برنامه 90

برنامه 90
By   محمدحسن ملکی   3345 Day ago
همونطوری که تو تایپک های قبلی گفته بودم فردوسی پور تو برنامه ی دیشب به تمام استقلالیها توهین کرد خیلی راحت به قلعه نوئی و جباری توهین کرد من که اصلا نظرسنجیش رو هم قبول ندارم تا جایی که ما داریم تو سایتا میگردیم و دیدیم همه میگن کی روش باید بره بخدا نونی که امثال عادل می برن سرسفره شون از گوشت سگ حروم تره البته این نظر منه شاید خیلیا باهاش مخالف باشن
By   arezoo 2134   3345 Day ago

منم کاملا باهات موافقم اصلا نه برنامشو و نه نظرسنجیشو نمیپسندم . ملت رو مسخره کرده انگار وکیل حقوقی کیروشه و با قلعه نوعی پدر کشتگی داره حرف هاش هم  مسخره است  من موندم اون 87 درصدی که پشت کیروشن میدونن فوتبال چند دقیقه هست والا بقرآن هیچی از فوتبال نمیفهمن اومده تو کشور ما همه کاره شده یه مشت بازیکن پاچه خوار هم که به خاطر منافعشون هر کاری میکنن هم پشتشو میگیرن و منصوریان و امثال اون ها رو هم نگم که.... کفاشیان هم که ......

By   میرودود سیدمحمدی   3345 Day ago
​مردم رو مسخره کردن.کی روش چه کارمثبتی برای

تیم ملی کرده که ازش تجلیل بشه؟؟ 

به غیرازبرخورد شخصی با بازیکنان

By   علیرضا جوادیان   3345 Day ago
من برنامه دیشب رو ندیدم ولی حتما همین چیزهایی که دوستان میگن درسته چون عادل داره منافع خودشو حفظ میکنه و به فکر فوتبال نیست اون یاد گرفته چگونه در التهاب و تشنج پول و منافع خودش و همفکرانش را حفظ کنه انصافا این عادل با عادل سالهای نخست خیلی متفاوته الان چهره فوتبال رو همین داره به لجن میکشه
By   حسن یارمحمدی   3345 Day ago
منم ندیدم ولی حدس زدن رفتار فردوسی پور کار سختی نیست
By   محسن جلایی   3345 Day ago
حیف پولی ک ب کیروش میدن.فقط همین و میتونم بگم و بس.اگ کسی از فوتبال متوجه بشه کیروش هیچ کار واسه تیم ملی نکرد.جز چند تا بازیکن دو رگه اضافه کرد...عادل هم بره خودش و جمع کن با اون برنامه مسخره ای ک داره.
By   محمدحسن ملکی   3344 Day ago
Written by: محسن جلایی
حیف پولی ک ب کیروش میدن.فقط همین و میتونم بگم و بس.اگ کسی از فوتبال متوجه بشه کیروش هیچ کار واسه تیم ملی نکرد.جز چند تا بازیکن دو رگه اضافه کرد...عادل هم بره خودش و جمع کن با اون برنامه مسخره ای ک داره.

جناب جلالی بهتون خوش آ»د میگم انشالا همیشه همین جوری توی سایت فعال باشید
By   حسین امیری   3344 Day ago
سلام دوستان
من با حرفاتون موافق نیستم.و معتقدم که امیر خان نباید انتقاد میکرد.
ما ایرانیا عادت داریم به دیدن نیمه خالی لیوان.اما آیا کسی اینو دیده که بازیکن سالاری دیگه نیست؟آیا کسی دیده که به تیم شخصیت داده شده؟
آقای منصوریان عزیز میدونن که آقای کیروش چیکار کردن برامون.چشمتونو باز کنید و با عقل خودتون بنگرید.کاری به عادل و امثالش ندارم چون همه میشناسنش.
تیم الان کیروش مثل تیم برانکو میمونه.فقط باید مثبت گرا باشیم همین.
By   محسن جلایی   3344 Day ago
​من کاری ب صحبت های امیر خان ندارم.من نظر خودم این که واقعا پول اینقد هزینه کردن.واس کیروش الکی بوده.و بی فایده.
By   حسین امیری   3343 Day ago
چراوقتی از این ور اون ور میبرن میخورن کسی صداش در نمیاد؟
من حاضرم نصف بودجه کشورو بدن به کیروش اما بمونه و به پیشرفت این فوتبال کمک کنه.
اگه کاری نکرده واسمون پس چرا این همه خاطر خواه داره؟
تاکی میخوایم مثل یه آدم حرفه ای رفتار کنیم؟
رک بگم امیر خان آبرومونو برده.
بعد برانکو یه سرمربی خوب گیرمون اومده همه ی انگشتا رفته سمتش.بقیه چیکار کردن؟
این بحث رو همینجا تمومش کنید.

