یکسال بدون فرهاد

یکسال بدون فرهاد
By   لیلا جوکار   3439 Day ago
فردا 7 آبان یکسال از روز خداحافظی کاپیتان محبوب استقلالیها میگذره. من میدونم با همه اینی که شاید بعضی ها فراموش کردن اما بیشتر طرفدارای کاپیتان هنوز یادشون هست بازی با مس کرمان توی ورزشگاه خالی آزادی جایی که خیلی از طرفدارا با تیم قهر بودن و سکوهای خالی ورزشگاه شاهد خدا حافظی 7 محبوب بود.اون موقع بود که شایدتعداد زیادی از نرفتن به ورزشگاه پشیمان شده بودن اما دیگه دیر شد و فرهاد در یک غروب پاییزی با غربت از تیم محبوبش خداحافظی کرد. از همین جا براش آرزوی سلامتی و سربلندی دارم کسی که کابوس شب و روز لنگیها و بقیه تیمها بوده و هست....این چند تا عکس هرچند اشک رو دوباره به چشمامون میاره واسه یادآوری اون روز میزارم...  7 محبوب استقلال یادت بخیر....

By   علیرضا جوادیان   3439 Day ago
چون عادت ماست که فقط پهلوان زنده را عشق است و بازیکنا فقط تا زمانی که برای تیم بازی میکنند را عاشقانه دوست داریم امیدوارم استقلالیها سنت شکنی کنند و نه فرهاد بلکه همه بازیکنانی که روزی برای استقلال زحمت کشیدند را همیشه یاد کنند و آنها را همچون گنجی بر دفتر خاطراتشان نگه دارند که زیبایی فوتبال و زندگی همین حاطرات زیباست شاید تکرار شدنی نباشد شعار آی بدو یا آهای فرهاد مجیدی ولی حفظ این خاطرات شاید زیباتر از خود آن باشد به امید بهترینها برای همه اسطوره های آبی بخصوص فرهاد که در قلب هواداران این نسل جایگاهی ویژه دارد و با تشکر خاص از شما به خاطر این یاداوری زیبا
By   ساحره عصار   3439 Day ago
لیلا جون یاد آوری خوبی بود البته تلخ بود برای من خیلی زیاد یاد پارسال افتادم که بازی با مس کرمان که فرهاد پیراهنشو وسط زمین در آورد یکی دیگه از دوستای عزیزم تو همین سایت برام اس زد این داره چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟و واقعا لحظه بدی بود اونطور غریبانه
ماها که خیلی طرفدارش بودیم هنوز از شوک در نیومدیم ولی ای کاش تو برنامه نود نمیرفت....با اینکه دلم واسش خیلی تنگ شده بود ولی دوست نداشتم تو اون برنامه به اون شکل با فردوسی پور صحبت کنه البته جای این بحث اینجا نبود ولی دوست داشتم بگم
در هر صورت برای من فرهاد بهترینه و با این تاپیکت وافعا دلم گرفت
By   علیرضا موسوی   3439 Day ago
به نظرم خیلی خوب شد رفت تو برنامه نود چون وقتش بود که دیگه جواب پررو بازی های عادلو بده و با اون حرفهاش واسه همیشه عادلو شکست داد....   فرهاد مجیدی دوستت داریم مااااا دوستت داریم ما
By   میرودود سیدمحمدی   3438 Day ago
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.
By   ساحره عصار   3438 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
به نظرم خیلی خوب شد رفت تو برنامه نود چون وقتش بود که دیگه جواب پررو بازی های عادلو بده و با اون حرفهاش واسه همیشه عادلو شکست داد....   فرهاد مجیدی دوستت داریم مااااا دوستت داریم ما

این نظر شماست و قابل احترام منظور من یک سری صحبتهای دیگه اش بود ما هم نگفتیم دوسش نداریم اون یکی از اسطوره های استقلاله و برای من دوست داشتنی ترین

By   جواد نوبخت هروی   3437 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.[/quoteبه توچه
By   میرودود سیدمحمدی   3437 Day ago
​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.
By   علیرضا موسوی   3437 Day ago
ما سنگ فرهادو به سینه میزنیم چون قاتل لنگیاست،چون کابوس شبهای لنگیاست،چون.....
By   shide HR   3437 Day ago
سنگ فرهادو به سینه نزنیم سنگ کیو به سینه بزنیم دقیقا????
By   zahra*ss*7777 4444*777   3437 Day ago
​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.

