Day ago
زهرا خانوم.بعضی از اسامی که اینجا گذاشتی پرسپولیسی هستند... محسن یگانه، خشایار راد و..... محمد رضا گلزار  هم استقلالی نیستند.
By   zahra*ss*7777 4444*777   3504 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
زهرا خانوم.بعضی از اسامی که اینجا گذاشتی پرسپولیسی هستند... محسن یگانه، خشایار راد و..... محمد رضا گلزار  هم استقلالی نیستند.

​شرمندم....از همه بخاطر این اشتباهم عذر میخوام...البته از اولم کامل مطمئن نبودم بخاطر همین گفتم یه جایی خوندم...به هر حال بازم عذر میخوام
By   علیرضا موسوی   3504 Day ago
اصلا مهم نیست، پیش میاد دیگه....
By   محمد میلاد خراسانی   3504 Day ago
یکدفعه میگفتید همه استقلالی هستن بجز بهنوش لنگی .دوتا جوجه مجری تلوویزن

افتاد همه استقلالی هستند.

By   محمد میلاد خراسانی   3504 Day ago
ایرج قادری لنگی هستش .لنگی لنگی لنگی لنگی هستش.

کامران تفتی و محسن تنابنده و امیر جعفری از طرفدار های 4 آتیشه استقلال هستند
By   ali baghbanian   3503 Day ago

By   ali baghbanian   3502 Day ago

اینم از طرفدار لنگیا

جون من قیافه رو نیگا    خخخخ                                                                      

By   علیرضا موسوی   3502 Day ago
خدایی به این میگن بازیگر؟این با این قیافش تو مستند فقر و فحشا باشه بهتره و فروش بیشتری میکنه..... آخه چیه این ....
By   افسانه طرقیان   3502 Day ago
محمدرضا گلزار از استقلالی های قدیمیه با فراز فاطمی زمانی که تو استقلال بازی میکرد خیلی صمیمی بود.وپریناز ایزدیار وتینا آخوندتبارهم استقلالیند.
دوست عزیز محمد گلزار با فرهاد مجیدی هم صمیمیه ولی این که دلیل نمیشه،پوریا پورسرخ هم با علی کریمی دوست صمیمی هستش ولی پوریا استقلالیه.
البته ناگفته نمونه محمد گلزار همچین شخصیت خاصی نیست که استقلالی بودنش افتخار باشه
By   مهدیس صمدی   3501 Day ago

البته ناگفته نمونه محمد گلزار همچین شخصیت خاصی نیست که استقلالی بودنش افتخار باشه

چرا گلزار استقلالیه ازش عکس دارم که داره 4 نشون می ده ولی بلد نیستم بزارم

By   مرضیه باب غاری   3499 Day ago

عجب تاپیک خوبی شده خیلی استفاده کردم .  بازیگران استقلالی رو شناختم بچه ها ممنون
By   ali baghbanian   3498 Day ago

راستش محمد رضا گلزار معلوم نیس طرفدار چه تیمیه
توی بعضی از عکسا با فتوشاپ 4 یا 6 درست کردن ولی هنوز تکلیفش مشخص نیست
By   noyan gh   3498 Day ago
همه خوش تیپا و ادم حسابیاشون استقلالین .....
By   سید محمد ریس زاده   3498 Day ago
Written by: noyan gh
همه خوش تیپا و ادم حسابیاشون استقلالین .....
[/quote]واقعا همینطوریه 
Written by: سید محمد ریس زاده
[quote=noyan]همه خوش تیپا و ادم حسابیاشون استقلالین .....
[/quote]واقعا همینطوریه 
By   محمد میلاد خراسانی   3497 Day ago

