عذر خواهی

عذر خواهی
By   رسول موگویی   3430 Day ago
من از تمام آبی دلان عزیز که دنیایی برایم ارزش دارید عذر خواهی می کنم که آن گونه به مربی تیم توهین کردم . انسان ها موقع عصبانیت هر کاری می کنند . از جناب آقای قلعه نویی هم عذر خواهی می کنم و امیدوارم مسئولان سایت بی ادبی من را ببخشند . من متقاعد شدم که نباید تقصیر را گردن یک نفر انداخت .

دوستتون دارم . سراپا آبی .
By   علیرضا جوادیان   3430 Day ago
​انسانهای بزرگ توانایی عذر خواهی دارند خوشحالم که یک انسان با روحی بزرگ در کنارم هست موفق باشی
By   محمدحسن ملکی   3430 Day ago
بیخیال منم فصل پیش بازی آخر رو که به تراکتور باختیم اومدم تو سایت هر چقدر که تونستم به پدر و مادر کریم انصاریفرد و محمدنصرتی فحش دادم بعدش که آروم شدم اومدم عذرخواهی کردم چن تا از دوستان هم عذرخواهی من رو نپذیرفتن و با پیام برام شاخ و شونه کشیدن که منم باز عصبی شدم و جوابشون رو دادم به همین سادگی
By   میرودود سیدمحمدی   3429 Day ago
​از بزرگواری شما درس یاد گرفتم. آفرین برشما. انشاالله با دعای شما امیر استقلال را به اوج برمیگرداند....
By   مهرداد پدرام   3429 Day ago
مهم منش وروح بزرگ شما در قبول اشتباه هست و من به عنوان یه استقلالی به خود می بالم که دوستی به خوبی شما دارم
Written by: میرودود سیدمحمدی
​از بزرگواری شما درس یاد گرفتم. آفرین برشما. انشاالله با دعای شما امیر استقلال را به اوج برمیگرداند....
افرین 
Written by: میرودود سیدمحمدی
افرین 
By   zahra*ss*7777 4444*777   3423 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
انسانهای بزرگ توانایی عذر خواهی دارند خوشحالم که یک انسان با روحی بزرگ در کنارم هست موفق باشی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.