دلایل افت میداوودی به نظره شماچیه؟

دلایل افت میداوودی به نظره شماچیه؟
By   میلاد قربانی   4396 Day ago
By   میلاد قربانی   4396 Day ago

تمرین کمه وضعیفه فکرکنم.چاقم شده.نه بچه ها؟

By   sam rad   4387 Day ago
علت اصلی وجود مربیان کار نابلد استقلاله.که طریقه بازی گرفتن از او را بلد نیستند.او اگه درتیم دیگری بود به جهت شمه گلزنی که دارد الان آقای گل مسابقات بود نه نیمکت نشین تیم.
By   ساجده اسدی   4387 Day ago

به شخصه آقای میداوودی رو خیلی دوست دارم بازیکن خیلی خوبی هم هست شوت هاش هم قدرتیه اما بزرگترین مشکل مصدومیت هایی بود که براش پیش اومد بنده خدا تا اومد اوج بگیره مصدوم شد مربی هم وقتی بازیکنو میفرسته تو زمین و ازش اون شوتای محکمی رو که انتظار داره نمیبینه حق داره نیمکت نشینی و بدنسازی بهش بده

By   farzad haghighi   4387 Day ago

milad yedunas.bichare shans nayovord hey masdum shod vagarna yeki az behtarinas vagti amade bashe.estilesham fogoladas

By   اشکان قدیمی   4387 Day ago

بازی نکردن میداوودی و فیکس بازی کردن ارش برهانی

By   ساحل ابدی   4384 Day ago

مصدومیت ومربی

By   محمد رضا نظری   4383 Day ago

به نظر من دلایل افت میلاد میداودی اینا هستن "1بدن سازی ضعیف 2نبود مربی خوب کار بلد 3مصدومیت های پی درپی ولی کوتاه 3از همه مهمتر میلاد اگه مهاجم وسط (یا اول )باشه بهترین کارایی از خودش میتونه نشون بده نه مهاجم دوم

By   آرمین سردار   4383 Day ago

میلاد بازیکن خوبیه فقط بازیش نمیدن به جاش شریفات رو میارن که نمیتونه توپو استوپ کنه!

By   فاطمه اکبری   4383 Day ago

میلاد بعد از اون مصدومیت سنگینی که داشت اینطوری شده وبه نظر من اگه دوباره بهش اعتماد بشه مطمئنا میشه همون میلاد نیم فصل اول و البته یه شرط دیگه هم داره اینکه اقای مظلومی به جای شریفات که خیلی به تکروی علاقه داره از میلاد استفاده کنه                  

By   danial forouzanfar   4376 Day ago

مصدومیت وضعیف بودن مربیان

By   sss sssss   4367 Day ago

مصدومیت و و از زیر بدن سازی در رفتن

By   ف م   4367 Day ago

میلاد بازیکن فوق العاده ای هست ولی مصدومیتش باعث این شد که میلاد از اون شرایط آرمانیش دور بشه ولی من امیدوارم که میلاد بشه همون میلاد سابق

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.