نظرتون راجع به آمدن طالب لو چیست؟

نظرتون راجع به آمدن طالب لو چیست؟
By   میرودود سیدمحمدی   3413 Day ago
By   میرودود سیدمحمدی   3413 Day ago
​گلر خوبی هست.هرچی باشه از فروزان بهتره
By   امیرحسین اکبری   3399 Day ago
به جایه این که طالب لو را بیارید رحمتی رو بیارید
By   noyan gh   3399 Day ago
رحمتیو بیارن؟؟؟؟؟؟؟ اصن امکان داره چنین چیزی؟
By   رسول موگویی   3399 Day ago
تا وقتی امیر هست ، سید مهدی نمیاد . طالب لو هم بی نظیره . دستکشاش به کل هیکل فروزان می ارزه .
By   علیرضا موسوی   3399 Day ago
به نظر من وحید طالب لوی حال حاظر دروازه بانی در سطح فروزان هستش و نمیشه گفت بالاتر از فروزان هست چون وحید هم این فصل فراز و نشیب داشته.ولی به نظر من محسن از وحید آماده تره و در حال حاضر تو ایران جزء 3 دروازه بان برتر هستش بیرانوند،فروزان و رحمتی و کیروش هم رو این حساب دعوتش کرده قبلاً هم گفتم محسن نیم فصل اشتباه داشته ولی نه اشتباه فاحش.اما احساس میکنم با اومدن وحید یه جورایی مشکلاتی که تو این پست واسه لنگیا پیش اومد ممکنه واسه ما هم پیش بیاد یعنی افت همزمان هر دو دروازه بان و این خوب نیست،چون هر دو انتظار فیکس بودن دارن و نیمکت نشینی هر کدوم میتونه باعث ایجاد حاشیه بشه واسه تیم.تجربه ثابت کرده تو ایران حضور دو دروازه بان خوب و همسطح تو یک تیم نمیتونه باعث بالا رفتن سطح فنی اونها بشه و حاشیه ایجاد شده بیشتر از متن (ارتقاء عملکرد فنی) بوده.تنها قضیه ای که میمونه این هستش که حضور هرکدوم میتونه یه اولتیماتوم واسه اون یکی باشه و کسی از فیکس بودنش مطمئن نباشه.البته فکر نمیکنم این ایده جواب بده.
By   علی اجاقی محب   3398 Day ago
فکر کنم اومدن اون بتونه به تیممون کمک کنه.
By   علی اسلامی   3396 Day ago
از فروزان خیییییییییلی بهتره
By   shide HR   3396 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
به نظر من وحید طالب لوی حال حاظر دروازه بانی در سطح فروزان هستش و نمیشه گفت بالاتر از فروزان هست چون وحید هم این فصل فراز و نشیب داشته.ولی به نظر من محسن از وحید آماده تره و در حال حاضر تو ایران جزء 3 دروازه بان برتر هستش بیرانوند،فروزان و رحمتی و کیروش هم رو این حساب دعوتش کرده قبلاً هم گفتم محسن نیم فصل اشتباه داشته ولی نه اشتباه فاحش.اما احساس میکنم با اومدن وحید یه جورایی مشکلاتی که تو این پست واسه لنگیا پیش اومد ممکنه واسه ما هم پیش بیاد یعنی افت همزمان هر دو دروازه بان و این خوب نیست،چون هر دو انتظار فیکس بودن دارن و نیمکت نشینی هر کدوم میتونه باعث ایجاد حاشیه بشه واسه تیم.تجربه ثابت کرده تو ایران حضور دو دروازه بان خوب و همسطح تو یک تیم نمیتونه باعث بالا رفتن سطح فنی اونها بشه و حاشیه ایجاد شده بیشتر از متن (ارتقاء عملکرد فنی) بوده.تنها قضیه ای که میمونه این هستش که حضور هرکدوم میتونه یه اولتیماتوم واسه اون یکی باشه و کسی از فیکس بودنش مطمئن نباشه.البته فکر نمیکنم این ایده جواب بده.
By   محمد تقی ولی   3378 Day ago
خیلی خوشحال هستم طالب لو دروازه بان خوبیه -با اومدن طالب لو میتونیم قهرمان لیگ امسال بشیم
By   محسن جلایی   3366 Day ago
وحید گلر خوبی.محسن فروزان هم خیلی گلر خوبی.ولی اول باید جلو اشتباه خط دفاعی گرفته بشه.اگ سوتی امیر حسین نده گلر هامون حرف نداره.با این دفاع نویر هم گلر باش گل میخوره....
By   mehdi hoseini   3359 Day ago

عشقه سالاره سالار

By   سارا جونیور   3355 Day ago
اگه مثه پرسپولیس نشه که یه روز سوشا تو دروازه بود یه روز نیلسون اومدن وحید میتونه به نفعه اس اس باشه
By   yasin khan   3352 Day ago
شماهایی ک به طالب لو مینازین:لازمه بگم طالب لو یه دورانی طالب لو بود ولی الن دیگ نیس..الان باید ب همون فروزان فرست داد تا یکی مث طالب لو بشه...بنظرم اوردن طالب لو واسه تیم خوب نبود...اصلن اگ نویر هم بیاد استقلال بی فایدس چون واقعا اقای قلعه نویی تیمو بدبست....
By   مرتضی صفوی   3343 Day ago
20هسث.خوبه
By   وهاب نظری نژاد   3287 Day ago
اگر این سوال و از خود وحید بپرسین حتما میگفت . اگر میدونستم به نیمکت ذخیره دوخته میشدم به استقلال نمیامدم . 
By   maryam 7   3257 Day ago
Written by: رسول موگویی
تا وقتی امیر هست ، سید مهدی نمیاد . طالب لو هم بی نظیره . دستکشاش به کل هیکل فروزان می ارزه .
By   علیرضا میرزاپور   3257 Day ago
اقا وحید همیشه تو قلب من و پسرامه.اون فوقالعاده هستش.از اومدش به استقلال خیلی خوشحال شدم.امیدوار وقتی داش علی منصوریان مابی استقلال میشه اقا وحید باشه و دل ما هوادارا از بودن توی تور ابی راحت باش.با تمام وجود دوست رم استقلال.حیف که بعضیا نمیدون کی استقلال چه جواهری هستش​
By   وهاب نظری نژاد   3249 Day ago
 بازیکنی که همش ذخیره باشه آمدن یا نیامدنش به تیم هیچ خاصیتی نداره . چون کم کم روحیه اش را از دست میده و میشه یک دروازه بان در حد لیگ دو . 
By   maryam 7   3205 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

بازیکنی که همش ذخیره باشه آمدن یا نیامدنش به تیم هیچ خاصیتی نداره . چون کم کم روحیه اش را از دست میده و میشه یک دروازه بان در حد لیگ دو . 

بازیکنی ک عاشق تیمش باشه سعی میکنه همه مشکلاتشم ب جون بخره و براش فرقی نمیکنه رو نیمکت ذخیره ها بشینه یا تو زمین بازی کنه !

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.