عملکرد استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل

عملکرد استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل
By   امیر حسین اسلامی   3375 Day ago
​ورودی های تیم : طالب لو ( 32 ) ، نوری ( 28 ) ، سلیمان فلاح ( 28 ) ، هلمکه ( 27 ) ، عنایتی ( 38 )
خروجی ها : داسیلوا ( 30 )  ، تیموریان ( 31 ) ، نوری ( 34 ) ، کریمیان ( 34 ) و قاضی ( 30 )
مجموع سن ورودی ها : 153
مجموع سن خروجی ها :159
تفاضل سن ورودی ها و خروجی ها : a=6
a تقسیم بر 18 : 0.33
پس تیم به اندازه یک سوم سال جوان شد.
--------------------------------
اینکه میانگین سنی اومد پایین خوبه.هر بازیکنانی که فروختیم بالای 30 سال سن داشتند خوبه. اما مشکل از اینجاست که ما رفتیم پیر ها رو خریدیم و پیر تر ها رو فروختیم.اینکه جوون ترین خرید 27 سال و پیر ترین خرید 38 ساله است فاجعست.اینکه از 5 خرید تیم ، 2 تا بالای 30 سال هستند اصلا خوب نیست.
در کل اصلا روند نقل و انتقالات تیم رو مثبت نمیدونم.سلیمان فلاح و نوری اصلا در حد استقلال نیستند.هلمکه معلوم نیست جواب بده یا نه.عنایتی خوبه ولی فقط واسه همین فصل و فصول بعد با توجه به سنش به کار نمیاد و احتمالا آخر همین فصل خداحافظی کنه.فقط طالب لو میشه خرید خوبی دونست و میتونه ذخیره ای مطمئن ، برای استقلال در دروازه تا چند سال باشه و جوانانی مثل فروزان یا احتمالا در فصل بیرانوند در دروازه استقلال باشند و ذخیره و رقیبی خوب به نام طالب لو رو در کنار خودشون ببینن.همونطور که میدونید دروازه بانی پستی هست که تا 42-43 سالگی هم جای بازی داره مثل فن در سار ، شوارتزر ( دروازه بان سوم چلسی ) و ... .
در مورد خروجی ها هم باید بگم همه خوب شد که رفتن به جز قاضی.نه اینکه قاضی خوب باشه بلکه به این خاطر میگم چون نتونستیم جانشین مناسبی پیدا کنیم براش.اگه کاوه رضایی رو میخریدیم رفتنش به نفعمون میشد.ولی با وجود اومدن سلیمان فلاح رفتن قاضی به ضررمون شد و خط حملمون ضعیفتر میشه.
By   علیرضا موسوی   3375 Day ago
با سلام به دوست خوبمون different عزیز.چند تا سوال دارم از شما: 1-آیا تا حالا وجود دو دروازه بان سطح بالا در یه تیم به ارتقاء عملکردشون تو اون تیم کمک کرده؟که بخواد به استقلال کمک کنه،منظورم تو ایرانه آیا حاشیه های ایجاد شده به خاطر فیکس بودن یا نیمکت نشینی هرکدوم بیشتر به تیم ضربه نمیزنه؟من خوب بودن خرید وحید طالب لو رو منوط به فروش فروزان میدونم.آیا مطمئنی اگه فصل بعد رحمتی بیاد وحید حاضره ذخیره رحمتی باشه وتو استقلال بمونه یا برعکس؟پس خریدن طالب لو آینده نگری نیست چون اون هر وقت استقلال بخواد و هر جا باشه به تیم بر میگرده،پس حضورش در استقلال تو نیم فصل دوم همچین واجب هم نبود با توجه به بازیهای حساس پیش رو و مشکلات(حاشیه ای) که ممکنه پیش بیاد.2-در مورد قاضی آیا به نظر شما حضور قاضی مفید تره یا عنایتی؟ با اومدن عنایتی قاضی قصد رفتن پیدا کرد،چون سبک و تکنیکشون کاملاً مشابه هم دیگه هست.پس میشه گفت عنایتی و قاضی یه جورایی با هم معاوضه شدن.در مورد خرید سلیمان فلاح و نوری کاملاً با شما موافقم و به نظرم اشتباه محض امیر بود این حرکت.  
By   رسول موگویی   3375 Day ago
قاضی و عنایتی که در کل هیچ کدوم بازیکنای سطح بالایی نیستن . طالب لو هم که حرف نداره . واقعا متاسفم واسه اعضای سایت که من ۲۴ ساعته که یه تاپیک گذاشتم ولی هیچکس نظر نمیده .
By   علیرضا جوادیان   3375 Day ago
​تحلیل جالبی بود ولی در مجموع با توجه به شرایط مالی بد تیم بد نبود درسته بازیکنای با سن بالا گرفتیم ولی شاید بتونن به تیم کمک کنن مثلا عنایتی از نظر من خیلی برای تیم میتونه خوب باشه چون امسال تیم از نبود یک کاپیتان تمام عیار رنج میبرد البته با احترام به صادقی به نظرم اون کاریزمای کاپیتانی را نداشت ولی طالب لو که خرید بسیار خوبی بود چون نه جوان هست ونه خیلی پیر شاید وحید دوباره به اوج برگرده که خیلی عالی میشه ولی در همین شرایط هم ذخیره مطمئن و بی حاشیه ای خواهد بود میلاد نوری اگر از نظر روحی شرایط خوبی داشته باشه شاید باعث زیبا شدن بازی تیم بشه و مکمل خوبی برای کرار باشه سلیمان فلاح به نظرم بیشتر مهمان نیمکت باشه ولی برزیلیه اگر اینطور که میگن خوب باشه در کنار امید میتونه خیلی تاثیر گذار باشه ولی در نهایت من به حضور مسلمان خیلی امید بسته بودم با رضایی که هیچکدام عملی نشد امیدوارم بیش از نتیچه گرفتن حضور نفرات جدید مثل رضا و وحید حواشی تیم کنترل بشه
By   امیر حسین اسلامی   3375 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
با سلام به دوست خوبمون different عزیز.چند تا سوال دارم از شما: 1-آیا تا حالا وجود دو دروازه بان سطح بالا در یه تیم به ارتقاء عملکردشون تو اون تیم کمک کرده؟که بخواد به استقلال کمک کنه،منظورم تو ایرانه آیا حاشیه های ایجاد شده به خاطر فیکس بودن یا نیمکت نشینی هرکدوم بیشتر به تیم ضربه نمیزنه؟من خوب بودن خرید وحید طالب لو رو منوط به فروش فروزان میدونم.آیا مطمئنی اگه فصل بعد رحمتی بیاد وحید حاضره ذخیره رحمتی باشه وتو استقلال بمونه یا برعکس؟پس خریدن طالب لو آینده نگری نیست چون اون هر وقت استقلال بخواد و هر جا باشه به تیم بر میگرده،پس حضورش در استقلال تو نیم فصل دوم همچین واجب هم نبود با توجه به بازیهای حساس پیش رو و مشکلات(حاشیه ای) که ممکنه پیش بیاد.2-در مورد قاضی آیا به نظر شما حضور قاضی مفید تره یا عنایتی؟ با اومدن عنایتی قاضی قصد رفتن پیدا کرد،چون سبک و تکنیکشون کاملاً مشابه هم دیگه هست.پس میشه گفت عنایتی و قاضی یه جورایی با هم معاوضه شدن.در مورد خرید سلیمان فلاح و نوری کاملاً با شما موافقم و به نظرم اشتباه محض امیر بود این حرکت.  

