کادر فنی استقلال

کادر فنی استقلال
By   امیر حسین اسلامی   3495 Day ago
امیر قلعه‌نوعی و فرهاد مجیدی

با توجه به شایعات اخیر مبنی بر برکناری قلعه نویی و آوردن یک مربی خارجی ( ترجیحا برانکو یا کرانچار ) و آوردن مجیدی به عنوان دستیار شما چه سرنوشتی رو برای کادر فنی استقلال مناسب تر میدونید؟
By   علیرضا موسوی   3495 Day ago
دوست عزیز این چه تاپیکیه که درست کردی از شما بعیده.شما به عنوان یه استقلالی نباید به این شایعات توجه کنی و به این حواشی دامن بزنی.به نظر خودت کسی بهتر از قلعه نوعی تو ایران وجود داره؟ از شما بیشتر انتظار داشتیم......
By   مهرداد پدرام   3495 Day ago
از همه دوستان خواهش دارم تا نسبت به تیم ومربی خود تعصب داشته باشند . آقای قلعه نوعی هم مربی خوبی هست وهم به خوبی میتونه حواشی را جم وجور بکنه وفکر نکنم مربی بهتر از او برا استقلال اومده باشه
دوستان یه جوری جو میدین انگار برنامه نود دست منه و من به تنهایی میتونم تیم رو به حاشیه ببرم.اینجا یه انجمنی هست که مسولاش اصلا سر نمیزنند بهش چه برسه به اینکه مسولان باشگاه ازش مطلع باشند یا با تاپیک من تیم بخواد به حاشیه بره.
یه انجمن دور همی هست و منم فقط خواستم نظر دوستان رو بدونم.نه من مدیر عامل باشگاه هستم نه شما اعضای هیئت مدیره که بخوایم برای سرمربی تصمیم بگیریم.والا
برنامه نود که عددی نیست.فردوسی پور و دار و دستش چند ساله میخوان به استقلال و امیر قلعه نوعی ضربه بزنن ولی نتونستن.بحث من برنامه نود نیست،منظور من حاشیه سازی واسه تیم نیست منظورم اینه که شما هایی که استقلالی هستید و قدمت بیشتری تو این سایت دارید تو ایجاد تاپیک دقت بیشتری کنید تا بهونه دست تازه وارد ها ندین. خود شما میل باطنیت اینه که امیر بره کرانچار بیاد جاش؟اگه نیست پس طرح موضوع هم درست نیست اگه هم هست که دیگه......    مرسی از شما
By   zahra*ss*7777 4444*777   3495 Day ago
Written by: علیرضا موسوی

تو این وضعیت قلعه نویی سرمربی و مجیدی هم دستیار.....اگه عیرضا منصوریان هم برگرده حالا به هر عنوان تر جیحا دستیار خیـــــــــــــــــــــــــلی خوووووووب میشه.....در ضمن از Different هم ممنونم که این تاپیکو گذاشت و به نظرم هیــــــــــــــچ اشکالی نداشت....

آقا علیرضا علیرغم احترامی که براتون قائلم ولی باید بگم با نظرتون مخالفم.انجمن تازه وارد و قدیمی نمیشناسه.همه ی ما حق داریم هر نظری داریم در مورد استقلال بدیم.با نظرات من و شما تیم به حاشیه نمیره.شاید یکی طرفدار مجیدی باشه و یکی طرفدار قلعه نویی.هر کسی حق داره نظراتشو بیان کنه و طبیعی هم هست که نظرات تفاوتهایی با هم داشته باشه و اتفاقا قشنگی یه انجمن به این بحث کردن دیدگاه های مختلف هست.
شاید تنها تفاوت تازه وارد ها با قدیمی تر ها این باشه که جدیدا بعضیاشون برای هر موضوعی تاپیک میزنن.ولی من همیشه سعی میکنم بر اساس مسائل و بحث های روز استقلال تاپیک های با محتوایی بزنم.این تاپیک هم اصلا هدفم حاشیه سازی نبوده.فقط یه نظر سنجی ساده بوده.
خواهر عزیزم زهرا جان از شما هم بابت لطفتتون و نظرتون متشکرم.اما در مورد رای ای که دادین به نظرم این انتخاب مثل شیر یا خط بازی کردن با سکه میمونه.یه جور ریسکه.دقیقا 50 - 50 میشه.یا باعث ایجاد اتحاد بین هواداران استقلال میشه ( اتحاد بین هواداران حجازی و مجیدی ، و هواداران قلعه نویی که سایه همدیگر رو با تیر میزنن) و یا باعث تشدید اختلافات میشه( دو خورشید در یک اقلیم نمیگنجند)

