عملکرد ضعیف امیر حسین صادقی

عملکرد ضعیف امیر حسین صادقی
By   رسول موگویی   3467 Day ago

باز هم با کمک امیر حسین صادقی  یه تیم مقابل استقلال امتیاز گرفت . این بازیکن مغرور که اصلا انتقاد پذیر نیست طبق معمول باعث نتیجه نگرفتن استقلال  اینبار مقابل پدیده شد و استقلال را از تراکتور عقب انداخت . جالب اینه که این بازیکن به تیم ملی دعوت میشه اما سوپر استاری مثل حنیف دعوت نمیشه . ( لطفا نظر دهید ).

By   میرودود سیدمحمدی   3467 Day ago
​با نظرت موافقم دوست عزیز.امیرحسین در شان استقلال بازی نمیکند.
By   لیلا جوکار   3467 Day ago
البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
By   محمد همراه   3466 Day ago
Written by: لیلا جوکار
البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
اره هر بازی داره سوتی میده .بابا کاپتان تیمه نباید انقدر سوتی بده
By   shide HR   3466 Day ago
Written by: محمد همراه
[quote=009898]البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
اره هر بازی داره سوتی میده .بابا کاپتان تیمه نباید انقدر سوتی بده
کاپیتانم نبود نباید انقدر سوتی میداد مگه داره تو تیم محلشون بازی میکنه یه ذره به خودش زحمت نمیده .... واقعا به نظرم بود و نبودش الان دیگه فرقی نداره !!!!! دقیقا بیش تر گلایی که خوردیم یه جوری به اشتباه امیر حسین ربط داره ....
By   noyan gh   3465 Day ago
دقیقا . بازیش اصلا در حد اس اس نیست .
By   تقی مهدی بیگی   3461 Day ago
بازیکن وقتی تمرکز نداشته باشه همین می شه دیگه ، قلعه نوعی باید یه روانشناس خوبو واسه تیم بیاره تیم از لحاظ روانی خیلی ناجوره ، بازیکنان خیلی استرس دارن و یه جورهایی با فکر ترس از شکست به میدان میرن.