By   محمدحسن ملکی   3343 Day ago
Written by: حسین امیری
چراوقتی از این ور اون ور میبرن میخورن کسی صداش در نمیاد؟

پیشرفت کجا بود؟ این آقا اگه مربی بود بعد از 8 هفته از رئال نمی نداختنش بیرون،شما حرف دیوید بکهام رو هم قبول ندارید؟حتی رونالدو هم وطنش هم قبولش نداره فقط بلده بیاد میلیاردی از ما پول بگیره و خیلی هم راحت به پیش کسوتامون توهین کنه_ واسه امیرخان یا قطبی حتی یک هفته هم لیگ تعطیل نمی شد ولی واسه این آقا 50 روز لیگ تعطیل میکنن واقع بین باشید تیم ملی خیلی بزدلانه و ترسو بازی میکنه قبلا واسه بردن قطر و بحرین و امارات لبخند هم نمی زدن ولی حالا شده حماسه من که احمق نیستم نمی تونم ببینم اینجوری یه بیگانه ی پاپتی اومده داره به ریش ما میخنده همین پولی رو که به این آقا میدن اگه خرج فوتبال پایه کنن ما هم تا دو سه سال دیگه چندین لژیونر داریم،چرا باید با حضور دفاع چپ قوی مثل جماعتی،پولادی و بیک زاده و خانزاده برن استرالیا؟مسعود شجاعی چیکار کرد؟ حقیقی چیکار کرد؟ شایسته سالاری وجود نداره بخدا همین حمایتی که از این آقا میکنن رو از یه مربی ایرانی میکردن الان ما تو فینال آسیا بودیم، همش میگن کی روش به این فوتبال شخصیت داده، حتما با باختن به لبنان به ما شخصیت داده امان از ما ملت ایران که اینقدر جوگیر هستیم
By   حسین امیری   3343 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
[quote=amiri.hossin]چراوقتی از این ور اون ور میبرن میخورن کسی صداش در نمیاد؟

پیشرفت کجا بود؟ این آقا اگه مربی بود بعد از 8 هفته از رئال نمی نداختنش بیرون،شما حرف دیوید بکهام رو هم قبول ندارید؟حتی رونالدو هم وطنش هم قبولش نداره فقط بلده بیاد میلیاردی از ما پول بگیره و خیلی هم راحت به پیش کسوتامون توهین کنه_ واسه امیرخان یا قطبی حتی یک هفته هم لیگ تعطیل نمی شد ولی واسه این آقا 50 روز لیگ تعطیل میکنن واقع بین باشید تیم ملی خیلی بزدلانه و ترسو بازی میکنه قبلا واسه بردن قطر و بحرین و امارات لبخند هم نمی زدن ولی حالا شده حماسه من که احمق نیستم نمی تونم ببینم اینجوری یه بیگانه ی پاپتی اومده داره به ریش ما میخنده همین پولی رو که به این آقا میدن اگه خرج فوتبال پایه کنن ما هم تا دو سه سال دیگه چندین لژیونر داریم،چرا باید با حضور دفاع چپ قوی مثل جماعتی،پولادی و بیک زاده و خانزاده برن استرالیا؟مسعود شجاعی چیکار کرد؟ حقیقی چیکار کرد؟ شایسته سالاری وجود نداره بخدا همین حمایتی که از این آقا میکنن رو از یه مربی ایرانی میکردن الان ما تو فینال آسیا بودیم، همش میگن کی روش به این فوتبال شخصیت داده، حتما با باختن به لبنان به ما شخصیت داده امان از ما ملت ایران که اینقدر جوگیر هستیم

