کاپیتان از استقلال خواهد رفت

کاپیتان از استقلال خواهد رفت
By   امیر حسین اسلامی   3404 Day ago
امیر حسین صادقی ( کاپیتان استقلال ) از استقلال به طور رسمی جدا شد.

امروز اینستاگرام رسمی استقلال خروج این بازیکن را به طور رسمی اعلام کرد.
همچینین قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش اعلام کرد:" بهتر است صادقی از استقلال جدا شود تا فضای تازه ای را بدون حاشیه تجربه کند."
--------------------------------------
از زحماتی که برای استقلال بسیار سپاسگذارم.واقعا در هر 3 دوره ای که در استقلال بودی از جون و دل مایه میزاشتی برای پیراهن و هواداران استقلال.در سطح ملی هم با تعصب همیشگیت بازی میکردی خصوصا در جام جهانی 2014 که جز 25 شگفتی جام شدی.کاری ندارم به دلیل جدایی اینطور مظلومانه ات ولی ایدوارم هر جایی که هستی و در هر کجا بازی میکنی موفق باشی.و با توجه به سن و سالت میدونم که دیگه برای استقلال به میدان نمیری ولی امیدوارم در جایگاه دیگری برای استقلال فعالیت کنی مثل مربیگری یا مدیر فنی و ....
برات بهترین ها رو آرزو میکنم
By   رسول موگویی   3404 Day ago
خدائیش خیلی برا تیممون تلاش کرده ولی در این برهه ی زمانی که تیم واسه قهرمانی می جنگه ، به درد تیم نمی خوره . چون افت زیادی داشته .
By   zahra*ss*7777 4444*777   3404 Day ago
Written by: رسول موگویی
​به نظرم این رفتار باهاش اصلا درست نبود بالاخره واسه تیممون خیلی زحمت کشیده بود و ناراحتم واسه این کارشون....درسته عملکرد امسالش خوب نبود ولی شما به بازیکنای دیگم نگاه کنین خیلیاشون تو حد خودشون نبودن و نیستن پس چرا هنوز موندن و این رفتارا چرا باید با کاپیتانمون انجام بشه....حنیفو خیلی دوس دارم بازیکن متعصبیه ولی عملکرد امسالش مث صادقی بد بود یا حتی هاشم که افتضاح بود و یا قاضی و یا خیلبای دیگه.....چرا باید صادقی بره؟؟؟؟من از عملکرد صادقی دفاع نمیکنم فقط معترضم چرا بعضیا هنوز تو اس اس موندن در حالیکه باید اونام میرفتن....کاپیتان صادقی عزیز هر جا هستی و میری موفق باشی ....مر30بابت زحماتی که کشیدی
By   سمانه علیزاده   3403 Day ago

به نظر من کادر فنی کار درستی انجام داد.صادقی دیگه در حد استقلال نبود.احتمالا بیگ زاده هم میره.
By   علیرضا موسوی   3403 Day ago
دوستان عزیز منظور از اینکه میگین این رفتار باهاش درست نبود چیه؟کدوم رفتار؟صادقی بازیکن باغیرتیه درست، با تعصبه درست، استقلالیه واقعیه درست من هم قلباً دوستش دارم ولی وقتی آماده نیست باید چی کار کرد؟همین من و شما بعد چند باخت استقلال نمیگفتیم این چه وضع دفاعمونه؟ از عملکرد صادقی انتقاد نمیکردیم حالا که رفته همه شدن حامی صادقی.تازه خیلی محترمانه از استقلال جدا شد،شما مصاحبه امیر قلعه رو بخونید گفت صادقی بهتره تو یه فضای دیگه به فوتبالش ادامه بده.همین.دوستان به خدا امثال صادقی، آندو، بیگ زاده بعد جام ملت ها اگه تو استقلال میموندن از اینی که هستن ضعیف تر و بی خیال تر و بی انگیزه تر می شدن.کل نیم فصل نا آماده بود میخواست بعد جام ملت ها آماده بشه؟ (که معمولاً هیچ انگیزه ای واسه فوتبال بازی کردن برای ملی پوشا نمیمونه) .پس موندنشون تو استقلال به صلاح تیم نبود.لطفاً با این جور مسائل احساسی برخورد نکنید...
By   امید ارشد   3403 Day ago
​امیر قلعه نویی با گزاشتن امیر حسین تو لیست مازاد کلکسیون اشتباهاتشو کامل کرد تو این اوضا که تیم نه پول داره نه وضع خوبی اگه بهترین دفاع دنیا رو هم بیاریم تا بیاد تو تیم جا بیفته فصل تموم شده پس امیر حسین اگه تو شرایط ارمانی هم نباشه باز از بقیه بهتره قلعه نویی با هر کی مشگل داره داره به یه نویی تسویه حساب میکنه خودتون قضاوت کنید
By   arezoo 2134   3403 Day ago
هر کاری که امیر خان میکنه یه مصلحتی توشه صادقی هم نمیشه گفت بی غیرته بلکه خیلی هم واسمون زحمت کشیده فقط دیگه دورانش تموم شده و رفتنش به صلاح تیم تموم میشه امیدوارم رفتنش بدون حاشیه باشه که واسه تیم مشکلی ایجاد نشه ..برات آرزوی موفقیت دارم امیرحسین با تعصب..
By   آرینا رحمتی   3403 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777
​به نظرم این رفتار باهاش اصلا درست نبود بالاخره واسه تیممون خیلی زحمت کشیده بود و ناراحتم واسه این کارشون....درسته عملکرد امسالش خوب نبود ولی شما به بازیکنای دیگم نگاه کنین خیلیاشون تو حد خودشون نبودن و نیستن پس چرا هنوز موندن و این رفتارا چرا باید با کاپیتانمون انجام بشه....حنیفو خیلی دوس دارم بازیکن متعصبیه ولی عملکرد امسالش مث صادقی بد بود یا حتی هاشم که افتضاح بود و یا قاضی و یا خیلبای دیگه.....چرا باید صادقی بره؟؟؟؟من از عملکرد صادقی دفاع نمیکنم فقط معترضم چرا بعضیا هنوز تو اس اس موندن در حالیکه باید اونام میرفتن....کاپیتان صادقی عزیز هر جا هستی و میری موفق باشی ....مر30بابت زحماتی که کشیدی
By   میرودود سیدمحمدی   3403 Day ago
​100% مخالفم.

