نقد عملکرد قلعه نویی

نقد عملکرد قلعه نویی
By   حسن یارمحمدی   3436 Day ago
دیگه وقتش رسیده همه کاربرای سایت  درباره عملکرد سرمربی تیم نظر بدن البته منطقی

من زیاد به آمار و ارقام توجهی ندارم و زیاد مهم نمیدونم از 6 بازی 8 امتیاز گرفتنو
به نظرم به روز نبودن امیر قلعه نویی مهمه و پر افتخار بودن مربی لیگ بودن باعث مغرور بودنش شده که نظر هیچ منتقدی نمیشنوه یه روز پروین هم پرافتخارترین بود ولی الان....

ولی اگه به دو فصل پیش برگردیم مهمترین نکته ازنطر من نحوه یارگیری بود

حسن اشجاری فرزاد حاتمی عباس محمد رضایی ایمان موسوی آرزه که غیر اشجاری بقیه نیم فصل دوماضافه شدن

فصل قبل: پژمان نوری مهدی نظری نیکبخت احمد جمشیدیان حجت چهارمحالی گوران لاوره
نیم فصل: مجید غلام نژاد بوبک کبه آنتونیو کاروالیو و منفورترین بازیکن مهرداد اولادی
این فصل هم کریمیان فروزان و دروازه بان داسیلوا

خارجی ها که فقط بدهی بالا آوردن از ایرانی ها کدومشون واسه تیم مفید بودن و اگه خوب بودنچرا یه نیم فصل فقط بازی کردن
هدف از یارگیری اینچنینی دیگه تقریبا همه متوجه شدن

امیری که سال 82 با اون انگیزه به تیم اومد و انقلابی به پا کرد دیگه نمیشه دید زمان مربیگری در سپاهان و تراکتور هم عالی بود

همون فصلی هم که قهرمان شدیم بازیای زیبایی ندیدیم برد با حداقل اختلاف

دلم واسه تیمای قلعه نویی که وقتی جلو بودن باز هم بازی هجومی نمایش میدادن تنگ شده

به نظرم قلعه نویی عوض شده و اگه این راهو میخواد ادامه بده بهتره که نباشه
فقط دوباره از همه خواهش میکنم به دور از احساس و  به صورت مودبانه نظرشونو بگن
By   میرودود سیدمحمدی   3436 Day ago
​امیر کارش رو بلده.مشکل بدشانسی و کم تلاش کردن بعضی بازیکنان هست.
By   behroz haghani   3436 Day ago
من باقسمتی ازحرفات موافقم ولی بارفتن سرمربی مخالف چون الان وقتش نیست تیم ازاین بدترمیشه که بهترنشه!!!!!!!تیم مشکل بازیکن داره اونم ازنوع باغیرت یامتعصب!!!!!!!!!!!!!!
By   حسن یارمحمدی   3436 Day ago
Written by: behroz haghani
من باقسمتی ازحرفات موافقم ولی بارفتن سرمربی مخالف چون الان وقتش نیست تیم ازاین بدترمیشه که بهترنشه!!!!!!!تیم مشکل بازیکن داره اونم ازنوع باغیرت یامتعصب!!!!!!!!!!!!!!

