نظرتون راجع به نحوه بازی تیم ملی

نظرتون راجع به نحوه بازی تیم ملی
By   حسن یارمحمدی   3380 Day ago
استراتژی کی روش که بستن فضاها  و دادن مالکیت توپ به حریف میپسندید یا نه؟
امیدوارم همه نظرشونو بگن تا یه خروجی خوب حاصل شه
By   رسول موگویی   3380 Day ago
ایران عالی بازی می کنه . هم خوب حمله میکنه و هم خوب دفاع میکنه . فقط باید تو ضد حمله ها سرعتی تر باشن .
By   امیر حسین اسلامی   3380 Day ago
​من خودم طرفدار چلسی هستم و در فاز دفاعی کاملا این روش رو دوست دارم اما به نظرم باید تیم ملی باید برای مرحله بعدی بازی هم برنامه داشته باشه یعنی وقتی توپ رو بدست آوردیم بتونیم در ضد حملات خطرناک ظاهر شیم و برنامه داشته باشیم.الان مشکل تیم ملی این هست که تو ضد حملات بی برنامه ست.مورینیو تو تمریناتش میگه باید از هر 3 ضد حمله ، 2 تا تبدیل به گل بشه.ولی تیم ملی میتونم به جرات بگم هیچ برنامه ای در ضد حملات نداره.فقط امیدوارم تیم ملی در بازیهای پیش رو تیم ملی صرفا به فکر گل نخوردن نباشه و گاهی هم به فکر گل زدن باشه چرا که تیمی که فقط برای گل نخوردن وارد میدان میشن اگر گلی دریافت کنن شیرازشون از هم میپاشه و باعث میشه گل های بیشتری دریافت کنن.
حرف دیگر من اینه که انتظاراتمونو از تیم پایین بیاوریم و از ضربات کرنر و ایستگاهی فقط از تیم ملیمون انتظار گلزنی داشته باشیم.همونطوری که از 4 گل 3 گل از کرنر به ثمر رسید و گل دیگر روی یک اتفاق.به 2 مورد زیر توجه کنید تا به حرفم برسید که برای گلزنی تنها راه ایران برای گل زنی ضربات شروع مجدد است.
1 - ووریا رو در سمت راست و حاج صفی و پولادی رو در چپ استفاده میکنیم تا برایمان از جناحین سانتر کنن و خطر ساز بشن بعد از اونطرف قوچی رو نوک میگذاریم و انتظار هد زنی داریم.ضمنا هیچ کدام از هافبک ها در حملات شرکت نمیکنن تا هد زنی کنن.
2 - یا مثلا بازیکن طراح و پلی میکری نداریم و دعوت نکردیم بعد انتظار داریم تیم ملی بتونه کارهای ترکیبی داشته باشه و پاس های متعدد بهم بدن.بازیکنایی مثل محمد نوری و ....
By   حسن یارمحمدی   3379 Day ago
مرسی از دوستانی که نظر دادن و اونایی که نظر نمیدن
من ترسم از اون روزیه که تیم ملی گل اولو دریافت کنه دیگه اون موقع کارمون تموم شدس و این خیلی بده
من یادم نمیاد کی روش بازی باخته رو برده باشه و یه بازی تو مقدماتی جام ملتها با بحرین بود که تو دقایق آخر تونستیم با گل جباری بازی مساوی کنیم همین
درسته تیممون ابزار لازم نداره تا بازی زیبا به نمایش بذاره و با این امکانات بهترین تدبیر کی روش انتخاب کرده ولی من بازی دفاعی دوست ندارم
جلو آرژانتین بهترین کار دفاع کردن بود که انصافا هم این کارو به خوبی انجام دادیم ولی جلو  امارات و قطر بهترین تاکتیک نبود

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.