اینم از بازیگر و هنرمند 4آتیشه استقلالی محسن تنابنده عزیز که خیلی دوسش دارم

بچه ها فقط لطف کنید .عکس ها رو کوچک کنیدبعد بزارید

By   محمد میلاد خراسانی   3495 Day ago
خیلی ممنون بجه ها

By   ali baghbanian   3494 Day ago

اینم چنتا دیگه.اصلا هنرمندای استقلالی تمومی ندارن

By   محمد میلاد خراسانی   3493 Day ago
Written by: محمد میلاد خراسانی

[quote=MILAD.SEVEN7777]خیلی ممنون بجه ها

By   محمد میلاد خراسانی   3493 Day ago
Written by: محمد میلاد خراسانی

[quote=MILAD.SEVEN7777]خیلی ممنون بجه ها

By   ali baghbanian   3493 Day ago

اینم از چنتا خواننده

​مگه علی عبدلمالکی و بنیامین استقلالی هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Written by: مهدیس صمدی

[quote=ss_alireza]البته ناگفته نمونه محمد گلزار همچین شخصیت خاصی نیست که استقلالی بودنش افتخار باشه

چرا گلزار استقلالیه ازش عکس دارم که داره 4 نشون می ده ولی بلد نیستم بزارم

اگه با موزیلا وارد بشی میتونی عکس رو بگیری و بزاری داخل پستی که میخای بزاری .
اگه داری عکسش رو بزار ببینیم
By   ali baghbanian   3492 Day ago
Written by: سید محسن رئیس السادات
​مگه علی عبدلمالکی و بنیامین استقلالی هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از توی یکی از این سایتا اسمشونو دیدم
By   ali baghbanian   3492 Day ago

By   علی دوستی   3489 Day ago

بابا دمممممممممممممممممممممممتون گرم حال کردم از همه بهتر جواد رضویان از ماست 
ابی یعنی غرق در خوشحالیم 
عشق میورزم که استقلالیم 
اسمان گفت ز قرمز خالیم 
گر سرم را از تنم کردی جدا
باز میگویم استقلالیم

By   ali baghbanian   3488 Day ago

فتوشاپ از این تابلو تر
یعنی لنگیا هیچ کاری بلد نیستن
دست راستشو نیگا... یه انگشت کم داره                                 

By   ali baghbanian   3488 Day ago

By   مهرداد پدرام   3487 Day ago
گفتم طرفدارای لنگ کلا قاطی هستن بهنوش بختیاری گل سرسبد اوناست
By   ali baghbanian   3487 Day ago
Written by: مهرداد پدرام
گفتم طرفدارای لنگ کلا قاطی هستن بهنوش بختیاری گل سرسبد اوناست

بیچاره لنگیا ک بهنوش گل سر سبدشونه
By   مرضیه باب غاری   3469 Day ago

همشون عشقن. 4آتیشه های استقلالی
By   shide HR   3469 Day ago
[quote=mehrdadpedram]گفتم طرفدارای لنگ کلا قاطی هستن بهنوش بختیاری گل سرسبد اوناست

بیچاره لنگیا ک بهنوش گل سر سبدشونه
By   زهرا همراه   3469 Day ago
عشق است کامران تفتی و امیرجعفری عزیز
By   محمد میلاد خراسانی   3463 Day ago
Written by: زهرا همراه
عشق است کامران تفتی و امیرجعفری عزیز
By   ali baghbanian   3389 Day ago

By   محمد همراه   3388 Day ago

دمت گرم عاشقشم
444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

By   مهرداد پدرام   3383 Day ago
مرسی عالی بود
By   ashkann ashkani   3378 Day ago
  1. سلام به همه بزرگان سینما مخصوصا استقلالیهای گل که من عاشقشون هستم
Written by: محمد همراه
[quote=esteghlal9296]

دمت گرم عاشقشم
444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

By   محمد همراه   3345 Day ago

By   وهاب نظری نژاد   3330 Day ago
من الان ساعت 55 دقیقه دوشنبه 18اسفند در گفتگوی آزاد. فرصت کردم  مطلب بازیگران آبی را ببینم . انصافا کیف کردم و حالشو بردم . خواب از سرم پرید . دستتون درد نکنه.بسیار عالی و پرمحتوا . دریا آبی + آسمان آبی + رنگ آرامش بخش آبی + این همه هنرمندآبی = دنیا آبی