من نگفتم بره گفتم اگه همین راهو میخواد  ادامه بده بره اگه امثال میلاد سلیمان فلاح میخواد بیاره بره
انسان باید تغییر پذیر باشه
By   علیرضا جوادیان   3436 Day ago
از اینکه این تاپیک را گذاشتی تا همگی در فضای سالم و به دور از بی احترامی به همه کسانی که برای استقلال زحمت کشیدن موضوع عدم نتیجه گیری تیم را واکاوی کنیم ممنونم شاید اگر از ماههای گذشته تاپیکها و پاسخهای من را خوانده باشید من به نوعی خطررا مکرر تکرار میکردم و آن پروژه حذف امیر بود و شاید امروز به نقطه حساس خود رسیده پروژه ای که از مزبیان تیم ملی تا عادل و دوستانی که زمانی در استقلال بازی کردن مطبوعات و رسانه وابسته به باندهای قدرت که حضور امیر و موفقیتهایش برایشان سنگین بود و معادلات آنها را بر هم میزد کیروش که امیر را قوی ترین آلترناتیو خود میدید و سعی بر تخریب و ضعیف کردن او داشت امروز امیر قلعه نویی مظلوم واقع شده و دشمنانش اتحاد یک دستی بر علیه او دارند و اما داخل تیم بازیکنانی که برای حفظ تیم ملی و جایگاه خود مجبورند به این دستهای آلوده همکاری کنند البته این پروژه از سالهای قبل شروع شد و با کوچ بهترینهای استقلال از این تیم و حفظ جایگاه تیم ملی برای آنها بود چون استقلال باید ضعیف میشد و در این را عادل که خود با امیر و استقلال دشمنی دیرینه داشت با آنها که در اوایل زاویه داشت همفکر و همراه شد و نظر سنجی عادل برای ابقا کیروش نشان دهنده همراهی آنها بود اما حضور جواد نکونام در این جمع و نفوذش در بین بازیکنان و اثر گذاری او بر کیروش کمی معادلات را به ضرر امیر کرد چون حالا امیر باید هم با بیرون بجنگد هم داخل من مطمئنم امیر توانایی درست کردن استقلال را دارد اگر بماند اگر امیر از بازیکنان ملی چشم پوشی کند موفق میشود البته با تمام احترامی که برای این عزیزان قائلم ولی آنها آزمون غیرت به استقلال را مردود شدند و به نظر من مهمترین عامل مشکلات استقلال هستند کسانی که به جرات میگویم برای حفظ خود و پیراهن ملی باید نکات  گوشزد شده نکونام را در تیم اجرا کنند تمام خروجیهای استقلال در چند وقت گذشته را مرور کنید به نحوی رگه هایی از بحرانهای ناشی از تیم ملی آنرا همراهی میکند پژمان یا رحمتی امروز روز حمایت هوادار از امیر است چه بماند چه برود
By   لیلا جوکار   3436 Day ago
دقیقا علی آقا درست میگید.این روش تخریب از پیش مشخص شده بوده و کم کاری بعضی بازیکنا به چشم میاد.....
By   میثم محمدی قراسویی   3435 Day ago
هم با حرفای حسن عزیز تا حدودی موافقم و هم با علیرضای عزیز... 
یاد اونروزی افتادم که زمان مرحوم ناصرخان حجازی، وقتی بازی رو از سایپا جلو بودم و خیلی راحت و بچه گانه بازی رو واگذار کردیم تا باعث اخراج ناصرخان بشیم....! واقعا روز بدی بود. چون یکی از بهترینهای استقلال رو با گریه بدرقه کردیم.  حالاهم نوبت به امیر رسیده. مطمئنا ایراداتی بهش هست ولی الان وقت اخراجش نیست. الانم همون شرایط پیش اونده. توی بازی بارقیب هم جلو بودیم وهم بهتر بازی میکردیم، ولی اون اشتباه فاحش بیک زاده که توی کل بازی اصلا هیچ نام و نشانی ازش نبود...........
من اینجاست که با حرف علیرضا موافقم...پ زمین زدن امیر
توی کانون هواداران باشگاه هم نقدهایی به هاشم شده که بد نیست بخونین
ضمنا من اول فصل گفتم که بیک زاهده دیگه بدرد تیم نمخوره ولی بعضی از دوستان قبول نکردن
بازهم به امید موفقیت تیم محبوبمون،،،
استقلال کبیر
By   امید محمدی   3435 Day ago
به نظر میاد تیر دشمنها برای خراب کردن امیر تو روزنامه ها و رسانه ها جواب داده و تیم مشکل روحی داره باید یادمان بیاید که اول فصل صحبت از تحول در تیم وتعویض نفرات تیم بود نه قهرمانی. پس باید از امیرخان حمایت کرد تا بعد از یکی ودو فصل تیم یا نسل جدیدی اوج بگیره. امسال هم به امید خدا با تغیراتی که امیرخان در تیم وخودش میده تیم جمع میشه ورتبه خوبی به دست میاد
By   مهرداد پدرام   3433 Day ago
فقط ژنرال