شما لازم نیست به خودت زحمت بدی و در مورد کاپـــــــــــیــــــــتان فرهـــــــــــــادمون اینطوری حرف بزنی....یک استقلالی واقعی هیـــــــــــچ وقت در مورد کسانی که واسه تیمش زحمت کشیدن اینطوری حرف نمیزنه....گیریم که ضربه زده باشه که مطمئنم نزده ولی با این وجودم خوبی هاش و سود هایی که بهمون رسونده بیشتر از ضررشه...پس حق داریم سنگشو به سینه بزنیم
By   میرودود سیدمحمدی   3436 Day ago
​هرجور که راحتید.... خواستید سنگو به دست وپاهاتون هم بزنید................
By   zahra*ss*7777 4444*777   3436 Day ago

حتما
By   shide HR   3436 Day ago
ما این سنگو به دست و پا مون نمیزنیم تو سر لنگیا میزنیم ....
By   noyan gh   3435 Day ago
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.
داداش تو نیمه خالی لیوان زندگی میکنی , خوش میگذره ؟؟؟؟
الان میخوای چیو ثابت کنی اینجا ?یعنی فرهاد بدی هاش بیش تر از خوبی هاش بوده ؟؟؟؟؟
By   علیرضا موسوی   3435 Day ago
نویان راست میگه.من نمیدونم چرا بعضی ها اصرار دارن بحثی رو که هیچ اعتباری نداره رو هی کشش بدن.حالا فرهاد گذاشت رفت.تازه یه مقطعی از فصل رفت که استقلال میتونست جایگزین پیدا کنه واسش(البته هیچکی فرهاد نمیشه)ولی به هر دلایلی که بود رفت.جدا از این حرفها فرهاد واقعا واسه استقلال زحمت کشید،تو این چند سال تو تمام موفقیت های استقلال مهره اصلی بود.خاطرات بسیار شیرین و جاودانه ای واسه استقلالی ها به جا گذاشت.کم لطفیه اگه بخوایم راجب فرهاد از این بحث ها کنیم....     زنده باد 7 مقدس
By   لیلا جوکار   3434 Day ago
همه بازیکنایی که حتی یک روز برای استقلال زحمت کشیدن قابل احترامن کاپیتان فرهاد که دیگه جای خودشو داره ...بهتر همیشه رفتارها و کارای بقیه رو منفی نگاه نکنیم....
By   لیلا جوکار   3434 Day ago
از ساحره جوون یا دوستان دیگه بابت ناراحتیشون عذر خواهی میکنم قصدم یادآوری قصه کاپیتان فرهاد بود. بازم ببخشید
Written by: zahra*ss*7777 4444*777
[quote=1660234174]​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.

شما لازم نیست به خودت زحمت بدی و در مورد کاپـــــــــــیــــــــتان فرهـــــــــــــادمون اینطوری حرف بزنی....یک استقلالی واقعی هیـــــــــــچ وقت در مورد کسانی که واسه تیمش زحمت کشیدن اینطوری حرف نمیزنه....گیریم که ضربه زده باشه که مطمئنم نزده ولی با این وجودم خوبی هاش و سود هایی که بهمون رسونده بیشتر از ضررشه...پس حق داریم سنگشو به سینه بزنیم

درسته هرکس که برای تیم زحمت کشیده قابل احترام هست .
سید هم یک استقلالی هستش و فرهاد رو هم دوست داره و حرفشون اینه که میگن نباید فرهاد اونموقع که استقلال بهش نیاز داشت میرفت.
زنده باد استقلال و استقلالی 

By   محمد میلاد خراسانی   3433 Day ago
دوست عزیز من هم از دست فرهاد ناراحت شدم بابت رفتن هایش از استقلال  ولی  بابت لحظه های شادی که برایم خلق کرد در بازی هایی که برای استقلال کرد ازش
ممنونم و عاشقانه دوستش دارم و به عشق فرهاد و کریس نام پرو فایلم رو   سون  7777 گذاشتم و بهش احترام میذارم .البته بنظر شما هم ا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.