حذف ایران

حذف ایران
By   محمدحسن ملکی   3380 Day ago
کارمون تموم شد کاری به بازی ندارم اگر هم دیدید دو بار به بازی برگشتیم دلیلش فقط غیرت بچه ها بود نه تاکتیک کی روش،دوس دارم نظرات طرفدارای کی روش و حقیقی رو بخونم من تو تایپک های قبلی گفتم حقیقی به درد نمیخوره دوستان گفتن داری تعصبی نظر میدی اون از خروجاش اونم از لایی گلی که خورد
20 میلیارد دان به کی روش تا این نتیجه رو بگیره؟؟؟؟ امیرخان و قطبی هم که با500 میلیون همین نتیجه رو گرفته بودن خدا لعنت کنه امثال فردوسی پور رو که این فوتیال رو به گند کشیدن یادمه قطبی دو بازی دفاعی بازی کرد عادل میگفت آقا چه وضعشه چرا قشنگ بازی نمی کنید همیشه مرغ همسایه واسه ما غازه فردا هم اگه یه مربی دیگه بیاد عادل شروع میکنه به تخریب اون بدبخت چون آقا رسانه ی ایران تو مشتشه هر کاری بخواد می تونه بکنه.
حقیقی از 8 پنالتی حتی یکی رو هم نگرفت یعنی اگه بیرانوند بود از این بدتر میشد؟؟؟ یعنی حتی نمی تونست دوتا شروع مجدد خوب داشته باشه؟؟؟

By   سمانه علیزاده   3380 Day ago

خیلی بد بود.تا مرز سکته رفتیم آخرشم هیچی.کی روش هیچ فایده ای واسه فوتبال ایران نداشته.ولی متاسفانه ازش حمایت میشه.امیدوارم یه فکری بشه.
By   shide HR   3380 Day ago
واقعا دم بچه هاوگرم که بدون هیچ برنامه وتاکتیکی از طرف سر مربی اینجوری بازی میکنن .... فقط امیدوارم کیروش بره چون به جز ادعا هیچیز دیگه ای نداره.
By   رسول موگویی   3375 Day ago
کی روش که فقط ادعا داره . تاکتیک تیمی هم که نداشتن . فقط حرسش مال ما بود .
By   وهاب نظری نژاد   3338 Day ago
​شما فکر میکنی امیر خان از روی ناراحتی گفت اینها اجنبی پرستن . نه اینها واقعا اجنبی پرستن . ورود کلمنته به ایران را حتما یادتان هست . در فرودگاه چه قشقرقی راه افتاده . شاید سر پله برقی فرودگاه بیشتر از صد تا خبرنگار و سرمربیهای کار نا بلد و مسِولین ووو از سر و کول هم بال میرفتن که نزدیک بود آقای آجرلو از روی پله برقی بیفتد که حتی خودشان هم خنده شان گرفته بود . قبلا گفتم . موهات بور باشه . رنگ پوستت سفید باشه . خارجی هم حرف بزنی . میشوی مربی ایده آل آقایان . از جمله فردوسی پور . توی جام جهانی روبروی آرژانتین فقط کادر فنی نرفتن به کمک  یازده بازیکن برای دفاع از دروازه . اونهم از بازیهای آسیایی . گند زدن و تشویق شدن . پس بهتره خودمان را با این مسایل خسته نکنیم و فقط بفکر تیم محبوبمان استقلال باشبم . چونکه آقایان گوش شنوا ندارن .و فقط کار خودشان را میکنن . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.