By   هستی همراه   3433 Day ago
سال قبل فصل قبل هم همینطور شد میگه صدر جدول نبودیم با اختلاف از تیمهای دیگه .همه گفتن امیر کارشو بلده میدونه چه کار بکنه قهرمان هستیم قهرمان هستیم .راحت  جام جذفی  را در دو بازی رفت و برگشت از مس کرمان باختیم و توسط یه بازیکن در دو بازی گل خوردیم و امیر حتی نتونست یه بازیکن رو بزاره که اون رو مهار کنه و جام حذفی رو از دست دادییم .در لیگ برتر هم که همه دیدیم که چطوری از امتیازها رو از دست دادیم و پنجم شدیم و همه حمایت کردن تا روز اخر .
کاری به باخت دربی ندارم امسال هم که جام حذفی رو از دست داد به راحتی در صورتی که تیم 2بر 0جلو بود .بازیکن اگه بازی نمیکنه خب بزارتش روی نیمکت .امیر اگه امیر بود میرفت بازیکن از جوانان استقلال میاورد ولی این بازیکنهایی رو که میگید کم کاری میکنن رو نمیذاشت .مگه بازیکنها رو خودش انتخاب نکرد مگه تیم خودش جمع نکرد .تقصیر هوادار چیه ؟؟ بخدا انقدر که از باخت با ذوب اهن ناراحت شدم از باخت دربی ناراحت نشدم .اصلن هیچ تعصب و غیرتی ندارن .هیچ تا کتیکی هم بچشم نیمخوره .شدیم مضحکه دست عالم .هشتا بازی مگه میشه یه برد نداشت مگه میشه هی مساوی هی باخت .هی بازی برده رو ببازی .
بنظر من ما درایم فقط خودمون و تیم رو تخریب میکنیم یخاطر یکنفر .بابا مگه به یه مربی چقدر وقت میدن و حمایت میکن ازش .ما فصل قبل حمایت کردیم حالا باید جواب حمایتمون رو بده دیگه .کی میخاد تیم رو بسازه نیم فصل تموم شد دوستان .جام حذفی ار دست رفت یک سهمیه اسیا پرید .کی باید به اون استقلال که مد نظر هست برسیم .من خودم امیر رو دوست دارم و ازش ممنون هستم بابت همه شادیهایی که برایم افرید ولی اینجا صحبت از استقلال هست تیم محبوب همه ما نه شخص .
استقلال به یک خانه تکانی بزرگ نیاز داره تا بیشتر از این مضحکه دست ادم و عالم نشیم .
By   سمانه علیزاده   3433 Day ago

