ی سلام کوتاه

ی سلام کوتاه
By   سعید آقامحمدی   3449 Day ago
سلام به دوستان . خوب . درسته که الان خیلی هاتون میگین چند وقتیه نیستم. من چون درگیر کنکور هستم و وقت کافی رو ندارم که در خدمت شما عزیزان باشم .به خاطر همین شاید نتونم بهتون سر بزنم و تو نظر سنجی هاتون شرکت کنم . البته من گهگداری تو اینستا گرام هستم .اگه خواستین من اونجا هستم واسم پروفایلم هست :saeed.esteghlal.players   ممنون میشم سربزنید.

برادر کوچک شما سعید
By   رسول موگویی   3448 Day ago

امیدوارم موفق باشی .

By   shide HR   3447 Day ago
Written by: رسول موگویی

امیدوارم موفق باشی .

By   علیرضا جوادیان   3447 Day ago
سلام سعید جان بهترین تصمیم را گرفتی و شاید همین یک سال تلاش و سختی برای رسیدن به موفقیت تاوان زیادی نباشد پس فقط به موفقیت فکر کن تا به امید خدا سال آینده یک هوادار آبی با رتبه تک رقمی در تالار داشته باشیم
By   مهرداد پدرام   3447 Day ago
آقا سعید طرفدارای استقلال افرادی باسواد و با کلاس هستند و باعث افتخار هست شما با تلاش وکوششی که از خودتون نشون بدین سال آینده در یکی از بهترین دانشگاههای کشور مشغول به تحصیل باشین  و از خدا برات آرزوی موفقیت در کنکور را دارم
Written by: مهرداد پدرام
آقا سعید طرفدارای استقلال افرادی باسواد و با کلاس هستند و باعث افتخار هست شما با تلاش وکوششی که از خودتون نشون بدین سال آینده در یکی از بهترین دانشگاههای کشور مشغول به تحصیل باشین  و از خدا برات آرزوی موفقیت در کنکور را دارم
من هم برات ارزوی موفقعیت میکنم
ولی اقا سعید هر وقت تونستی یه سر به سایت و تالارها بزن.ممنون
By   احسانه رئیس السادات   3446 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
سلام سعید جان بهترین تصمیم را گرفتی و شاید همین یک سال تلاش و سختی برای رسیدن به موفقیت تاوان زیادی نباشد پس فقط به موفقیت فکر کن تا به امید خدا سال آینده یک هوادار آبی با رتبه تک رقمی در تالار داشته باشیم
انششششششششششششششششششششششششااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
By   میثم محمدی قراسویی   3443 Day ago
به به داش سعید خودمون
چه عجب مشرف فرمودین.... موفق باشی سعیدجان
ان شاء الله که با کسب رتبه خوب وارد دانشگاه میشی و از اونجا با وای فای رایگان میای تالار و پست میذاری:D
یاعلی مدد
By   noyan gh   3443 Day ago
موفق باشی داداش ....

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.