به نظرشما باتعصب ترین بازیکن استقلال درچندسال اخیر کیه؟

به نظرشما باتعصب ترین بازیکن استقلال درچندسال اخیر کیه؟
By   کیمیا قبادی   3500 Day ago
​به نظر خودم که آرش و حنیف
By   میرودود سیدمحمدی   3500 Day ago
آرش برهانی وآندو
By   محمد میلاد خراسانی   3500 Day ago
حنیف -----------------ارش اقای گل -------------------------------گلادیاتور آبی
By   سید محمد ریس زاده   3500 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
آرش برهانی وآندو
 ​و حنیف 
By   سید محمد ریس زاده   3500 Day ago
​استقلالیها سلام .من محمد هستم 23 ساله از استان قم .شغل ازاد دارم .مجردم.پدرم به رحمت خدا رفته .
معرف به فروتن .سید هستم .استقلال جونمه توخونمه .بارسایی ام .در وایبر هم فعالم

متعصب زیاد داره استقلال ولی ارش اندو حنیف امیرحسین 
By   کیمیا قبادی   3500 Day ago
​دوستان به نظر من ازاونجایی که تو چندسال اخیر ثابت شده آرش و حنیف و امیر حسین متعصب ترینن حالا نمیشه آندو و خسرو نادیده گرفت ولی سه نفر اولی که نام بردم متعصب تر هستن
By   سمانه علیزاده   3499 Day ago

حنیف و امیر حسین.
By   محمد همراه   3499 Day ago
Written by: سید محمد ریس زاده
​استقلالیها سلام .من محمد هستم 23 ساله از استان قم .شغل ازاد دارم .مجردم.پدرم به رحمت خدا رفته .

محمد اس اسی خوش  امدی .

اندوی با تعصب 
By   ali baghbanian   3499 Day ago
آرش آقای گل
By   noyan gh   3499 Day ago
اندو و حنیف
By   زهرا همراه   3498 Day ago
Written by: noyan gh
اندو و حنیف
​و همچنین ارش اقای گل
By   علیرضا جوادیان   3498 Day ago
من کلا با بکار بردن کلمه تعصب وغیرت مخالفم چون فوتبال حرفه ای این حرفها را نمیپذیرد در فوتبال امروز بازیکنان پول خوب میگیرند و باید به عنوان وظیفه آنچه در توان دارند برای تیمشان خرج کنند غیرت و تعصب جایی شکل میگیرد که شما فقط برای دلتان کاری را انجام میدهید مثل هواداری از یک تیم که هیچ سود مادی برای شما ندارد ولی در جایی که بازیکنان پول دریافت میکنند برای بازی کردن این شغل محسوب میشود و اینجا فقط باید وجدان کاری داشته باشند تا در قبال پولی که دریافت کردند در مدتی که در تیم هستند کم فروشی نکنند البته این نظر من است شاید دوستان دیگر مخالف باشند
By   علیرضا جوادیان   3498 Day ago

محمد آقا خوش اومدی به سایت استقلال خدا پدر بزرگوارتون را هم بیامرزه و نگهدار خودت و خانواده محترمت باشه انشاالله با همکاری شما وسایر دوستان تالارهایی پر محتوا و پویا داشته باشیم

By   zahra*ss*7777 4444*777   3498 Day ago

​خییییییلی خوش اومدی دوست استقلالی...
By   مهرداد پدرام   3496 Day ago
باسلام به نظر من با تعصب ترین اول آرش آقای گل  - حنیف وبعدش هم آندو سیم خاردار
By   سید محمد ریس زاده   3495 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
من کلا با بکار بردن کلمه تعصب وغیرت مخالفم چون فوتبال حرفه ای این حرفها را نمیپذیرد در فوتبال امروز بازیکنان پول خوب میگیرند و باید به عنوان وظیفه آنچه در توان دارند برای تیمشان خرج کنند غیرت و تعصب جایی شکل میگیرد که شما فقط برای دلتان کاری را انجام میدهید مثل هواداری از یک تیم که هیچ سود مادی برای شما ندارد ولی در جایی که بازیکنان پول دریافت میکنند برای بازی کردن این شغل محسوب میشود و اینجا فقط باید وجدان کاری داشته باشند تا در قبال پولی که دریافت کردند در مدتی که در تیم هستند کم فروشی نکنند البته این نظر من است شاید دوستان دیگر مخالف باشند
By   مرضیه باب غاری   3493 Day ago
[quote=237611ali]من کلا با بکار بردن کلمه تعصب وغیرت مخالفم چون فوتبال حرفه ای این حرفها را نمیپذیرد در فوتبال امروز بازیکنان پول خوب میگیرند و باید به عنوان وظیفه آنچه در توان دارند برای تیمشان خرج کنند غیرت و تعصب جایی شکل میگیرد که شما فقط برای دلتان کاری را انجام میدهید مثل هواداری از یک تیم که هیچ سود مادی برای شما ندارد ولی در جایی که بازیکنان پول دریافت میکنند برای بازی کردن این شغل محسوب میشود و اینجا فقط باید وجدان کاری داشته باشند تا در قبال پولی که دریافت کردند در مدتی که در تیم هستند کم فروشی نکنند البته این نظر من است شاید دوستان دیگر مخالف باشند
موافقم