افشار زاده

افشار زاده
By   رسول موگویی   3371 Day ago
آیا شما از مدیر عامل فعلی استقلال راضی هستید ؟؟؟
به نظر من که او یکی از بدترین مدیر عاملان استقلال است . او در نقل و انتقالات فعال نبود . با هزار التماس پول عمل رمضانی را داد . پول کرار را هم نمی دهد و این باعث حاشیه های فراوان شده . او فقط فکر اعتبار خودش است و مثل حاج فتح الله نیست که از جیب خودش بدهد . وااااااقعا متاسفم برای وزارت ورزش با این انتخابشان .
By   میرودود سیدمحمدی   3370 Day ago
​من ازش راضیم. هرکی غیر از افشارزاده بود تا حالا

امیر رو اخراج کرده بود
By   محمد میلاد خراسانی   3370 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​من ازش راضیم. هرکی غیر از افشارزاده بود تا حالا

امیر رو اخراج کرده بود
By   امیر حسین اسلامی   3370 Day ago
​به نظر من فعلا زوده در مورد افشار زاده حرف بزنیم.باید پس از پایان فصل عملکردشو در زمینه های کسب جام ، نقل و انتقالات ، خدماتش به تیم و ... مورد ارزیابی قرار داد.
ضمنا اینکه یک طرفه به قاضی بریم هم اصلا منصفانه نیست.مثلا در مورد همین نقل و انتقالات شما یک روی سکه رو گفتی ولی روی دیگر سکه اینه که افشارزاده بازیکنان جوان و خوبی مثل ابراهیمی ، کرار ، فخرالدینی و شهباززاده رو به تیم آورده که میتونن سالها برای استقلال مفید بازی کنن.
یا مثلا در مورد فتح الله میشه اینجور گفت که بازیکنانی مثل جباری ، حمودی ، منتظری ، نکونام و ... در زمان مدیریت ایشان از استقلال رفتند و بازیکنانی مثل نیکبخت ، اولادی و ... جذب استقلال شدند.استقلال فصل پیش با مدیریت فتح الله زاده پنجم شد و حتی سهمیه هم نگرفت.

