ایران 2 بحرین 0

ایران 2 بحرین 0
By   حسن یارمحمدی   3385 Day ago
خدارو شکر بازی اول که خیلی هم مهم بود بردیم
من نیمه اول ندیدم ولی نیمه دوم همه بازیکنا خوب بودن
نکته جالب هیچ کدوم از بازیکنای استقلال بازی نکردن
خدا کنه به عنوان تیم اول صعود کنیم
By   رسول موگویی   3385 Day ago
بی خیال . هر چی بازی نکنن بهتره . چون هم مصدوم نمیشن و هم قطریا عملکردشونو نمی بینن . ایول به غیرتشون . زنده باد ایران و ایرانی .
By   حسن یارمحمدی   3385 Day ago
بدون توجه به عملکرد تیم و نتیجه فکر میکنم بحرین آنچنان حریف قدری نبود
میانگین سنی تیم نسبت به گذشته پایین تر بود که امیدوارکننده است
با توجه به ذخیره های تیم میشه از خیلیاشون استفاده کرد و این باعث میشه فشار زیادی به بازیکنا نیاد حیدری و ابراهیمی میتونن جایگزین های خوبی باشن
به نظر من دلیل  استفاده از وریا غفوری به جای خسرو میزان دوندگی بالای اون بود خسرو به عنوان دفاع راست زیاد موفق نیست

By   امیر حسین اسلامی   3385 Day ago

​خدا رو شکر بازی ها رو با برد آغاز کردیم.بازی اول برای همه ی تیم ها سخته و مهمه که جامو چطور شروع کنن.در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم.از نظر من حاج صفی ، حقیقی و غفوری نمایش عالی داشتند.البته به این معنی نیست که بقیه خوب نبودن.شجاعی ، دژاگه و قوچی اصلا در شرایط آرمانی نبودن و تعویضشون درست بود.هر چند که شجاعی گل زد.حقیقی چند سیو خوب داشت.ووریا خیلی خوب در حملات شرکت میکرد و بسیار دونده بود.پور علی گنجی بدون اشتباه بود.
تیم ایران درسته نسبت به جام جهانی تهاجمی تر بازی کرد اما همچنان مهمترین تاکتیک و در واقع نقطه قوت تیم ما استفاده از ضربات ایستگاهی و کرنر هاست.از لحاظ مالکیت توپ و تعداد پاس ها بحرین بهتر بود.تیم در استفاده از عمق حریف اصلا خوب کار نکرد و همش در آفساید بودن ولی در کناره ها خوب بودیم.
-----------------
آماری از عملکرد استرالیا ، کره جنوبی و ایران در بازیهای اول خود :
درصد مالکیت توپ :
استرالیا : 59.4% ------ کره جنوبی : 67.1% ----------- ایران : 46.4%
تعداد شوت ( شوت های در چهارچوب ) : 
استرالیا : 14 ( 8 ) ------ کره جنوبی : 15 ( 6 ) ----------- ایران : 14 ( 4 )
تعداد پاس ( درصد صحیح بودن پاس ها ) : 
استرالیا : 520 ( 85.4% ) ------ کره جنوبی : 596 ( 86.4% ) ----------- ایران : 325 ( 77.8% )
تعداد سانتر ( درصد صحیح بودن سانتر ها ) : 
استرالیا : 27 ( 29.6% ) ------ کره جنوبی : 15 ( 26.7% ) ----------- ایران : 19 ( 21.1% )
By   zahra*ss*7777 4444*777   3385 Day ago

خوبه بازی خوبی بود و برد دلچسبی رو بدست آوردیم...امیدوارم بازی با قطرم بتونیم ببریم...بچه ها همه خسته نباشن ایشالله بردای بعدی

