تهدید کرار به جدایی

تهدید کرار به جدایی
By   رسول موگویی   3478 Day ago

جاسم کرار گفت اگر وضعیت اینگونه باشد دیگر به ایران بر نمی  گردم و میگویم خدا حافظ استقلال . او گفت از تیم های زیادی از ایران و عراق و امارات پیشنهاد دارم . وی ادامه داد از صبح تا غروب در اداره ی مالیات  بودم و باشگاه هم به من کمکی نکرد و مجبور شدم ماشینم را بفروشم تا مالیاتم را بدهم . او گفت به خاطر مالیات از اردوی تیم ملی کشورم جا ماندم و این باعث می شود از چشم هم وطنانم بیفتم . لازم به ذکر است که کرار هم اکنون در نجف است . به هر حال امیدواریم که او در تیم بماند چون اگر خدایی نکرده از تیم جدا شود استقلال به مشکل  می خورد .

By   تقی مهدی بیگی   3478 Day ago
​چکار میشه کرد فوتبال بی ستاره ایران است خدائیش یه زمانی چقدر بازیکن تکنیکی داشتیم. جباری کجایی
By   تقی مهدی بیگی   3478 Day ago
در ضمن همه چیز دیمی شده بازیکن خارجی که نباید واسه خروج این همه مشکل داشته باشه مردیم از بس دروغ شنیدیم
By   zahra*ss*7777 4444*777   3477 Day ago
Written by: تقی مهدی بیگی

نه نمیره خودش گفته از روی عصبانیت اون حرفارو زده...

By   سمانه علیزاده   3477 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

نه نمیره خودش گفته از روی عصبانیت اون حرفارو زده...

خدا رو شکر...
By   علی دوستی   3475 Day ago
کجا میخواد بهتر از ایجا.حالا هم که گفته میمونه. وقتی کریمی میشه اسطوره خداحافظی میکنه فرداش میاد بازی میکنه بازیکنای خارجیم فکر میکنه همه این جورین

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.