حقش این نبود
By   حسن یارمحمدی   3403 Day ago
​صادقی بازیکن زحمتکشی برا تیم بود که بعد جام جهانی افت زیادی داشته و به نظرم وقتشه از تیم جدا شه چون دیگه تو این سن وسال به دوران اوجش سخت برگرده از طرفی دیگه زا
         انگیزه لازم هم نداره
  با این میزان آمادگی از تیم بره به صلاحه البته باید این جدایی به شکلی باشه که احترامش حفظ بشه
By   shide HR   3403 Day ago
درسته بازیکن باغیرت و زحمت کشیه منم دوسش دارم ولی وقتی افت کرده خب باید بره دیگه . مگه راه دیگه ای هم هس؟فکر کنم این یه چیز طبیعی باشه خوب واقعا این فصل بد بوده واقعا.
By   میثم محمدی قراسویی   3401 Day ago
خیلی برای تیم زحمت کشید و واقعا نسبت به تیم تعصب داشت و امیدوارم که تعصبش باقی بمونه و البته نگذریم از زمانهایی که با درد و مصدومیت برای تیم بازی میکرد ولی، دیگه درحد استقلال نبود! خیلی از موقعها از مهاجمین جا میموند و باعث باز شدن دروازه میشد! ضعف نسبتا کوچک که چندساله داره به تیم ضربه های بسیار بزرگ میزنه!!! بهرحال براش آرزوی موفقیت میکنم...
By   امیر حسین اسلامی   3399 Day ago
​پس از مخالفت های افشار زاده و پور حیدری ، سرانجام امیر حسین موندنی شد.
By   رسول موگویی   3399 Day ago
این بی عرضی بمونه اونوقت مسلمان از دستمون بره . جااالبه .
By   میرودود سیدمحمدی   3399 Day ago
​این ادبیات لایق شما نیست.بی عرضه خوب نیست که نوشتی. هرچی باشه زحمتشو کشیده
By   رسول موگویی   3398 Day ago
منم نمی گم خورده و خوابیده . من میگم چرا باید مسلمان رو به خاطر این بازیکن که عملکرد خوبی نداشته از دست بدهیم . اینم مودبانه اش . ببین غلط املایی نداره .
By   میرودود سیدمحمدی   3398 Day ago
​شخصیت هرکس وگفتارش به خودش ربط داره. هرچی میخای بنویس. لگه نمیخاستمت نمیگفتم.
اگه نمیخاستمت....
لاااایک
دوستان من تو موضوع آزاد یه تاپیک گذاشتم . لطفا سر بزنید . والا معمولا هیچکی از تاپیکا من استقبال نمی کنه .
​متوجه لا ااایک نوشتنت نشدم
گفتی اگه نمی خواستمت این کارو نمی کردم . منم لایک کردم .
​تشکر
By   سجاد ابراهیم زاده   3328 Day ago
نرووووووووووووووووووو
By   سجاد ابراهیم زاده   3328 Day ago
نرووووووووووووووووووو
By   وهاب نظری نژاد   3287 Day ago
متاسفانه در ایران هیچ بازیکنی حاضر نیست که در اوج از فوتبال بره آنقدر میمونه که یا بیرونش کنن و یا بخاطر سن بالا مصدوم بشه . استقلال هم که تقریبا شده اکابر . یا همان مدرسه پیرمردها. 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.