استقلال یعنی.....

استقلال یعنی.....
By   امید ارشد   3412 Day ago
​بهترین جمله ای که برازنده بزرگی استقلال رو بنویسید
By   میرودود سیدمحمدی   3412 Day ago
​استقلال یعنی.​ 

آبی

به وسعت دریا یا آسمان. به امید قهرمانی...

By   امیر حسین اسلامی   3411 Day ago
​مکتب ناصر حجازی
By   میرودود سیدمحمدی   3411 Day ago
​خدا ناصر خان رورحمت کنه. بلاخره ایشون هم تو مکتب استقلال آوازه پیدا کردن
By   رسول موگویی   3411 Day ago
آبی یعنی غرق در خوش حالیم / عشق می ورزم که استقلالیم / گر سرم را از تنم سازی جدا / باز می گویم که استقلالیم .
By   maryam 7   3409 Day ago
استقلال یعنی نـــــــــــفـــــــــــس
By   علیرضا جوادیان   3409 Day ago
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 
By   arezoo 2134   3409 Day ago

آری تا استقلال هست زندگی باید کرد......
بالا تر از آبی رنگی نیست..... تمام 

By   zahra*ss*7777 4444*777   3409 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 

جالب و زیبا بود....مرسی
By   سمانه علیزاده   3409 Day ago

خیلی قشنگ بود.
By   maryam 7   3406 Day ago
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 

​​عاااااااااااالــی بود

By   حسین امیری   3405 Day ago
معنی واقعی تمدن و اصالت
By   علی محمدی   3402 Day ago
استقلالیم عاشق استقلال عاشق امیرخان دوست دارم
By   سمانه علیزاده   3402 Day ago

استقلال کلبه ی عشق است و پرسپولیس دودکش آن است.
By   حسن همراه   3393 Day ago
استقلال یعنی عشق .یعنی زندگی .استقلال یعنی سرور
By   محسن جلایی   3366 Day ago
​استقلال ینی آبی...آبی 

ینی ضرباااان قلب یه 

استقلالی با تعصب.مثل 

فرهاد مون.....
By   mehdi hoseini   3359 Day ago
استقلال ینی زندگییییییییییییییییی

By   لیلا جوکار   3307 Day ago
بسیار زیبا و کامل.واقعا استقلال یعنی نفس.
By   سایه شیدایی   3291 Day ago

استقلال یعنی عشق تمام مردم  و فوتبال دوستا
By   وهاب نظری نژاد   3285 Day ago
استقلال یعنق از اول فصل تقریبا تا پایان فصل عالی و مدعی . با شروع نیم فصل دوم خسته . آشفته و شروع حاشیه ها. هنوز فصل تمام نشده . وداع با جام حذفی . از دست دادن قهرمانی و با نا امیدی در پی کسب سهمیه . 
​ این مایه سرور و خوشبختیست که فلک از رنگ قرمز خالیست.
تلاءلو آسمان را می بینی؟
گویند که خدا هم استقلالیست! 

استقلال یعنی عشق تمام هوادارانش.  

By   امید ارشد   3181 Day ago
​استقلال یعنی تمام جمله های خوب خدا در یک کلمه 
By   مهرداد پدرام   3139 Day ago
استقلال یعنی ، خود استقلال آخه کلمه ای بالاتر از این در شان استقلال پیدا نکردم
By   مهرداد پدرام   3121 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
استقلال یعنق از اول فصل تقریبا تا پایان فصل عالی و مدعی . با شروع نیم فصل دوم خسته . آشفته و شروع حاشیه ها. هنوز فصل تمام نشده . وداع با جام حذفی . از دست دادن قهرمانی و با نا امیدی در پی کسب سهمیه . 

دقیقا
By   علی یوسفی چمنی   3118 Day ago
                                                                                                       استقلال یعنی بزرگی
By   رز ساسانی   2961 Day ago
استقلال یعنی زندگی عشق محبت غیرت مردانگی الان که دارم فکر میکنم میبینم اگه استقلال نبود چقدر این دنیا چرت میشد استقلال تموم هستی منه با غماش واقعا بغض میکنم و گریه و با خوشحالیشون بخدا ازته دلم شاد میشم خداجونم یه خواهش استقلال من همیشه خوشحال باشه نزار هیچ کدومشون حتی واسه یه لحظه ام که شده تاراحتی داشته باشن باشه خدا جونم استقلال تو تموم دنیای منی چرا نگم عاشقتم
استقلال یعنی " تاج فوتبال آسیا "
By   ولی اله بخشنده   2930 Day ago
عشق
By   محمد رودباری   2922 Day ago
زندگی❤️
By   دنیا اریانسب   2911 Day ago

هروقت میخوام ازاستقلال حرف بزنم نمیدونم ولی یهویی فلبم شروع میکنه به تالاپ تولوپ زدن واقعانمیدونم راجب این عشق بی پایان چی بگم ...........................استقلال استقلال استقلال ...استقلال یه زندگی قشنگه یه نفس کشیدن ازروی عاشقیه یه پرواز یه ماشدن ...............استقلال تموم هستی منه تموم سهم من ازاین زندگی ........................

تورومنمن تورو توروخودخدا میدونه که من تورو تورومنمن تورو تورومنمن تورودوست دارمت​.....................استقلال بهترین حس زمان به حس ارامش حس حس حس حس حس ...حس خوب عاشقی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.