پس اینکه یک طرفه به قاضی بریم و زود بخوایم قضاوت کنیم اصلا کار درستی نیست از نظر من.فتح الله زاده ، افشار زاده یا هر مدیر دیگری نقاط مثبت و منفی دارند و بهتره که یه تحلیل درستی از عملکردشون داشته باشیم.هر چند به نظرم این سیستم مشکل داره و چون دست این مدیران بسته هست خیلی نمیتونن کارایی که دلشون میخواد رو انجام بدن.
By   علیرضا موسوی   3370 Day ago
به نظر من بزرگترین مشکل افشار زاده اینه که تو فوتبال نبوده و چم و خم اینکار دستش نیست.در واقع هنوز برش لازم رو تو فوتبال و بین اهالی فوتبال نداره، ما تو نقل و انتقالات چه اول فصل و چه تو نیم فصل جذب بزرگی نداشتیم فقط یه ابراهیمی که اگه بگیم خرید مطرحی بوده.همین.و تو نیم فصل خیلی هارو از دست دادیم مسلمان و کاوه رضایی(البته ناگفته نماند بخش کوچکی مشکلات مالی بوده) ولی شما زمان فتح الله ببینید دست رو هربازیکنی  میگذاشت استقلالی میشد.جواد نکونام رو با اون همه جارو جنجال بالاخره استقلالیش کرد.نگه داشتن مهدی رحمتی که اون سالها پیشنهاد های بهتری داشت.یا همین آندو که مذاکره و بستن قرارداد باهاش همیشه سخت بود.حالا یه مورد رفتن جباری کارنامه فتح الله رو خدشه دار کرد و این مورد هم استثناء بود چون جباری(که خیلی دوستش دارم) واقعاً تو یاغی گری کرار شماره 2 محسوب میشه.زمان فتح الله هم پول نبود ولی یه جوری با نفوذ و برش خودش بحران رو مدیریت میکرد.ناگفته نماند رفتن بعضی از بازیکن هایی که شما گفتید بر میگرده به نظر سر مربی و مدیر عامل هیچ کاره ست.در مورد صادقی اگه میبینی تو مطبوعات و رسانه ها میگن که با نظر افشار زاده مونده اینیا همش یه جور بازیه واسه اینکه یه جورایی به صادقی اولتیماتوم داده باشن و چون مدافعی جایگزینش نبود که بیاد.وگرنه شما فکر کن امیر بازیکنی رو نخواد آسمون به زمین بیاد اون یازیکن باید بره از تیم.     
Written by: علیرضا موسوی
به نظر من بزرگترین مشکل افشار زاده اینه که تو فوتبال نبوده و چم و خم اینکار دستش نیست.در واقع هنوز برش لازم رو تو فوتبال و بین اهالی فوتبال نداره، ما تو نقل و انتقالات چه اول فصل و چه تو نیم فصل جذب بزرگی نداشتیم فقط یه ابراهیمی که اگه بگیم خرید مطرحی بوده.همین.و تو نیم فصل خیلی هارو از دست دادیم مسلمان و کاوه رضایی(البته ناگفته نماند بخش کوچکی مشکلات مالی بوده) ولی شما زمان فتح الله ببینید دست رو هربازیکنی  میگذاشت استقلالی میشد.جواد نکونام رو با اون همه جارو جنجال بالاخره استقلالیش کرد.نگه داشتن مهدی رحمتی که اون سالها پیشنهاد های بهتری داشت.یا همین آندو که مذاکره و بستن قرارداد باهاش همیشه سخت بود.حالا یه مورد رفتن جباری کارنامه فتح الله رو خدشه دار کرد و این مورد هم استثناء بود چون جباری(که خیلی دوستش دارم) واقعاً تو یاغی گری کرار شماره 2 محسوب میشه.زمان فتح الله هم پول نبود ولی یه جوری با نفوذ و برش خودش بحران رو مدیریت میکرد.ناگفته نماند رفتن بعضی از بازیکن هایی که شما گفتید بر میگرده به نظر سر مربی و مدیر عامل هیچ کاره ست.در مورد صادقی اگه میبینی تو مطبوعات و رسانه ها میگن که با نظر افشار زاده مونده اینیا همش یه جور بازیه واسه اینکه یه جورایی به صادقی اولتیماتوم داده باشن و چون مدافعی جایگزینش نبود که بیاد.وگرنه شما فکر کن امیر بازیکنی رو نخواد آسمون به زمین بیاد اون یازیکن باید بره از تیم.     

​من نخواستم کارنامه فتح الله زاده رو خدشه دار کنم.فقط حرفم اینه میشه راجع هر کسی یا فقط خوب گفت یا فقط بدی هاشو.ولی چه بهتره که همه ی خوبی هاش و بدی هاشو یک جا گفت و بررسی درستی ازش داشت.
مثلا من میتونم فقط خوبی های فتح الله زاده رو بگم و بگم در همین دوره آخرش ، مظلومی رو سرمربی استقلال کرد و تونست جام حذفی رو فتح کنه و و در 4 دربی متوالی پیروز بشه و بعدش قلعه نویی رو آورد و تیمو قهرمان لیگ کرد و در لیگ قهرمان آسیا به نیمه نهایی رسوند استقلالو.یا مثلا کمپ مرحوم حجازی رو تاسیس کرد.
همه ی اینا خوبی های فتح الله زاده بود.
ضمنا علاوه بر ابراهیمی من کرار و شهباز زاده و تا حدود زیادی فخر الدینی رو بازیکن تاپی میدونم.ولی طبیعیه که خیلی به چشممون نمیان.چرا که ما نسل طلایی رو پشت سر گذاشتیم.بازیکنایی مثل مجیدی ، جباری ، منتظری و ... و حالا از بازیکنای جوان وتازه واردمون هم انتظار داریم مثل اونا باشن.چون اونا رو دیدیم بازیهای اینا کمتر به چشم میاد ولی با کمی صبر میتونیم شاهد این باشیم که ببینیم این جوان ها در آینده چه ستاره هایی میشن.
By   میثم محمدی قراسویی   3370 Day ago
بنظر من کسی نمیتونه جای فتح الله زاده رو توی استقلال پرکنه؟ کسی که اگر تلاشها و پیگیریهای بی دریغش نبود الان ما صاحب کمپ مرحوم ناصرخان نبودیم!!! کمپی که حتی تیمهای پولدار و بی دردی مثل سپاهان یا فولاد حسرت داشتنشو میخورن! یا بقول دوستان خریدهای آنچنانی که واقعا روی خیلیارو مخصوصا هواداری ریقب سنتی مون کم میکرد. ولی افشارزاده هم درحد توانش تلاش برای استقلال کرده گرفتن بازیکنای جوانتر و چندتا خوب. و شاید مثبت ترین نکته ای که میتونیم بهش اشاره کنیم جدا کردن استقلال از حاشیه های پیرامون تیم بود که تا حدود زیادی کاهش داد که البته درحال حاضر بیشتر ردار از داخل میخوریم تا خارج که اونم برمیگرده به نا مروتی بعضیها...
بگذریم،،،،،،، بقول امیرحسین الان زوده برای قضاوت درمورد افشار زاده... فقط امیدوارم که تیم به شرایط خوب خودش، البته در سالهای قبل برگرده.

