متاسفانه فوتبال الان استقلال شده سانتر و زدن زیره توپ آقای قلعه نوعیی با یه تاکتیک هرسال نمیشه قهرما

متاسفانه فوتبال الان استقلال شده سانتر و زدن زیره توپ آقای قلعه نوعیی با یه تاکتیک هرسال نمیشه قهرما
By   جواد نثارعلی   3412 Day ago

By   میرودود سیدمحمدی   3412 Day ago
​این طوری ها هم نیست.امیرکارش رو بلده.قهرمانیم شک نکن
By   رسول موگویی   3412 Day ago
والا ما آبیا میگیم لنگیا اعتماد به نفس بالایی دارن ولی انگار بعضی از هواداران تیم خودمون بدترن . کسی که نوشتی شک نکن قهرمان میشیم ، برو بازیهای تیمای دیگه ی لیگ رو ببین بعد بیا نظر بده . برو ببین بازیکناشون چطوری تلاش می کنند ، اونها که مثل بعضی بازیکنان ما نیستن که اصلا تخصص اصلیشون توپ لو دادنه . اگه قلعه نویی نبود الآن جباری و رحمتی و اکبر پور و شریفات و آقا فرهاد و خیلی افراد دیگه بودند که می تونستند به قهرمانی تیم کمک بیشتری نسبت به قلعه نویی بکنند. 
By   noyan gh   3412 Day ago
Written by: رسول موگویی
والا ما آبیا میگیم لنگیا اعتماد به نفس بالایی دارن ولی انگار بعضی از هواداران تیم خودمون بدترن . کسی که نوشتی شک نکن قهرمان میشیم ، برو بازیهای تیمای دیگه ی لیگ رو ببین بعد بیا نظر بده . برو ببین بازیکناشون چطوری تلاش می کنند ، اونها که مثل بعضی بازیکنان ما نیستن که اصلا تخصص اصلیشون توپ لو دادنه . اگه قلعه نویی نبود الآن جباری و رحمتی و اکبر پور و شریفات و آقا فرهاد و خیلی افراد دیگه بودند که می تونستند به قهرمانی تیم کمک بیشتری نسبت به قلعه نویی بکنند. 
مشکل از اونی نیست که امیدواره و تیمو قهرمان میدونه مشکل از تو که خود کم بینی داری ..... بعد واقعا به نظرت تو همه ی این چیزایی که گفتی امیر خان توش نقش داشته؟؟؟؟
​تو که اینهمه سنگ تیم های دیگرو به سنگ میزنی پس چرا نمیری سراغشون؟؟ 

تو رو چه به استقلال​؟؟؟
من زمانی استقلالی شدم که میداوودی و مبعلی و جباری و شریفات داشت و کسی مثلش بازی نمی کرد نه حالا که همش شده توپ لو دادن . من لباس قرمز تو کمدم ندارم تمام جونم واسه استقلاله اونوقت شما میگی برو سراغ تیم های دیگه ؟ شما برو که تحمل انتقاد نداری . 
​عزیزمن شما لحن اولت دعوایی بود.اون افرادی که اسم بردی قراربودکه تاآخر عمرشان تو استقلال بمونن؟؟ تواین مرحله ی خاص باید هوای تیم و کادرفنی رو داشت.از منم ناراحت نباش.
منم عذر خواهی می کنم ، ولی بعضیا مثل جباری قصد رفتن در اون برهه ی زمانی رو نداشتن . نه اینکه اونا می خواستن تا آخر فوتبالشون تو تیم  بمونن .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.