برد مقابل امارات

برد مقابل امارات
By   محمدحسن ملکی   3383 Day ago
درسته که خوب نبودیم و روی یه اتفاق شانسی به گل رسیدیم ولی بازم خداروشکر که جلو عربا پیروز شدیم راه رسیدن به فینال هم آسون تر شد
یه موضوع تو بازی خیلی ناراحتم کرد واین بود که دفاع امارات خیلی خوب مهاجم های ما رو پرس کرده بودن و فرصت حرکت بهشون نمیدادن،کی روش می تونست با بازی دادن به امید ابراهیمی از روی شوت خارج از محوطه دروازه ی امارات رو باز کنه و دژاگه رو هم به سمت چپ بیاره ولی اینکار رو انجام نداد

By   سمانه علیزاده   3383 Day ago

من مدرسه بودم بازی رو ندیدم. ولی خیلی خوشحالم که بردیم و با 9 امتیاز بعنوان سرگروه صعود کردیم.ایشاا... بازیهای بعدی با قدرت تر بازی میکنن.
By   امیر حسین اسلامی   3383 Day ago
​من وقتی داشتم پست رو ارسال میکرد حسن جان هم پست مربوط به برد ایران رو ارسال کردن.از دوستان میخوام بیان اینجا نظر خودشونو در مورد این بازی بدن و در تاپیک من پستی نگذارن.
By   میثم محمدی قراسویی   3383 Day ago
متاسفانه بازی و ندیدم از رادیو گوش میکردم، ولی شنیده هام حکایت از شانس ایران داره و اینکه تونستیم دقایق آخر گل برتری رو بزنیم
بهرحال بعنوان یک ایرانی از این برد درمقابل امارات والبته تیمهای دیگر عربی حاشیه خلیج همیشه فارس خوشحالم.....
By   حسین امیری   3383 Day ago
​شانسی یا غیرشانسی مهم این بود که بردیم و یه عرب دیگه هم حذف شد.
ولی خدایی تا مرز سکته رفتم
By   علیرضا موسوی   3383 Day ago
بازی ایران خدایی افتضاح بود یعنی وقتی  ما تو یه بازی نیاز به گل داریم به هیچ عنوان طرح و برنامه ای برای رسیدن به اون نداریم.یعنی توانایی خلق موقعیت رو نداریم.واقعاً کمبود یه هافبک طراح تو تیم احساس میشه.فقط وقتی که اشکان اومد یه خورده تیم رو به جلو شد و دقایقی از بازی با حرکات پا به توپش خلق موقعیت کردیم.برد دلچسبی بود اما به نظر من با این سبک بازی در مراحل بالاتر جلو کره یا استرالیا به مشکل میخوریم
By   علیرضا جوادیان   3383 Day ago
به نظرم کیروش فقط رو دفاع وضد حمله تمرکزکرده و کار تهاجمی زیبا در تیم دیده نمیشه ولی باز هم امیدوارم نتیجه بگیریم و مردم شاد بشن 
By   shide HR   3382 Day ago
خدارو شکر هرجوری بود بردیم در ظمن شانس دیگه چیه ؟ شانس خود ادم به وجود میاره . نتیجه ی تلاش بچه ها بود .
By   zahra*ss*7777 4444*777   3382 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

متاسفانه بازی رو ندیدم ولی همین که بردیم و به ژاپن نخوردیم خوبه...امیدوارم  بچه ها بهتر از اینی که هستن بازی کنن

By   حسن یارمحمدی   3382 Day ago
من بازی اصلا ندیدم از اینکه ژاپن استرالیا تا فینال نمیبینیم خوبه
عراق و چون قبل بازی ها بردیم نباید دست کم گرفت و خودمونو از الان تو نیمه نهایی ببینیم این بازی سخت تر از سه بازی قبلیمونه

By   محمدحسن ملکی   3380 Day ago
خیلی آقایی دیفرنت جان

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.