سردار آزمون

سردار آزمون
By   محمدحسن ملکی   3385 Day ago
منم خوشحالم که یه بازیکن با این سن اومده تو مقطع بزرگسالان گل زده ولی بنظر من رسانه ها دارن خیلی بزرگش میکنن سرعتی نیست تکنیکی هم نیست فقط چهارچوب شناسه و سرزن که همین شهباززاده ی خودمون هم چهارچوب شناس قدریه تازه سرعت و تکنیکش هم از سردار بهتره ولی کی روش نمیدونم چه جوری بهترین گلزن ایرانی لیگ ما رو دعوت نمیکنه ولی نیمکت نشین لیگ روسیه رو دعوت میکنه؟- حریف های ما که حریف های قوی نبودن تا حالا ، درست نیست با دو تا بازی با تیمهای عربی که ما اصلا نباید خودمون رو باهاشون مقایسه کنیم بیایم اینجوری واسه کی روش به به و چه چه کنیم همین بازی با قطر با هزار نذر و نیاز بردیم آخرش هم که نزدیک بود گل رو بخوریم واقعا جایگاه فوتبال ایران اینه؟؟؟؟
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم

By   محمدحسن ملکی   3385 Day ago
به نظر من کی روش باید یه بار هم که شده به بیرانوند اعتماد کنه مطمئنم از حقیقی بهتر جواب میده همین حقیقی اگه تو لیگ بازی کنه کیفیتش رو همه می بینن ولی ما بازیاش رو نمی بینیم و الکی جو گیر میشیم تو این دوتا بازی هم کار خاصی رو انجام نداد چند تا شوت گرفت که از این شوتا سخت تر هم فروزان امسال خیلی گرفته بود بیرانوند هم استیل مناسبی داره و هم سرشار از انگیزه ست-همین جام جهانی که همه میگن حقیقی عالی بود بخدا اگه سید تو این اردوهای قبل از جام حضور داشت حتی ژکو و مسی هم بهش گل نمیزدن افسوس که ما مردم ایران به این بردهای خفیف و شانسی راضی میشیم بازم میگم این جایگاه فوتبال ما نیست که بعد از برد مقابل تیمی مثل بحرین و قطر این همه خوشحالی کنیم
By   علیرضا موسوی   3385 Day ago
من تا حدودی با شما موافقم ولی حقیقی تو این 2 بازی محک جدی نخورده که ببینیم چه جوریه.شاید بیرانوند یا فروزان هم بود فرقی با حقیقی نداشت.چون اتفاق خاصی رو دروازه ایران نیفتاد تو این 2 بازی.میشه گفت حضور حقیقی به خاطر تجربه ای که از جام جهانی داره هستش و از فرصتی که بهش رسید نهایت استفاده رو کرد.یعنی خودشو تو تیم و دل کیروش جا کرد.اون دروازه بانی دیگه رو هم که اسم بردی به نظرم چوب اشتباه خودشو خورد(پشت کردن به تیم ملی) و فکرشو نمیکرد که اینجوری بشه کلاً من فکر میکنم تا جام جهانی بعدی هم دروازه بان تیم ملی از بین حقیقی یا بیرانوند باشه که البته حقیقی شانسش خیلی خیلی بیشتره
By   shide HR   3384 Day ago
درباره ی سردار که گفتید زیادی گنده ش کردن خب با این سن کمش در مقایسه با بقیه بازیکنا مثلا نکونام که این همه تجربه داره به نظرتون واقعا بهتر نیس؟
با اینکه از حقیقی خوشم نمیاد ولی به نظرم کارش بد نبوده , امتحانشو قبلا پس داده طبیعیه که کیروش ریسک نمیکنه فروزان یا بیرانوند رو بازی بده.
By   محمدحسن ملکی   3384 Day ago
دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

By   حسن یارمحمدی   3384 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

​در مورد خلوتی سایت هرچی بگین درسته من یه سوال از خودتون دارم شما واسه بهتر شدن اوضاع

سایت چیکار کردین شما هم جز اون افرادی هستین که مطالب میخونید و میرید
By   shide HR   3384 Day ago
اگه اینجارو ول کنیم بریم حال سایت از اینی هم که هس بدتر میشه به نظرم بهتره همین جا بمونیم چون اینجا سایت اصلی استقلاله ....
By   محمدحسن ملکی   3384 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
[quote=Hassan Abi7]دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

