نطرتون راجع به آندن مسلمان چیست؟؟

نطرتون راجع به آندن مسلمان چیست؟؟
By   میرودود سیدمحمدی   3426 Day ago
By   میرودود سیدمحمدی   3426 Day ago
​مسلمان عالیه.......
By   امیر حسین اسلامی   3425 Day ago
​مسلمان رسما استقلالی شد.
تبریک میگم این خرید خوب رو.واقعا نیاز تیم بود.در پستی که واقعا استقلال بهش احتیاج داره تونستیم یک بازیکن خوب و جوان و با کیفیت بگیریم.مسلمان شخصا استقلالی است و حالا به هر دلیلی مدتی برای پرسپولیس بازی کرد رو خودش میدونه ولی طرفدار استقلاله و میتونه خیلی زود محبوب آبی های پایتخت بشه.
By   میثم محمدی قراسویی   3424 Day ago
امیدوارم که بتونه به کار تیم بیاد. چون معمولا بازیکنای خوب وقتی میان استقلال از کیفیت بازیشون بشیار زیاد کاسته میشه.
By   zahra*ss*7777 4444*777   3424 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

خیــــــــــــلی خوبه...درسته زمانی تو لنگم بازی کرده ولی خب خودش اس اسیه....از اومدنش خوشحالم

By   shide HR   3423 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

خیــــــــــــلی خوبه...درسته زمانی تو لنگم بازی کرده ولی خب خودش اس اسیه....از اومدنش خوشحالم

By   امید ارشد   3422 Day ago
​خدا کنه به درد بخوره
By   حسین امیری   3421 Day ago
مسلمان با استقلال به اروپا میره.مطمئن باشید.
این خرید خیلی خوبه.نتیجه مثبتی داره.
By   رسول موگویی   3421 Day ago
قرضیه 
By   امید قادری   3418 Day ago
ایشالله استقلال قهرمان میشه البته اگه بازیکنا  هم دل بشن خدا کنه مسلمان جواب بده تا صورت 4تایی ها بیوفته پایین
By   امیر حسین اسلامی   3409 Day ago
آذری: احتمالا با توصیه قلعه‌نویی، مسلمان را در ذوب‌آهن نگه می‌ دارم

سعید آذری بعد از جلسه‌اش با بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال گفت:" بحث ما با استقلال برای انتقال محسن مسلمان هنوز به جایی نرسیده و هنوز به نقطه نظر مشترک نرسیده‌ایم. با شرایطی که به وجود آمده به احتمال فراوان به توصیه برادرانه امیر قلعه‌نویی عمل می‌کنم و محسن مسلمان را در ذوب‌آهن حفظ می‌کنم. قلعه‌نویی به من توصیه کرد با شرایطی که وجود دارد مسلمان را در تیم خود حفظ کنیم و اگر هم کمکی از دستم برمی‌آید بگویید انجام دهم که من احتمالا به توصیه او عمل خواهم کرد. مسلمان بازیکن توانمندی است که می‌تواند به ما کمک کند."وی در مورد جدایی تیموریان از استقلال و منتفی شدن مبادله مسلمان و تیموریان گفت:" با توجه به جدایی تیموریان از استقلال بحث ما با باشگاه استقلال فرق کرده و ما پیشنهاد جدیدی به تیموریان داده‌ایم و منتظر اعلام نظر او هستیم. اگر او نظر قطعی‌اش را به ما بگوید تصمیمی که می‌خواهیم بگیریم تاثیرگذار خواهد بود."

By   امیر حسین اسلامی   3405 Day ago
​اینطور که پیداست مسلمان در ذوب آهن ماندنی شد
By   علیرضا جوادیان   3405 Day ago
​مسلمان اتخاب خوبیه و آحرش هم میاد فقط چون یک فصل برای پرسپولیس بازی کرده کمی دارن پروژه انتقالش را پیچیده میکنن تا بگن خودش خیلی استقلالی بوده و با شرایط سخت مالی اومده تا هوادارا باهاش خوب رفتار کنن
By   رسول موگویی   3405 Day ago
چون صادقی موندگار شد ، لیست پره و دیگه مسلمانی در کار نیست .
By   میرودود سیدمحمدی   3404 Day ago
​خدا هرچی آدم دو رو هست رو هدایت کنه وگرنه 

به زمین گرم بزندش. آذری هفت رنگی کرد
By   وهاب نظری نژاد   3255 Day ago
 هرکه بیشتر پول بده بازیکن همونجا میره 
By   وهاب نظری نژاد   3255 Day ago
 هرکه بیشتر پول بده بازیکن همونجا میره 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.