ممنونم از شما به خاطر سوال هایی که مطرح کردین.ببینید من به شما حق میدم با توجه به عملکرد 2 دروازه بان پرسپولیس در این فصل نسبت به حضور طالب لو احساس خوبی نداشته باشین.ولی در مورد سوالاتون.وحید طالب لو از اون بازیکنایی نیست که 2 روزه اومده باشن استقلال و اهل حاشیه باشه.یکی هست مثل برهانی ، میداوودی و ... که تا وقتی که بازی میکنه با جون و دل بازی میکنه و وقتی میره از تیم در مورد تیم حاشیه سازی نمیکنه.برهانی این همه نیمکت نشین بود ولی حرفی نزد.طالب لو هم از نسل بازیکنان با غیرته نه پولکی.میتونه با تجربه بالاش به فروزان و شاید در فصل بعد بیرانوند کمک فنی کنه و شاید چند سال بعد مربی دروازه بان های استقلال بشه.طالب لو افتخاراتشو کسب کرده و در واقع سالهای آخر فوتبالشو سپری میکنه و خیلی دنبال حاشیه سازی و این حرفا نیست و حاشیه ای هم برای تیم درست نمیکنه.خصوصا که قلعه نویی رو خیلی دوست داره و از شاگرد های خوب این استاد به حساب میاد.
​عنایتی شاید این فصل از قاضی بهتر باشه ولی فصل بعد چی؟یا فصول بعد چی؟هر چند من خودم نه قاضی رو قبول دارم و نه عنایتی.
By   حسن یارمحمدی   3375 Day ago
​عنایتی دو سال از این پیرتر هم بود باز از قاضی بهتره چون تعصبش به استقلال خیلی بیشتر از 

بازیکنای الانه

مشکل دروازه بانی که تو پرسپولیس بود تو استقلال هیچ وقت رخ نمیده چون نه طالب لو سوشا

نه امیر درخشان
By   امید فلاحتی   3374 Day ago
باسلام وخسته نباشید خدمت دوستای,عزیزم به نظرمن درسته که باید جوانگرایی انجام بگیره ولی نه درتیمی مثل استقلال استقلال تیم امید داره بهتره جانها توتیم امید استقلال تجربه کسب کنن  چون  استقلال طرفدار زیاد داره وباید نتیجه بگیره  تیم باید برای تداوم موفقیتش ستاره های متعصب رو جذب کنه دراین برهه زمانی از این خریدها بهتر وجود نداشت حتی مسلمان هم بااینکه بازیکن خوبیه ولی فورا اسیر حاشیه میشد وبازیش افت میکرد مطمین باشید نتیجه میگیره
By   هستی همراه   3371 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
​عنایتی دو سال از این پیرتر هم بود باز از قاضی بهتره چون تعصبش به استقلال خیلی بیشتر از 

بازیکنای الانه

مشکل دروازه بانی که تو پرسپولیس بود تو استقلال هیچ وقت رخ نمیده چون نه طالب لو سوشا

نه امیر درخشان

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.