By   رسول موگویی   3385 Day ago
ان شا الله قهرمانی ایران .
By   علیرضا موسوی   3384 Day ago
فکر کنم این بازی جزء معدود بازیهایی بود که هم تو فاز دفاعی با برنامه بودیم هم تو فاز حمله.آندو که دقیقاً همون آندوی استقلال بود. به نظرم اگه قراره با 2 هافبک دفاعی بازی کنیم به امید ابراهیمی بازی بده موثر تره.امیر حسین هم که فکر کنم دیگه نیمکت نشین شده با بازی خوب پور علی گنجی واین باعث میشه که صادقی بیشتر تلاش کنه.با این که از حقیقی خوشم نمیاد ولی انصافاً بد نبود و مطمئن نشون داد.امیدوارم تو این تورنمنت روز به روز بهتر بشه تا دیگه کسی انتظار نداشته باشه که رحمتی فیکس تیم ملی شه
By   امیر حسین اسلامی   3384 Day ago
​ولی جدا از نتیجه و تعاریف شما عزیزان ، انتقادهایی هم میشه به تیم وارد کرد مثل بیشتر بودن درصد مالکیت و تعداد پاس های بحرین نسبت به ایران و البته خلق کم موقعیت گل ایران نسبت به سایر مدعی ها.امروز به جز 2 گل که از کرنر بدست اومدن فقط یک تک به تک دژاگه و یک شوت خارج از محوطه قوچی موقعیت خطرناک و زهر دار دیگری نداشتیم.
جدای از مباحث فنی ، یه بحثی هم راجع به فردوسی پور بگم که تا اونجایی که تونست از تیم ملی و خصوصا کی روش تعریف کرد.البته نه فقط عادل بلکه تیمش که شامل جاودانی ، میثاقی ، حاج رضایی و .. میشه حمایت عجیبی و بی سابقه ای از تیم ملی داشتند.از همون سوال پیامکی اولشون معلوم بود چقدر توقعات رو میخوان از تیم پایین بیارن که گفته بود با توجه به تدارک خوب تیمهای رقیب رتبه ایران چندم میشود؟جوری جلوه میدن که اگر کی روش موفق نشد بگن تیم آمادگی مناسبی نداشته و اگر موفق بشه ازش بت بسازن.مثلا دژاگه اصلا دژاگه همیشگی نبود و یک موقعیت صد در صد رو خراب کرد ولی عادل فقط داشت تعریف بی جا میکرد ازش.حرف من اینه که درصد زیادی از حمایت عادل از تیم ملی به خاطر کی روشه نه تیم ملی و اگر قلعه نویی سرمربی بود دوست نداشت تیم نتیجه بگیره و توقعات و فشار روی تیم ملی رو افزایش میداد.با عرض معذرت عادل سگ با وفا و قلاده دار کی روشه.
بهتون قول میدم اگر تیم ملی نمیبرد عادل نمیومد روی آنتن برنامه و امتحان دکتری شو بهونه میکرد و میگفتن درگیر امتحان دکتراست.ولی دیدیم که امروز اومد و تا تونست تعریف کرد از تیم ملی و کی روش.
 به نظر من دژاگه عالی بود واقعاً سمت چپ بحرین رو شخم زد، دژاگه یکی از بهترین بازیهاشو انجام داد واقعاً میشه گفت همون دژاگه بازی با آرژانتین بود.بعدشم شما 3 موقعیت آفساید  میلیمتری رو که (2تا اشتباه اعلام شد) و با حرکات تیمی بدست اومد رو حساب بازی خوب نمیگذاری؟راجب بحث تدارکات به نظر من واقعاًایران تدارک مناسبی نداشت،کدوم تیم مثل ایران با 2 بازی دوستانه اومد به تورنمنت معتبری مثل آسیا؟من خودم از دعوت بعضی از بازیکنا توسط کیروش ناراحت بودم ولی وقتی دیدم این دفعه دیگه آماده ها به جای اسم ها بازی میکنن خیلی خوشحال شدم انتخاب گنجی با 2 بازی ملی به عنوان مدافع مرکز ریسک بزرگی بود. وقتی واقعاًخوب نتیجه میگیره و بازی میکنه نمیشه نادیده گرفت( البته ناگفته نماند با یه بازی اونم بازی اول عیار تیم ها مشخص نمیشه)و در مورد مخالف بودن عادل و قلعه نویی کاملاً باهات موافقم   
By   shide HR   3384 Day ago
به نظرم بازی خوب بود نمیگم عالی چون بهتر ازینا هم میتونس باشه . در کل بازیه قشنگی بود خوب بالاخره بازیه اول بود حساسیت خاص خودشو داشت با این حال همه همه ی تلاششونو کردم . تبریک میگم بردمونه و امیدوارم که این بردها ادامه داشته باشه.
By   امیر حسین اسلامی   3384 Day ago
​من بیشتر روی انتقادم با جنبه آماری تیم ملی است.مثلا تو همین بازی امروز ژاپن با فلسطین در نیمه اول ژاپن 308 پاس داد ولی ایران در کل بازی 325.به هر حال آفساید چه درست و چه غلط در آمار گنجانده نمی شود و اگر به صورت آماری بخواهیم به بازی نگاه کنیم تیم ملی به جز 2 گلی که از کرنر بدست اومد فقط 2 موقعیت خطرناک تونست روی دروازه بحرین خلق کنه.همانطور که بحرینی ها هم 3-4 موقعیت خطرناک روی دروازه ایران خلق کردند.

به طور خلاصه ایران به نسبت ژاپن ، کره جنوبی و استرالیا موقعیت گل کمتری خلق کرد.تعدا پاسهای خیلی کمتری به هم دادند.و از نظر مالکیت توپ بر خلاف 3 تیم مدعی فوق ، کمتر از 50 درصد بود.ضمنا هر دو گل ایران از کرنر بدست اومد.
By   حسن یارمحمدی   3384 Day ago
من از اون موقعی که یادم میاد ایران از روی ضربات شروع مجدد به گل میرسید نحوه صعود به جام جهانی 2006 به یاد بیارید حتی دو گلمون تون اون جامم از روی ضربه کرنر بود کلا فوتبال ایران همینه ارسال و رسیدن به گل
مگر اینکه بازیکن تکنیکی مثل خداداد و کریمی باشن تا این آمار انقدر به چشم نیاد
در کل به نظر من مشکل خاصی نیست و لی هر تیم اگه میخواد موفق شه باید بتونه از راه های مختلف به گل برسه
درباره خلق موقعیت هم از موقعی که کی روش اومده بیشتر حواسش به گل نخوردنه تا گلزنی و توپ به حریف میده و فضا رو برمیداره که این باعث میشه آمار مالکیت توپش هم پایین باشه
مقایسه تیم فلسطین با تیم بحرین اشتباهست.وقتی تیم روبرو از هر لحاظ ضعیف باشه خود به خود آمار کل تیمیت از هر لحاط میره بالا.شما با توجه به آمار بازی قضاوت نکن نگاه به عملکرد تیمی داشته باش. در کل امتیاز آخر بازی رو به مالکیت توپ و خلق موقعیت خطرناک نمیدن
By   maryam 7   3382 Day ago

با تاخیر این برد رو ب همه دوستااااان تبریک میگم/ایشالا ک این بردها همینطور با تفاضل گلهای بیشتر تداوم داشته باشه و بتونیم قهرمان شیم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.