مربی

مربی
By   علی دوستی   3494 Day ago
By   علیرضا موسوی   3494 Day ago
دوست عزیز استقلالی alid چرا نظر سنجی میذاری که باعث اختلاف و دو دستگی بین هوادار ها میشه؟مگه استقلال چندم جدوله که همه دندون تیز کردن واسه تغییر مربی؟فکر میکنی اگه امیر بره فرهاد بیاد تیمو با اختلاف 20 امتیاز قهرمان میکنه؟پارسال با 11 جسد 11 مصدوم تا هفته آخر شانس قهرمانی بودیم.استقلال با امیر قلعه نوعی کم افتخار داره؟هرچی قهرمانی تو لیگ برتر داریم با امیر داریم کارنامه از این بهتر و روشن تر؟مرسی از شما
By   علیرضا جوادیان   3494 Day ago
اول از علیرضا عزیز تشکر میکنم که نکته مسائل چند روز اخیر را خوب درک کرده بعد به این دوست تازه واردمان خوشامدگویی میگویم ولی اصل مطلب جو سازی چند روزنامه و سایت که دشمن امیر و استقلال هستند از مصاحبه فرهاد نکته هایی را منقطع در آوردند و نتیجه گیری مطلوب خود را کردند فقط به خاطر دشمنی با امیر پس فکر نکنم درست باشد ما هوادارهای استقلال همگام با آنها به همان طرف که آنها میخواهند برویم فرهاد تاکید داشت این تیم با همین کادر قهرمان میشود امروز روز طرفدار واقعی استقلال است چون از همیشه بیشتر به هواداران و آرامش نیاز دارد به امید قهرمانی استقلال همراه با ژنرال
By   محمد میلاد خراسانی   3494 Day ago
فقط  امیر فقط امیر فقط امیر
داش علی که مربی نفت هستش کاپتان مجیدی هم ک هنوز دوره مربیگریش تمام نشده .پس همانطور که دو دوست استقلالی گفتن دوست تازه وارد خاهشا بین هواداران دو دستگی ایجاد نکنید .ممنون از شما دوست خوب استقلالی
دوست عزیز در تاپیک خودتومعرفی کن لطف کن خودتو معرفی کن تا باشما اشنا بشویم
By   علی دوستی   3493 Day ago
دم همه شما استقلالیا  گرم نظراتون محترم خودم هم با تعویض وتعغیر موافق نیستم امیر خان و فرهاد و.................نداره ما یه هدف داریم اونم سربلندی اس اس عزیزمونه این نظر سنجیم هدفش محبوب کردن کسی نیست هدف جمع کردن دوستان گلی مثل شماست (یا علی )
راستی علی هستم از شهر زیبای لاهیجان ( استان گیلان )فکر می کنم یک بار حتما تشریف اوردین اگر موقعیت نشده حتما تشریف بیارین در خدمتیم .
By   shide HR   3493 Day ago
خوش اومدی دوست استقلالی عزیز...
By   علیرضا موسوی   3493 Day ago
خیلی خوش اومدی دوست عزیز
By   محمد میلاد خراسانی   3493 Day ago
Written by: علی دوستی
دم همه شما استقلالیا  گرم نظراتون محترم خودم هم با تعویض وتعغیر موافق نیستم امیر خان و فرهاد و.................نداره ما یه هدف داریم اونم سربلندی اس اس عزیزمونه این نظر سنجیم هدفش محبوب کردن کسی نیست هدف جمع کردن دوستان گلی مثل شماست (یا علی )
احسنت هدف همه ما سربلندی اس اس عزیزمونه
By   محمد میلاد خراسانی   3493 Day ago
Written by: علی دوستی
راستی علی هستم از شهر زیبای لاهیجان ( استان گیلان )فکر می کنم یک بار حتما تشریف اوردین اگر موقعیت نشده حتما تشریف بیارین در خدمتیم .
[/quote]علی جان خوش امدی دوست استقلالی
By   مهرداد پدرام   3493 Day ago
به نظر من امیر قلعه نوعی بهترین گزینه است و فرهاد مجیدی باید جند سال کنارش باشه تا خوب پخته بشه
نننننننننننننننننننننووووووووووووووووووووووکر دل خرابتونم به مولا
By   حسن یارمحمدی   3492 Day ago
هر سه برا همه عزیزن
سوال خوبی بود فقط زمان خوبی مطرح نشد
ممنون از هوادار فهیم استقلالی alid
By   سمانه علیزاده   3492 Day ago
Written by: مهرداد پدرام
به نظر من امیر قلعه نوعی بهترین گزینه است و فرهاد مجیدی باید جند سال کنارش باشه تا خوب پخته بشه

خود فرهادم گفته هنوز باید خیلی چیزا یاد بگیرم و تجربه کسب کنم.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.