خیلی حرف دارم ولی دیگه این بحثو ادامه نمیدم چون دوستان رو من حساسن (منظورم شما نیستی different )  فقط یه چیزی،یه استقلالی واقعی هیچوقت در این برهه از زمان راجب بهترین مربی تیمش این بحث هارو راه نمیندازه....
By   علیرضا جوادیان   3495 Day ago
بحث و جدل منصفانه همراه با رعایت اصول و رعایت حقوق طرفین از عناصر اولیه پیشرفت و تعالی فکر و اندیشه است البته بعضی مواقع کسانی با اهداف خاص شروع به راه انداختن بحثی میکنند که هدف خود را دنبال کنند ولی در تالار اکثرا بچه ها استقلالی و دوستار تیم هستند و امیر حسین هم از این قاعده مستثنا نیست امیر حسین به نوعی خواسته باز تاب چنین اتفاقی در استقلال را بر آورد کند البته به نظر من به هر حال در هر جامعه آماری نظرات و گرایشهای متفاوت وجود دارد ولی هنر یک جامعه فرهیخته و دارای بلوغ فکری در نوع گفتمان و جدل آنهاست در ضمن اینکه مطمئن هستم که علیرضا دوست خوبمان هم بیشتر نظرش بر حفظ اتحاد بین هواداران است شاید اشکال از همگی ما باشد که در تالار اکثرا وقت خود را پیرامون مسائل غیر قابل بحث میگذاریم و در برخورد با یک موضوع چالشی همگی ایستا عمل میکنیم به نقد کشیدن امیر یا ژنرال از نظر من و اکثر دوستان اگر همراه با انصاف باشد به نظرم حتی باعث رشد وی خواهد شد ولی تخریب شخصیت و انگ زدن برای هر کس و موضوعی مخرب است برای نمونه تاپیکهایی بوده که برای تخریب استقلال یا امیر شکل گرفته و یکی از کسانی که در آن زمان  به نقد آنها پرداخته همین امیرحسین بوده ولی این تاپیک بیشتر جنبه بحث برای پیشرفت تیم را دارد و تخمین نگرش هوادارها ولی در مورد پاسخ تاپیک من نظرم در حال حاضر امیر است و او را بهترین گزینه برای استقلال چون استقلال مربی میخواهد که هم مربیگری کند هم توانایی برخورد با حواشی  را داشته باشد و در بیرون و داخل تیم نفوذ خوبی داشته باشد و این عناصر به نظرم در امیر موجوده شاید کرانچار از نظر فنی بهتر از امیر باشد ولی مطمئنن در بقیه موارد از او ضعیفتر است در آخر به نظرم حفظ امیر برای استقلال در حال حاضر یک دستاورد بزرگ است
By   مرضیه باب غاری   3493 Day ago
​دوست عزیز بنظرمن هم این تاپیک از شما بعیده چون شما به عنوان یه عضو قدیمی نباید استقلال رو حداقل در همین جمع به حاشیه ببرید .امیر قلعه نوعی الان تیمش دوم جدول هست با دو امتیاز اختلاف با صدر .نتیجه ای که گرفته عالی بوده چرا باید تعویض بشه ؟؟
تازه مجیدی بازیکن خوبی بوده و ایشااا در مربی گری هم موفق باشه ولی فکر نکنم الان بتونه استقلال رو در این شرایط با این همه حاشیه ساز و مشکلات و دشمن جمع و جور کنه 
حاشیه از همین تاپیک های کوچک و به قول خودمون در جایی که هیچ مسولی نداره درست میشه تا به هیت مدیره برسه .
من نه طرفدار قلعه نوعی هستم و نه شخص دیگری فقط و فقط برام استقلال مهمه و در حال حاضر فقط امیر میتونه از پسش بربیاد .
امیدوارم ناراحت نشده باشی دوست آبی 
By   امیر حسین اسلامی   3493 Day ago
من اصلا قصدم حاشیه سازی نبوده.من کی گفتم قلعه نویی رو عوض کنید؟اتفاقا من خودم به گزینه اول رای داد.
By   مرضیه غلامی   3492 Day ago
ایشاله با همین کادر فنی قهرمان میشیم .
امیرخان  علی دایی نیست که بشه به راحتی از تیم کنارش گذاشت . امیرخان با این کارنامه ی قویی و البته مدیریت عالی که داره همه آرزوشو دارن . پس نه باشگاه و نه ما هوادارا  با این مسئله نمی تونیم کنار بیایم که امیرخانو با چند نتیجه ی ضعیف عذرشو بخوایم.
و همیشه گفتگوی سالم در هر جایی باعث پیشرفت میشه نه حاشیه
By   سمانه علیزاده   3492 Day ago

واسه ادامه فصل گزینه یک.ولی مثلا واسه فصلای بعد میشه کم کم از فرهادم استفاده کرد.
By   یوسف صابری   3469 Day ago
مربی خارجی به درد استقلال نمی خورد.به جای هزینه اضافی برای مربی خارجی باید تیم روانشناسی استقلال را قوی کنند تاروی نگرش وشخصیت بازیکنان تاثیربگذارند.
By   یوسف صابری   3469 Day ago
فرهاد مجیدی را همه استقلالی ها دوست داشتند ولی با کاری که پارسال وسال قبل از آن کرد همه به استقلالی بودنش شک کردیم.لطف کنه نیاد فعلا تا حاشیه جدید درست نشه ما به تیم فعلی خیلی امید داریم.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.