​در مورد خلوتی سایت هرچی بگین درسته من یه سوال از خودتون دارم شما واسه بهتر شدن اوضاع

سایت چیکار کردین شما هم جز اون افرادی هستین که مطالب میخونید و میرید
اگه دقت کرده باشین آخرین نظرات و تایپک رو من نوشتم
By   حسن یارمحمدی   3383 Day ago
دوست عزیزمنظورم متوجه نشدی
شما فقط تو  تالار گفت و گو آزاد موضوع مطرح میکنی و به موضوعات دیگه که سایر کاربرا ایجاد کردن  به ندرت جواب میدی
By   رسول موگویی   3383 Day ago
به نظر من آینده داره
By   noyan gh   3382 Day ago
سردار هم سرعتش خوبه هم تکنیکش .
By   میثم محمدی قراسویی   3381 Day ago
درسته که خیلی فعال نیستم ولی از این تالار تکون نمیخورم....
اینجا سایت تیم محبوبمه واین وظیفه ماست که رونقش بدیم همه اونایی م که توی سایتها و تالارهای دیگه که با اسم استقلالی دارن فعالیت میکنند باید بیان و اول تالار باشگاه شونو رونق ببخشن....
By   علیرضا موسوی   3381 Day ago
آفرین آقا میثم دقیقاً همینه ....
By   علیرضا جوادیان   3381 Day ago
باسلام به همه دوستان چند وقتی اوضاع مساعدی نداشتم برای همین تو تالار نبودم  ولی در مورد سردار باید بگم گلش به قطر فوق العاده بود انصافا جزو معدود گلهای زیبای جام بود ولی حضور در این تاپیک این یک عزم همگانی میخواد تا تالارها رونق خوبی داشته باشه البته به نظر من کیفیت تالار مهمتر از شلوغی آن است پس اگر همگی سعی بر بالا بردن کیفیت تالار بکنیم مطمئنا به نتیجه میرسیم ولی شهباززاده امیدوارم روند خوبشو ادامه بده و به حقش در تیم ملی برسه

By   میثم محمدی قراسویی   3381 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
باسلام به همه دوستان چند وقتی اوضاع مساعدی نداشتم برای همین تو تالار نبودم  ولی در مورد سردار باید بگم گلش به قطر فوق العاده بود انصافا جزو معدود گلهای زیبای جام بود ولی حضور در این تاپیک این یک عزم همگانی میخواد تا تالارها رونق خوبی داشته باشه البته به نظر من کیفیت تالار مهمتر از شلوغی آن است پس اگر همگی سعی بر بالا بردن کیفیت تالار بکنیم مطمئنا به نتیجه میرسیم ولی شهباززاده امیدوارم روند خوبشو ادامه بده و به حقش در تیم ملی برسه

سلام علی جان
با آرزوی سلامتی شما
با پست شما هم کاملا موافقم
By   محمدحسن ملکی   3378 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

خوش برگشتی سالار
By   وهاب نظری نژاد   3312 Day ago
Hassan Abi7 عزیزکاملا با نظر شما موافقم . قبلا هم گفته ام که نمیدانم چرا دوستان اکثرا مطالب را میخوانند و شاید هم نمیخوانند و فقط یک نگاه سطجی به موضوع میاندازند و رد میشوند . . ترکیب تیم نفت را یادتان است . کسی توجه نکرد یا اهمیت نداد. در حالی که من گفتم کسی که این ترکیب نغت را پیش بینی کرده و اتفاقا درست هم بود . برای اینکار زحمت کشیده و میشود کلی در باره اش صحبت کرد . ولی افسوس . من قبل از اینکه وارد تالار بشم در صفحه نخست و در اظهار نظرها تمام موضوعات را میخوانم و نظر خود را میدهم و بعد وارد تالار میشوم . و تمام موضوعات  مطرح شده توسط دوستان را میخوانم و حتما نظر خودم را میدهم زیرا نوشته های دوستان برای من ارزش دارند . همگی خسته نباشین .