خودتو معرفی کن ......

​دوستان آبی ،تقی .علی ،ایناز ،دریا و بقیه دوستان عزیز من هم به شما خوش امد میگم .
من هم سید محسن هستم از خیابون پیروزی تهران .دیونه  آبی و عاشق استقلال و استقلالی هستم .راننده اتوبوس هستم و در شرکت سیرو سفر مشغول بکار م.
By   جواد نوبخت هروی   3486 Day ago
من جواد ازتبریز عشق فقط استقلال تاج کبیر        کور بشه چشم حسودها     من بااستقلال زندگی میکنم
By   لیلا جوکار   3486 Day ago
سلام لیلا هستم 32 ساله و شیرازیم تازه 3 روز از تولدم میگذره.شاغل دولتی هستم و بی نهایت عاشق استقلالم.توی خانواده ما کسی جرات لنگی بودن نداره همه طرفدار تیم محبوبم استقلال هستن شدید.... خوشحالم با همه تفاوتها با شما هم سلیقه هستم و یه استقلالی متعصبم.موفق باشین..
By   zahra*ss*7777 4444*777   3485 Day ago
Written by: لیلا جوکار

سلام به همه ی دوستان....منم زهرا هستم متولد1377 از مریوان....رشتمم تجربیه خییییییییلی دوس دارم دندانپزشک بشم و بزرگترین هدفمه....عاااااااااشق اســـــــــــتقلالم و همچنین کل کل کردن با لنگیا که بدجوری حالشونو میگیرم...فوق العاده پر انرژی و شادم  و سعی میکنم  هر کی ناراحته دلداریش بدم حتی لنگیارو!!!!البته قبلا خودمو معرفی کردم ولی بخاطر دوستان جدید بازم معرفی کردم....از اشنایی با همه ی دوستان خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوشحالم چه دوستان جدید و چه قدیم

Written by: علی دوستی
فریبا خانم ایشاا........... تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی کنکور به راحتی پشت سر بذاری.
تقی جان دست حق پشت پناهت.
1 Page 2 From 2

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.