شک نکنید غیبت امسال استقلال سلطان فوتبال اسیا باعث بی روح شدن جام باشگاههای اسیا میشه

شک نکنید غیبت امسال استقلال سلطان فوتبال اسیا باعث بی روح شدن جام باشگاههای اسیا میشه
By   امید فلاحتی   3400 Day ago
استقلال ابروی فوتبال اسیا در دنیاست وامسال خلإ این تیم بزرگ بین المللی در جام باشگاههای اسیا احساس میشه چون افتخار بین المللی کم نداره به نظر من لنگپلیس که تابحال از مرحله گروهی بالا نرفته امثال هم با این اوضاع انصراف بده بهتره لااقل ابروی فوتبال ایران حفظ میشه البته علی منصور هست که تا حدودی این خلإ رو پر میکنه
By   رسول موگویی   3399 Day ago
همشون میرن آبرو ایرانو میبرن و میان . لنگی که تو آزادی با نفت مسجد سلیمان مساوی کنه انتظار داری بره قهرمان هم بشه .
By   امید فلاحتی   3398 Day ago
سلام من میخوام مشخصات شخصیمو ویرایش بدم ولی نمیشه میشه بگین باید به کدوم قسمت مراجعه کنم
By   رسول موگویی   3397 Day ago
وقتی شناسه کاربری و رمز ورود میدی و وارد سایت میشی ، نوشته فروشگاه ، ویرایش مشخصات ، تالار های گفتگو و یه چیز دیگه . به ویرایش مشخصات مراجعه کنید .
By   حسن همراه   3393 Day ago
صد در صد همینطوره .حالا که در جام باشگاههای اسیا نیستیم حداقل حداقل باید به راحتی قهرمان لیگ بشیم .چون بازیکنان تیم هایی که در جام باشگاهها هستند خسته تر میشن و مصدوم میشن .استقلال اگه خوب بازی کنه به راحتی میتونه قهرمان لیگ بشه .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.