به چه منظوری اندو تیموریان هنگام وارد شدن به فرودگاه کابشن قرمز پوشیده بود

به چه منظوری اندو تیموریان هنگام وارد شدن به فرودگاه کابشن قرمز پوشیده بود
By   امید فلاحتی   3378 Day ago
خود من اعتقادم اینه که با این کار چهره واقعی خودش روپشت ماسکی که رو صورتش گذاشته بود نشان داد امثال اندو تیموریان که همه چیزش رو از استقلال داره به خاطر پول حاضره تن به هر کاری بده حتی بازی کردن با احساسات هواداران ازت ممنونم امیرخان که به هوادار استقلال فهموندی که تعصب وغیرت رو چه کسانی دارن
By   رسول موگویی   3378 Day ago
بله دیگه تا تو استقلال بود ، هی پول پول میکرد . حالا بره اونجا پول بریزن به حلقش تا بالا بیاره . این فوتبالیستا رو باید تو شرایط سخت شناخت . مگه جباری نبود سر یه دعوا با مسئولان تیم ، رفت سپاهان که اون وقت اصلی ترین رقیب ما بود . آندو هم که دیگه نشون داد اگه پول بهش بدن تو گهر درود هم بازی میکنه. یه مثال دیگه ی پیرهن فروشا ، نیکبخته که در شرایط سخت گذاشت رفت لنگ . حالا پارسال بعد اون همه زخم زبونی که زمان رفتنش زده بود ، اومده بود عذر خواهی . تعصب فقط خسرو که اول فصل از هرتابرلین و هوفنهایم پیشنهاد داشت ولی موند تا به تیمی که توش بزرگ شده کمک کنه . 
By   میرودود سیدمحمدی   3378 Day ago
​همین که رفت واسمون بسه. پدر تراکتور را با بازی 

های بچگانه در میاره
By   امیر حسین اسلامی   3378 Day ago

از لحاظ حرفه ای هیچ اشکالی نداره.ولی با توجه به اینکه رنگ دشمن سنتی استقلال یعنی پرسپولیس ، قرمز هست برای همین هواداران استقلال عصبانی شدن.مثلا اگر میرفت سپاهان و زرد میپوشید خیلی مشکلی پیش نمیومد.در واقع این قرمز پوشیدن به خاطر خرد کردن اعصاب استقلالی ها نیست بلکه به احترام هواداران تراکتوره.
در مورد پولکی بودن هم باید بگید شما فرض کنید برای یک شرکتی کار میکنید و قرار میزارید مثلا 100 میلیون حقوق دریافت کنید حالا اون شرکت به شما حقوقتونو خیلی کم میده و چون به مشکل مالی برمیخورید مجبور میشید برید یه جای دیگه کار کنید.ولی وقتی بهتون باید لقب پولکی داد که شرکت اول حقوق شما رو کامل پرداخت میکنه و شما هیچ مشکل مالی ندارید و با این وجود به پیشنهاد شرکتی دوم که بهتره مثلا 110 میلیونه پاسخ مثبت میدید.
By   رسول موگویی   3378 Day ago
آخه اونا که فوتبال سرشون نمیشه . اونا وقتی علی کریمی رفت تیمشون ، خبر نداشتن فقط می گفتن به عشق آذربایجان .
By   حسن یارمحمدی   3378 Day ago
خسرو حیدری خیلی دوست دارم از بازیکنای مورد علاقمه ولی اونم بدتر از سایرین بد موقعی استقلال ول کرد رفت سپاهان

دیگه گذشت اون زمان بازیکنا رنگ لباسشونو با هیچ چیز عوض نمیکردن

آندو هم مثل بقیه ولی به جز این فصل واسه استقلال باتعصب بازی میکرد و ستون تیم بود و بحث رنگ لباسشم چیز مهمی نیست
By   سمانه علیزاده   3378 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​همین که رفت واسمون بسه. پدر تراکتور را با بازی 

های بچگانه در میاره

ولی مطمئن باشید واسه اونا خوب بازی میکنه.بازیهای بچگانشون فقط واسه امیرخانه.اینم شانس استقلاله دیگه.
By   علیرضا موسوی   3377 Day ago
بی خیال بابا خودتونو ناراحت نکنید آندو،امیرحسین و هاشم هر جا برن وضعشون از نیم فصل اول هم بدتر میشه.تا شروع نیم فصل دوم درگیر مسابقات جام ملت ها هستن کی میخوان اینها با تیم های جدیدشون تمرین کنن.تازه بعد جام ملت ها که معلوم هم نیست ایران چه نتیجه ای میگیره دیگه رمق و انگیزه ای نمیمونه واسه ادامه مسابقات لیگ.در مورد لباسی که اندو پوشید یه ضرب المثل هست میگه خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.فوتبالست ها خوب قلق هوادار ها دستشونه میدونن چه جوری یه شبه محبوب هوادار ها بشن.مظلومی یادتونه؟ رفت با تراکتور قرارداد ببنده حرف از استقلال و شال آبی و این چیزا اومد وسط بیرونش کردن از تبریز.به امید روزهای خوب برای پر افتخار ترین تیم تاریخ فوتبال ایران ....  
By   علیرضا جوادیان   3377 Day ago
​امیر خیلی شرایط سختی داره و با کم شدن از نفرات باند نکونام شاید ما قهرمان نشیم ولی تیم ثبات پیدا میکنه امروز در بین بازیکنای فوتبال دیگر تعصب و غیرت بی مفهومه و فقط منافع شخصی حرف اول را میزنه ما هواداران هم فقط از اونا این خواست رو داریم که زمانی که با تیم قرارداد دارن کم فروشی نکنن 
By   رسول موگویی   3377 Day ago
بله دیگه وقتی انقدر کند و بی عرضه عمل می کنن همینه . حاتمی که پرید ، مسلمان و رضایی هم که دارن از دست میرن . جالب اینه مقصد دو تا شون احتمالا لنگه . اونوقت کادر فنی ما اول رفته کلیک کرده رو عنایتی که سن بابای من رو داره . 
By   noyan gh   3377 Day ago
رفت که رفت .لیاقت استقلالو نداشت . حالا تا بود چه گلی به سر استقلال زده که نباشه بد شه برامون تازه این اخریا هم که تو هر بازی سوتی میداد .
By   zahra*ss*7777 4444*777   3377 Day ago
Written by: noyan gh
​درسته رفت ولی من از رفتنش ناراحت نشدم کار خوبی کرد و رفت چون هم به نفع خودش بود هم به نفع اس اس....امسال در اون حدی که باید خودشو نشون میداد متاسفانه نداد...ولی بچه ها با تعصب بازی کردنا و شوتا و عملکرد  فوق العاده ی قبلشو تو اس اس از یاد نبریم و ازش ناراحت نباشیم..بالاخره هر بازیکنی تو ی مقطعی افت میکنه و آندو هم همینطور ....رفت که رفت فدای سرمون ایشالله با بازیکنای فعلی جام قهرمانی رو بالای سرمون می بریم
By   maryam 7   3377 Day ago

