علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند
By   رسول موگویی   3420 Day ago
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران اعلام کرد تیم استقلال به من پیشنهاد داده . آیا شما با خرید این بازیکن موافقید . من که موافقم . آخه فروزان لیگ دسته سه هم بره باز هم زیادشه .
By   میرودود سیدمحمدی   3420 Day ago
​فروزان به اندازه ای هم که شما میفرمایید بد نیست. اما مسلما بیرانوند بهتره
By   علیرضا جوادیان   3420 Day ago
به درستی این خبر اعتماد ندارم ولی به نظرم بیرانوند بهترین دروازه بان حال حاضره  و چون استقلالی هستش بالاخره جذب استقلال میشه اینم از افتخارات تیم ماست که همیشه دروازه بانهای بزرگ استقلالیند
By   محمدحسن ملکی   3419 Day ago
نباید این پیشنهاد الان مطرح میشد چون نفت بیرانوند رو به ما نمیده فروزانم روحیه اش میاد پایین
By   حسین امیری   3419 Day ago
اگه بیاد و فروزان هم بمونه عالی میشه.یه رقابت تنگا تنگ بینشون ایجاد میشه ک باعث پیشرفت هردوتاشون میشه.
من از این خرید به شرط موندن فروزان حمایت میکنم.
By   مهرداد پدرام   3418 Day ago
بیرانوند دروازه بان خوبی هست وآینده تیم ملی هستش
By   علی دوستی   3414 Day ago
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران اعلام کرد تیم استقلال به من پیشنهاد داده . آیا شما با خرید این بازیکن موافقید . من که موافقم . آخه فروزان لیگ دسته سه هم بره باز هم زیادشه .
By   محمود اشوری   3280 Day ago
دروازه بانه خوبی میتونه باشه اگه قدر خودشو بدونه واسیر حواشی نشه.
By   وهاب نظری نژاد   3280 Day ago

مگر دروازه بان نفت خدا نکرده عقلشو از دست داده که حلوای نقد نفت و بزاره و بیاد استقلال چک 

نسیه بگیره . از حرف من ناراحت نشین که این عین واقعیته . ضمنان تو این بی پولی فروزان و طالب لو 

مگر چشونه . بنده های خدا صداشون در نمیاد . 
By   محمود اشوری   3279 Day ago
باسلام.اقا وهاب بیرانوند وامثال بیرانوند وبزرگتر از بیرانوند باید افتخار کنن که بیان استقلال وپیرهن استقلالو لمس کنن چه برسه به این که بپوشن همیشه استقلال سکوی پرتاب خیلیها بوده شاید وضع مالی خراب باشه ولی وقتی باتیم به ورزشگاه میان واین همه هوادارو میبینن باید افتخار کنن که تو چی تیمی هستن بخصوص بیرانوند که باید لباس اسطورمون ناصر خان حجازی رو بپوشه.
By   وهاب نظری نژاد   3279 Day ago

دوست عزیز بزرگترین افتخارم استقلالی بودنمه . از حرف من ناراحت نشو من واقعیت را گفتم 

خیلی از بازیکنان بزرگ هم تا دیدن پول دیر میرسه و برق اسکناسهای دیگر باشگاه ها را دیدن 

تعصب یادشون رفت و به تیمهای دیگر رفتن . بحث سراینه که الان درفوتبال حرف اول و پول میزنه 

ضمنا همه که ناصر خان و فرهاد مجیدی نمیشن . بیخودی که بعضی بازیکنان اسطوره نمیشن . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.