منم تا چند هفته پیش طرفدار امیر خان بودم ولی دیگه شورشو در آوردن.این چه وضعشه؟ درسته یه سری بازیکنا کم کاری میکنن اما سرمربی هم میتونه تعویضشون کنه.من کارشناس نیستم اما به نظرم دیگه دوران امیرخان تموم شده.کلا انگاری تفکراتش تغییر کرده.دیگه چقدر صبر داشته باشیم؟
By   محمد همراه   3433 Day ago
Written by: هستی همراه
سال قبل فصل قبل هم همینطور شد میگه صدر جدول نبودیم با اختلاف از تیمهای دیگه .همه گفتن امیر کارشو بلده میدونه چه کار بکنه قهرمان هستیم قهرمان هستیم .راحت  جام جذفی  را در دو بازی رفت و برگشت از مس کرمان باختیم و توسط یه بازیکن در دو بازی گل خوردیم و امیر حتی نتونست یه بازیکن رو بزاره که اون رو مهار کنه و جام حذفی رو از دست دادییم .در لیگ برتر هم که همه دیدیم که چطوری از امتیازها رو از دست دادیم و پنجم شدیم و همه حمایت کردن تا روز اخر .
کاری به باخت دربی ندارم امسال هم که جام حذفی رو از دست داد به راحتی در صورتی که تیم 2بر 0جلو بود .بازیکن اگه بازی نمیکنه خب بزارتش روی نیمکت .امیر اگه امیر بود میرفت بازیکن از جوانان استقلال میاورد ولی این بازیکنهایی رو که میگید کم کاری میکنن رو نمیذاشت .مگه بازیکنها رو خودش انتخاب نکرد مگه تیم خودش جمع نکرد .تقصیر هوادار چیه ؟؟ بخدا انقدر که از باخت با ذوب اهن ناراحت شدم از باخت دربی ناراحت نشدم .اصلن هیچ تعصب و غیرتی ندارن .هیچ تا کتیکی هم بچشم نیمخوره .شدیم مضحکه دست عالم .هشتا بازی مگه میشه یه برد نداشت مگه میشه هی مساوی هی باخت .هی بازی برده رو ببازی .
بنظر من ما درایم فقط خودمون و تیم رو تخریب میکنیم یخاطر یکنفر .بابا مگه به یه مربی چقدر وقت میدن و حمایت میکن ازش .ما فصل قبل حمایت کردیم حالا باید جواب حمایتمون رو بده دیگه .کی میخاد تیم رو بسازه نیم فصل تموم شد دوستان .جام حذفی ار دست رفت یک سهمیه اسیا پرید .کی باید به اون استقلال که مد نظر هست برسیم .من خودم امیر رو دوست دارم و ازش ممنون هستم بابت همه شادیهایی که برایم افرید ولی اینجا صحبت از استقلال هست تیم محبوب همه ما نه شخص .
استقلال به یک خانه تکانی بزرگ نیاز داره تا بیشتر از این مضحکه دست ادم و عالم نشیم .
By   محمد همراه   3433 Day ago
Written by: هستی همراه
منم موافقم .
راه اهنی رو بردیم ولی چه بردنی .8دقیقه اخر همش بکش زیرش بود و خون به جگر شدیم تا تموم شد بازی .
By   رسول موگویی   3432 Day ago
خداییش از دقیقه ۷۰ به بعد افتضاح بودیم . آخه چقدر حرس بخوریم .
By   آکو نوبری   3431 Day ago
زمانی هر تیمی تو ایران ارزو داشتن واسه یه نیم فصل هم که شده امیرخان رو داشته باشن که حتی یه مدت هم تو تیم ملی خوب کار کرد ولی حالا چرا؟؟؟؟ من احساس میکنم امیر خان دچار یه بیماری روحی یا چی بگم میخاد یه دیکتاتوری رو تو استقلال ریشه دار کنه اونم مخصوص خودش یعنی امیر خان تو این 3 سال نمیدونه تیمش داره بد بازی میکنه 3 فصله ما یه هتریک ندیدیم با وجود اینکه اول فصل تمام بازیکنان رو خودش انتخاب و همرو جذب وبعدش دفع میکنه یعنی امیر خان قبول نداره تاکتیکش تو این 3 سال شده بزن زیرش از هر جای زمین بی هدف واسه حمله و........و.......و......و............................
Written by: رسول موگویی
خداییش از دقیقه ۷۰ به بعد افتضاح بودیم . آخه چقدر حرس بخوریم .[/q
دقیقا.همش زدن زیر توپ ]
By   zahra*ss*7777 4444*777   3429 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
با HHH777کاملا موافقم  و به نظرم بهترین حرف ممکن رو زد....با بخشی از حرفای علی آقا مبنی بر دشمنان امیرخان و عادل و نکو موافقم ولی علی آقا به نظرم در مورد ملی پوشانمون و همینطور رحمتی بی انصافی میکنید...
راستی یکی از بزرگترین مشکلات امیرخانم اینه که تو جذب یازیکنای خوب ضعف داره و به وضوح داریم میبینیم...ولی به نظر منم بمونه بهتره تا اس اسمون رو قهـــــــرمان کنه
By   احسانه رئیس السادات   3427 Day ago
ایشاااااااااااااااااااقهرمان میشیم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.