دبدار دوستانه ایران 1 کره 0

دبدار دوستانه ایران 1 کره 0
By   حسن یارمحمدی   3438 Day ago
یه برد دلچسب دیگه مقابل کره در یه بازی نه چندان دوستانه
بازیکنا خوب روی کره رو برای بار سوم کم کردن ولی مشکل تیم خیلی زیاده که بخواد مدعی قهرمانی آسیا باشه
تفکرات دفاعی اونم تو آزادی با 11 نفر تو زمین خودمون جمع شدنو دوست ندارم که بخواییم دل به حوادث خوش کنیم تا یه برد حاصل شه
از فوتبال عرب بیزاریم ولی داریم راه اونارو دنبال میکنیم دست به چه وقت کشی هایی میزدیم
By   علیرضا جوادیان   3437 Day ago
درسته بازی را بردیم ولی فوتبال بازی نکردیم من کلا با سیستم کیروش خیلی موافق نیستم چون فوتبال زیبا ارئه نمیدهد و بیشتر به دنبال نتیجه است که شاید هم درست باشد ولی مطمئنم این نوع نگاه به فوتبال باعث پیشرفت نخواهد شد من پیشرفت فوتبالمان را در این میبینم که مثلا بعد از جام جهانی  ما میتوانستیم چند لژیونر اروپایی داشته باشیم یا بعد از جام ملتها بتونیم چند لژیونر داشته باشیم که آن هم فقط با ارائه فوتبال زیبا میسر میشود تعداد بالای لژیونر در اروپا نشانه پیشرفت ما خواهد بود نه قهرمانی با دفاع اتوبوسی
By   سمانه علیزاده   3437 Day ago

من گل ایرانو ندیدم.میگن خطا بود درسته؟
By   میثم محمدی قراسویی   3437 Day ago
با این روش بازی و تاکتیکی بعید میدونم حالا حالاها بتونیم به مقامی دست پیدا کنیم....
ومن کلا با خود کی روش موافق نیستم چه برسه به سیستمش!!!!!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.