​​​درسته ک شاید این حرکتش ب خاطر هوادارای تراکتور بوده اما ب نظرم خیلی بچگانه بود؛سر تا پا قرمز پوشیده!لابد اگه موهاشم بلند بود با کش قرمز می بستشون..

By   امید فلاحتی   3374 Day ago
ازهمه دوستان عزیزم ممنونم که با این تحلیلهای زیباتون نشون دادید که استقلال چه طرفدارای فهیم وبا تعصب وبافرهنگی داره من تازه وارد سایت شدم واز اینکه اینقدر تعصب ویکدلی رو میبینم به خودم میبالم که استقلالی ام  حالا اگه این لنگپلیس بود که یه بازیکن مطرحش جدا میشد ومیرفت به بدترین وضعیت نابودش میکردن مخصوصا دوست عزیزم سراپا ابی که فعایت مستمر وگسترده ای داره ازتون ممنونم وبراتون ارزوی روزهای سراسر خوش وپربار دارم مخصوصا قهرمانی تیم قهرمانمون
By   رسول موگویی   3374 Day ago
ممنون . لطف دارید
By   لیلا جوکار   3373 Day ago
منم نپسندیدم این رفتارشو.حالا حتی اگه دلیلش طرفدارای تراکتور بود.اون میدونه استقلالیها چقدر روی این رفتارها حساسند. کارش زیبا نبود.درسته بازیکن خوبیه و به استقلال خیلی کمک کرد اما هر چی داره از تیم محبوب ماست....
By   shide HR   3373 Day ago
یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
By   محمد همراه   3372 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777
​درسته رفت ولی من از رفتنش ناراحت نشدم کار خوبی کرد و رفت چون هم به نفع خودش بود هم به نفع اس اس....امسال در اون حدی که باید خودشو نشون میداد متاسفانه نداد...ولی بچه ها با تعصب بازی کردنا و شوتا و عملکرد  فوق العاده ی قبلشو تو اس اس از یاد نبریم و ازش ناراحت نباشیم..بالاخره هر بازیکنی تو ی مقطعی افت میکنه و آندو هم همینطور ....رفت که رفت فدای سرمون ایشالله با بازیکنای فعلی جام قهرمانی رو بالای سرمون می بریم
By   محمد همراه   3372 Day ago
Written by: shide HR
یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
بازم دمش گرم بالای چهار سال برای اس اس بازی کرد مث بازیکنای لنگ نبود که باتعصبشون یک فصل بازی میکنه براشون .
خدا رو شکر همیشه باید بازی  سه بازیکن لنگی رو بزاریم روی هم تا به اندازه بازی یک اس اسی بشه
By   shide HR   3372 Day ago
Written by: محمد همراه
[quote=shide]یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
بازم دمش گرم بالای چهار سال برای اس اس بازی کرد مث بازیکنای لنگ نبود که باتعصبشون یک فصل بازی میکنه براشون .
خدا رو شکر همیشه باید بازی  سه بازیکن لنگی رو بزاریم روی هم تا به اندازه بازی یک اس اسی بشه
لنگ که کلا بحثش جداس . بیچاره هوادارشون فکر کنم اصن ندونن بازیکن با تعصبم هس . بدبختا بهترین بازیکنش(از نظر خودشون) شیشه رختکن میاره پایین ینی عاشق اخلاق ورزشکاریشمااااااااا......
By   مرضیه باب غاری   3372 Day ago
من که رو هیچ بازیکنی تعصب ندارم فقط و فقط استقلال
برای من فقط استقلال مهمه نه بازیکن .از این بازیکنها خیلی امدن و رفتن پس عشق است فقط استقلال سرور لنگ سوراخ
By   امید محمدی   3371 Day ago
آقا بهش پول خوب وسر موقع دادن باید ذاتش رو نشون بده خدا رو شکر که رفت تیم راهش رو ادامه می ده وبه امید خدا قهرمان می شه
By   حسن همراه   3368 Day ago
بزار بره بابا نیم فصل قبل اصلن بازی نکرد برا استقلال .یه بازیکن دسته یکی از این بهتر بازی میکرد اگه تو استقلال بود .
حالا چند وقت دیگه میاد میگه فلانی بهم چی گفت که من رفتم .خب رفتی برو دیگه این کارات چیه ؟هر چند اصلن برا م مهم نیست ولی کار خوبی نکرد .
برای من فقط استقلال مهمه