به نظرتان استقلال ازکدام قسمت بیشتر ضربه میخورد که نتایجش چندان قابل قبول نیست؟

به نظرتان استقلال ازکدام قسمت بیشتر ضربه میخورد که نتایجش چندان قابل قبول نیست؟
By   میرودود سیدمحمدی   3455 Day ago
By   رسول موگویی   3455 Day ago
به نظر من در دفاع و  دروازه بان ضعیف هستیم مخصوصا دروازه بان . چون اگه یکی مثل رحمتی داشتیم این وضعمون نبود .
By   تقی مهدی بیگی   3453 Day ago
به نظر من تنها فقط همدلی بازیکنان باید بیشتر بشه تو تمامی نقاط زمین بازیکنان با کیفیت و خوبی داریم اگر بازیکنان بیشتر در کارهای گروهی شرکت کنند و در حمله و دفاع همدیگرو پوشش بدن هیچ تیمی توانایی مقابله با استقلالو نداره مطمئن باشید استقلال امسال قهرمانه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم
By   علیرضا جوادیان   3453 Day ago
Written by: تقی مهدی بیگی
به نظر من تنها فقط همدلی بازیکنان باید بیشتر بشه تو تمامی نقاط زمین بازیکنان با کیفیت و خوبی داریم اگر بازیکنان بیشتر در کارهای گروهی شرکت کنند و در حمله و دفاع همدیگرو پوشش بدن هیچ تیمی توانایی مقابله با استقلالو نداره مطمئن باشید استقلال امسال قهرمانه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آبی تر از آنیم که بی رنگ بمیریم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.