نظرتون راجع به موندن امیرخان چیه؟؟ خواهشا موافق باشید.....

نظرتون راجع به موندن امیرخان چیه؟؟ خواهشا موافق باشید.....
By   میرودود سیدمحمدی   3434 Day ago
By   حسن یارمحمدی   3434 Day ago
الان وقت مطرح کردن این سوال نیست
در ضمن نیاز نیست هوادارو به سمت گزینه ای سوق بدین
​عزیز من؛ هدفم حمایت از تیم هست واینکه روحیه ی مان به هم نریزه.افشارزاده ی بزرگوار از امیرخان حمایت کرده؛حالا شما میخاین امیرخان بره؟؟
By   علیرضا جوادیان   3434 Day ago
امیر در حال حاضر هیچ گزینه جانشینی ندارد و مطمئنا با درایت امیر نیم فصل دوم طوفانی خواهد شد البته شاید بعضی عناصر نفوذی تو سایت شروع به هیچان سازی کنند ولی به هیچ وجه نمیتوانند به اهدافشان برسند من دقیقا از چند دقیقه مانده بود بازی تموم بشه تو تالار بودم و به نظرم می آمد این کاربران شروع به فعالیت کنند که جوکر آبی طبق معمول بعد از باخت اومد و یک نظر منفی داد تا ببیند جو تالار چگونه است و میتواند ادامه دهد که وددود بلافاصله جوابش را داد از همه دوستان میخواهم این نیم فصل را فراموش و مطمئن باشند تیم درست میشود و اتحاد و همدلی را از دست ندهند یک موضوع مهم هم این است که زیبایی فوتبال به همین برد و باخت هاست پس به امید روزهای خوب برای استقلال و استقلالیها
By   حسن یارمحمدی   3434 Day ago
دقیقا الان وقت حمایته تیم 5 شنبه جام حذفی بازی داره
شما چرا انقد زود قضاوت میکنی
کی گفت امیر بره
شما الان نوشتین نظرتون راجع به موندن امیر چیه خواهشا موافق باشید خب این یعنی چی مگه قرار بود بره
​ارادتمند علی آقای گل.
​عزیزhhh777 ببخشید.
By   آکو نوبری   3434 Day ago
هیییییییییییییییییییییی علی به جای اینکه بشینی ببینی من کی میام برو امار مربیتو نگاه کن چرا قبول نمیکنید قلعه نوعی دانشش تو 5 ساله گذشته جا گذاشته نمیخاد به روز باشه بابا بخدا نمی دونم شما طرفداره امیرید یا استقلال اگه امیرید برید جلوی درب منزلشون بشینید تو سایت استقلال نیاید
​حرف دهنتو بفهم وبگو.نادان ازصدقه سری امثال علی هست که اینطوری داری قدقد میکنی.برو آدم شو
By   مرتضی اسقلال   3434 Day ago

اگه بعده 8 بازی 6 امتیاز گرفته و بخواد بمونه باید فصل بعد تو دسته یک ببینیم خجالت بکش بزار برواون از ترکیب تیم ک همش رفیق بازی هس اون از اقای بیک زاده و نوری چرا کریمی رو بازی ندادی چرا زود تر تعویض نکردی میخواستی گل بخوری بعد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه مردم ایران فهمیدن تیم نیاز به تعویض داره تو نفهمیدی البته بهت حق میدم چون تو فکر رستوران جدیدت و جشن تولدت و سفر به امریکا وووووووووووو حیا کن بده به اهلش ن که تو ،تو فکر حفظ رکوردتی

By   مرتضی اسقلال   3434 Day ago

اگه بعده 8 بازی 6 امتیاز گرفته و بخواد بمونه باید فصل بعد تو دسته یک ببینیم خجالت بکش بزار برواون از ترکیب تیم ک همش رفیق بازی هس اون از اقای بیک زاده و نوری چرا کریمی رو بازی ندادی چرا زود تر تعویض نکردی میخواستی گل بخوری بعد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه مردم ایران فهمیدن تیم نیاز به تعویض داره تو نفهمیدی البته بهت حق میدم چون تو فکر رستوران جدیدت و جشن تولدت و سفر به امریکا وووووووووووو حیا کن بده به اهلش ن که تو ،تو فکر حفظ رکوردتی

​بر خود لازم میبینم امربه معروف ونهی ازمنکرت کنم.از خدا بترس .پشت سرمردم حرف زدن گناه هست.دست از لجبازیت در بیار.
By   آکو نوبری   3434 Day ago
یه بار اومد اتوبوسی بازی نکنه باخت
By   مهرداد پدرام   3428 Day ago
فقط امیر و بس
By   مهرداد پدرام   3412 Day ago
عالیه مربی از این بهتر نیست
By   مهرداد پدرام   3412 Day ago
Written by: آکو نوبری
هیییییییییییییییییییییی علی به جای اینکه بشینی ببینی من کی میام برو امار مربیتو نگاه کن چرا قبول نمیکنید قلعه نوعی دانشش تو 5 ساله گذشته جا گذاشته نمیخاد به روز باشه بابا بخدا نمی دونم شما طرفداره امیرید یا استقلال اگه امیرید برید جلوی درب منزلشون بشینید تو سایت استقلال نیاید

از کی تا حالا امیر خان فقط مربی علی آقا شده پس معلومه لنگی هستی
By   رسول موگویی   3412 Day ago
امیر بره وضع بدتر میشه .
By   وهاب نظری نژاد   3249 Day ago
 اگه نظر میخوای پس لطفا تحمیل نکن . دلیل نمیشه که اگه من از فلان مربی خوشم میاد باید بقییه هم خوششون بیاد . اظهار نظر آزاد و عقیده ها محترمه . 
By   مرتضی علیزاده   3226 Day ago
بنظر منم دگ موندن قلعه نویی فایده نداره ، لااقل برای سال بعد
منم از بچگی استقلالی بودم اما قلعه نویی وقتی تونسته قهرمان بشه که چندتا از بازیکنهای طراز اول مملکت تو تیمش بودن دقیقا مث 10 15 سال پیش که تمام بازیکنان تیم ملی توی پرسپولیس بازی میکردن و پرسپولیس چند هفته مونده به پایان لیگ قهرمان میشد
اصولا مربیان ایرانی خیلی سواد بروزی ندارن برای همین هم وقتی میرن مسابقات آسیایی با اینکه چندتا بازیکن تیم ملی دارن اما زود حذف میشن. اون سالی هم که استقلال تا 4 تا تیم بالا رفت خدایی بخاطر بازیکنانی بود که داشت مث آندو، فرهاد، نکونام منتظری و ....
By   مرتضی علیزاده   3226 Day ago
Written by: رسول موگویی
امیر بره وضع بدتر میشه .

قلعه نویی امسال فقط دنبال جواب دادن به این و اون بود، برید ببینید امسال با چند نفر جنگ رسانه ایی داشت؟ اگر بمونه سال بعد هم همین رواله
By   maryam 7   3205 Day ago

خداروشکر ک رفت..دیگ بدتر از اینا نمیتونستیم تحقیر شیم..

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.