استقلال دوستت داریم

استقلال دوستت داریم
By   علیرضا جوادیان   3410 Day ago
استقلال دوستت داریم تنها جمله ای که شاید همگی در آن مشترک باشیم و در این روزهای سخت شاید فقط همین جمله باشد که بتواند تیم را از وضعیت فعلی بیرون بیاورد وضعی که هیچ کدام از ما پیش بینی آن را نمیکردیم ولی متاسفانه اوضاع به سمت خوبی نمیرود ما ظواهری میبینیم ولی آنچه اتفاق خواهد افتاد آنگونه نخواهد بود از همین دربی گذشته شروع میکنم من این باخت را فقط در مستطیل سبز نمیبینم و آنرا یک پروسه حساب شده از جانب صاحبان قدرت و ثروت میبینم این باخت را به استقلال تحمیل کردند تا آقای سیاسی که یک روز قبل از ریاست هیئت مدیره استعفا داده بود مدیر عامل شود و به لطف برد دربی تمام مخالفانش سکوت کنند نمیخواهم بگویم استقلال خیلی خوب بازی کرد یا باخت را از گردن کسانی که مسئولیت داشتند بر دارم ولی مطمئن باشید اگر استقلال 10 گل میزد 11 پنالتی برای قرمزها میگرفتند چون برای این برد برنامه ریزی کرده بودند و تیم ما هم با ضعیف بازی کردن در نیمه دوم نا خود آگاه در این پروسه همکاری کرد حال ریز تر ببینیم اخراج کرار و عصبانیتهای بی موردش در بازی قبل چون میخواستند موتور استقلال را خاموش کنند بعد عدم اجازه بازی به کریمیان که موارد مشابه آن بازی کردند ودر آخر نوع نگاه داور بازی به تیم استقلال که بدون هیچ جانبداری میشد فهمید داور علاقه مند به باخت استقلال است بگذریم پروژه مالکیت تا انتها مطمئنا مشکلاتی برای فوتبال سالم خواهد داشت که در آن زمان حتما در تالار کاربران به آن اشاره خواهند کرد بعد از دربی به خاطر حساسیت آن صداهایی نا همگون با موفقیت از اردوگاه آبی بیرون آمد این صداها از همه گروه ها بود پیش کسوتهایی که تا به حال توان رخ نشان دادن به امیر را نداشتند بعد بازیکنان که بطور روشن مشخص نمیکنند مشکلشان چیست وفقط وعده آینده را میدهند و در بد ترین شرایط به فکر تسویه حسابهای شخصی افتادند که قبلا هم از این نمونه های بازیکن خوش غیرت داشته ایم و در انتها معدودی از هواداران که خود را به سادگی آلت دست بد خواهان استقلال قرار دادند و در مورد آخری اعتقاد دارم انبوه هوادار استقلال تا روزی که امیر سرمربی استقلال است پشت او هستند و آنها خالص ترین نیروی تیم استقلالند چون بدون هیچگونه منافع شخصی فقط به فکر حمایت از تیم هستندحال با چنین اوضاع خرابی یک هوادار چگونه باید به تیم خود کمک کند با بزرگنمایی کاستیهای تیم محبوبش یا با مخالفت با کادر فنی کادری که در همین سالهای نزدیک بیشتزین افتخارات را برای تیم به ارمغان آوردند و شاید تا همین سال قبل بدترین خبر برای هوادار رفتن امیر از استقلال بود اما امروز امیر در جایگاه خطرناکی قرار گرفته که به کمک هوادار احتیاج دارد امروز مافیای فوتبال امیر و قدرتش را بر نمیتابد و در فکر حذف امیر از فوتبال هستند امروز  رسانه فدراسیون و همه صاحبان قدرت بر علیه امیر موضع گرفتند و فقط فکرشان حذف امیر از فوتبال است برای نمونه چرا از استقلال حتی بازیکن مصدوم هم به اردوی تیم ملی دعوت میشود ولی از پرسپولیس حتی یک نفر هم در اردوی قبل دربی نیست که این موضوع را من همان زمان گفتم امروز پروژه حذف امیر از فوتبال دارد اجرا میشود و موفقیت آن به عدم نتیجه گیری امیر مربوط میشود و  عاملان آن هدفی جز تضعیف استقلال ندارند یکی از عوامل آن هم به نظرم فردوسی پور باشد که نشان داده همیشه علاقه مند به تضعیف استقلال است و میداند با وجود امیر توانایی این کار را ندارد
استعفای قلعه نویی پس از شکست ذوب/عکس
اینهم گواه صحبتها ببینید بد خواهان چگونه ثانیه شماری میکنند تا امیر از فوتبال حذف بشه
By   میرودود سیدمحمدی   3410 Day ago
​ممنون علی آقا. به کوری چشم حسودان هر دو 

جام را میگیریم..
By   مهرداد پدرام   3410 Day ago
استقلال  استقلال هست تیمی نیست با یه باخت  کلا به هم بریزه و بس
By   رسول موگویی   3410 Day ago
امیدوارم برد ذوب شروعی دوباره باشه .
By   zahra*ss*7777 4444*777   3410 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​ممنون علی آقا. به کوری چشم حسودان هر دو 

جام را میگیریم..
By   امیر حسین اسلامی   3410 Day ago
من با بخشی از صحبت های شما موافق و با بخش دیگری از اونا مخالفم.در این دوره امیر خان با وجود مهره های فراوانی که در اختیار داشت اگر قهرمان لیگ نمیشد واقعا باید تعجب میکردیم.ولی اینکه تونست تیمو تا نیمه نهایی آسیا ببره خودش گام بلندی بود.اما فصل قبل چی کار کردیم؟این فصل چی کار کردیم تا اینجا؟چرا در دوره ی حضور قلعه نویی بازیکنانی نظیر منتظری ، جباری ، رحمتی ، نکو نام ، میداوودی، شریفات ، مجیدی و ... از استقلال جدا میشن؟چرا الان آندو داره میره؟چرا بازیکنان تکنیکی و با کیفیت نمیخریم؟چرا اینقدر بی نظم و بی برنامه بازی میکنیم( بخدا دیگه روم نمیشه بگم استقلال فوتبال بازی میکنه.)؟چرا بازیکنان پرسپولیسی و یا بی کیفیت به تیم اضافه میشن مثل غلام نژاد ، نوری، قاضی،نیکبخت،نظری و ...؟؟؟؟
واقعا دستاوردهای قلعه نویی در فصل گذشته و این فصل چی بوده؟از بین 4 مدعی پنجم شدیم و در دو دربی با کسل کننده ترین بازیها مساوی شدیم.امسال هم تا نیم فصل در رتبه پنجم قرار داره با 4 امتیاز اختلاف نسبت به صدر.شکست مقابل پرسپولیسی که همه اونو ضعیف ترین پرسپولیس میدونن.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.