به نظرشما اگه استقلال دوسه بازی اخیرهم امتیاز نگیره امیرخان تهدید به اخراج میشه؟؟

به نظرشما اگه استقلال دوسه بازی اخیرهم امتیاز نگیره امیرخان تهدید به اخراج میشه؟؟
By   میرودود سیدمحمدی   3499 Day ago
By   محمد همراه   3496 Day ago
فکر نکنم . با همین امیر انشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقهرمان میشیم 
By   shide HR   3496 Day ago
انشالله که بازی های اینده رو می بریم . ولی بر کناری امیر خان که چند روز پیش خبرش پیچیده بود شایعه بود و امروز صبح تکذیب شد . 
By   noyan gh   3496 Day ago
خدا رو شکر تکذیب شد و شایعه بود . قلعه نویی بهترین مربی ایرانه ....
By   میرودود سیدمحمدی   3494 Day ago
آفرین به شما دوستان عزیز.انشاالله با امیرخان قهرمان میشیم.سیدودود
By   علیرضا موسوی   3494 Day ago
امیر قلعه نوعی اگه 10 باخت دیگه هم بیاره که نمیاره کسی وجود نداره از استقلال اخراجش کنه.استقلال امسال قهرمانه اون هم فقط با امیر قلعه نوعی
By   علیرضا جوادیان   3494 Day ago
به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
By   سید محمد ریس زاده   3493 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
امیر قلعه نوعی اگه 10 باخت دیگه هم بیاره که نمیاره کسی وجود نداره از استقلال اخراجش کنه.استقلال امسال قهرمانه اون هم فقط با امیر قلعه نوعی
By   shide HR   3493 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
By   محمد میلاد خراسانی   3487 Day ago
Written by: shide HR
[quote=237611ali]به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
0ایشااااااااااااااااااااااااااابه کوری چشم دشمنان
By   ایناز4 فرجاد   3485 Day ago
Written by: محمد میلاد خراسانی
[quote=shide][quote=237611ali]به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
0ایشااااااااااااااااااااااااااابه کوری چشم دشمنان
[/quote    
ایشالا
By   امیرحسین رهایی   3438 Day ago
نه فکرنکنم
By   مهلا صالحی   3290 Day ago
Written by: shide HR
انشالله که بازی های اینده رو می بریم . ولی بر کناری امیر خان که چند روز پیش خبرش پیچیده بود شایعه بود و امروز صبح تکذیب شد . 

خداکنه استقلال چند بازی و ببره . خدا رو شکر تکذیب شد . استقلال بتونه سهمیه رو بگیره قهرمانی پیشکشش

By   وهاب نظری نژاد   3287 Day ago
با عرض معذرت . من نمیتونم خودم و گول بزنم . من با واقعیتها زندگی میکنم . وقتی بازی ضعیف و پر اشتباه و کسل کننده تیمو می بینم به این واقعیت میرسم که حتی سهمیه قهرمانی آسیا هم نصیب ما نمیشد چه برسد به جام و سهمیه . یه نگاهی به تیمهای بالای جدول که بندازید ( تراکتور . نفت . سپاهان . فولاد و ذوب آهن فوتبال بلد ) و بازیهایی که استقلال دارد . ( پدیده . تراکتور . صبا . و تیم لنگیها ) باورش برای من سخت است این تیمها امتیاز از دست بدن و استقلال همه دوازده امتیاز را از چهار بازی بگیرد . وقتی تیم نمیتواند از پس تیمهای بحران زده بر آید ایا بنظر شما .... باقیش را خوتان  حدس بزنید . 
By   حسین کلاته بابایی   3264 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

قلعه نوعی دیگه اشباء شده .باید بره یکسالی از فوتبال دور باشه و خودشو به روز کنه.بسه با تفکرات کهنه و بازیکنای کهنه بازی کردن.یه کم به جوان ها هم باید بازی داد کریمی بازیکن به اون خوبی یک فصل کامل پشت پیرمردا موند.تاکی برهانی بیک زاده صادقی و...اینا هم مثل قلعه نوعی تموم شدن.والبته بی معرفتی محض ما هواداران که ورزشگاه ها رو خالی کردیم.اگه ورزشگاهها پر بود با همین بازیکنا هم حداقل سهمیه میگرفتیم.

By   maryam 7   3204 Day ago

موندن قلعه نویی فقط اشتباه دوفصل قبل رو تکرار میکرد..هیچ فایده ای نداشت..