عزیز من بحث من اصلاً اینا نیست.هنر مدیر عامل مدیریت بحران هستش هنر مدیر عامل خرید بازیکن خوب در اوج بی پولی هستش، که فتح الله این خصوصیت رو داشت،اینکه پول داشته باشی قرارداد ببندی که هنر نیست اینکه با اعتبار و اسمت قرارداد ببندی هنره.استقلال و لنگی چندین و چند ساله که پول ندارن (حالا یا به حق یا نا حق) اینکه منتظر باشی تا پول برسه که نشد مدیریت که برادر من
​نکته اینجاست شما فکر میکنید من سنگ افشار زاده رو به سینه میزنم ولی اصلا اینطور نیست.من فقط میگم فعلا زوده در مورد خوبی ها و بدی های افشارزاده حرفی زد.در مورد فتح الله زاده نظرم اینکه بهترین مدیر عاملی بوده که استقلال تا به حال داشته و واقعا کاربلده.
من اصلاًاینجوری فکر نمیکنم که شما سنگ افشارزاده رو به سینه میزنید.بلکه کاملاً با شما موافقم یه نیم فصل زمان خوبی واسه بررسی عملکرد مدیر عامل نیست واسه کسی که تازه وارد فوتبال شده و مدیر عاملی یه تیم بزرگ رو به عهده داره
By   محمود اشوری   3253 Day ago
سلام.به نظرم اقای افشارزاده ادم معقولی میاد.توی تیمی مثل استقلال که وابسته به هیچ ارگانی نیست وجناب وزیر هم گفته که توقع کمک از مارونداشته باشید فرقی بین فتح الله زاده وافشارزاده درچیه.زمان فتح الله زاده اوایلش استقلال چند بازیکن ترانسفر کرد وبرای استقلال درامدزایی کرد ولی الان چند سالی میشه که بازیکنی انچنانی رونشده که چشم گیر باشه که از راه ترانسفرش ارز وارد باشگاه بشه این اواخر فتح الله زاده هم از بابت درامدزایی کم اورده بود که باخادم بحث داشت که وزارت خانه سهمی که قول داده بود رو پرداخت نکرده.به نظرم هر دوتاشون ادمای کاربلدین اما زمانی که تیم خصوصی بشه و یکی از این بزرگوارا بشن مدیرعامل.
By   وهاب نظری نژاد   3253 Day ago
 دوستان جرو بحث چرا . یه مثل قدیمیه که میگه .. هر چقدر پول بدی آش میخوری .. ای بنده های 

خدا ( مدیر عاملا )یا چشمشون به کمک سازمانه و یادستشون به این و آن دراز .نه ازحق پخش خبریه

و نه پول فروش بلیط . آیا اگر افشار زاده مدیر عامل یه تیم صنعتی بود باز هم میگفت ندارم . چرا تیم و

به بخش صنعت واگذار نمیکنن . مطمئا باشین که اگر تیم به بخش خصوصی واگذار بشه اوضاعش

از این که هست بدتر میشه .   

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.