جوگیر نیستیم حسن جان.خسته ایم خسته.نه از مربی خارجی حمایت میشه نه ایرانی.
اگر آقای  دادکان رئیس فدراسیون بود الان ایران تورنکینگ زیر بیست بود.
صحاب نیست.همش دزدن دزد
By   علیرضا موسوی   3343 Day ago
من یه جورایی با بعضی نظرات موافقم و با بعضی مخالم البته با احترام به نظرات همه دوستان.به نظر من کیروش به فوتبال ایران شخصیت و ارزش داده ولی فقط تو ایران.چرا؟ چون ما تا وقتی یادمون میاد هر وقت تیم ملی به تورنمنتی میرفت بازیکنان وسایر اعضا قبل و بعدش کلی حاشیه درست میکردن.مثل علی کریمی زمان برانکو،سیاوش اکبرپور و حسین کعبی زمان علی لابی و.... یه جورایی تیم ملیمون اون ابهت لازم رو نداشت چه در بیرون چه در خارج زمین از لحاظ نظم و دیسیپلین.ولی الان میبینیم که همه مطیع مربی هستند و این خیلی خوبه. و مردم هم این تیم با نظم و انضباط رو خیلی میپسندن. یه بحث دیگه که شما میگید کیروش رو از رئال انداختن بیرون،خوب اون رئال با ایران زمین تا آسمون فرقشه خیلی از مربی های دیگه اومدن تو رئال و تیم های بزرگ دیگه نتیجه نگرفتن دلیل نمیشه همه بد بودن و جای دیگه نمیتونن مرببی گری کنن مگه الان پائلو بنتو تو پرتغال موفقه؟راجب انتخاب بازیکن نظر شما درسته کیروش واقعاً جناحی و مغرضانه عمل میکنه انتخاب بازیکن هایی مثل شجاعی و حقیقی به عنوان فیکس تیم یا هاشم و .... کاملاًاشتباه و بی حاصل بود در واقع کیروش تو این تورنمنت به خاطر فشار فدراسیون و افکار عمومی چند بازیکن جوون رو با خودش برد چون سردار تو جام جهانی هم میتونست به ایران کمک کنه ولی کیروش خطش زد.سیستم کیروش جوریه که بازیساز تو تیم کاره ای نیست یعنی اصلاًمالکیت توپی نداره تیم کیروش که یه بازیساز بخواد بازیسازی کنه یعنی بازیکن هایی مثل نوری،مسلمان،خلعتبری و.... اصلاً کارایی تو سیستم کیروش ندارند و نخواهند داشت.و تیم ملی این سیستم اشتباه رو تو جام ملت ها بهتر از جام جهانی پیاده کرد چون با این روش مچ شدن،بازدهی بهتری نسبت به جام جهانی داشتن.در مورد امیر قلعه هم بگم که بهتر بود به این شکل درگیر نمیشد چون هم استقلال و هم خودشو وارد حاشیه میکنه،چون فشار افکار عمومی و رسانه رو عملکردش بیشتر از قبل میشه چون با این انتقادات تند همه منتظرند ببینن استقلال و امیر چی کار میکنه که اینقدر از کیروش انتقاد میکنه چون یه جورایی الان جو فوتبالی ایران به نفع کیروشه.والسلام     
By   محسن جلایی   3342 Day ago
مفت اقای کیروش گرون....اگ کیروش مربی بود تیم های حرفه ای رو هوا میزدنش!؟؟؟؟؟؟جز دفاع هیچی ندیدیم از کیروش.......اگ بره ک حرف نداره.دمش گرم.اینم بگم هیچ جای دنیا 50 روز لیگ و تعطیل نمیکن ک اقای کیروش شما این کارو کرد...
By   محسن جلایی   3342 Day ago
مفت اقای .....وش گرون....اگ .....وش مربی بود تیم های حرفه ای رو هوا میزدنش!؟؟؟؟؟؟جز دفاع هیچی ندیدیم از .....وش.......اگ بره ک حرف نداره.دمش گرم.اینم بگم هیچ جای دنیا 50 روز لیگ و تعطیل نمیکن ک اقای .....وش شما این کارو کرد...
By   محمدحسن ملکی   3342 Day ago
Written by: محسن جلایی
مفت اقای .....وش گرون....اگ .....وش مربی بود تیم های حرفه ای رو هوا میزدنش!؟؟؟؟؟؟جز دفاع هیچی ندیدیم از .....وش.......اگ بره ک حرف نداره.دمش گرم.اینم بگم هیچ جای دنیا 50 روز لیگ و تعطیل نمیکن ک اقای .....وش شما این کارو کرد...
فقط در یک کلام میگم
تیم ملی ترسو............نمیخوایم نمیخوایم
By   علیرضا جوادیان   3335 Day ago
با سلام به همه دوستان به نظر میاد استقلال خیلی موفق بوده و این تیم بوی قهرمانی میده چون طبق معمول همیشه عادل دست پاچه با همکاری همه دوستانش شروع به تخریب استقلال و امیر کرده اول با آن مصاحبه کزایی با رحمتی و حرفهای بی موردش که اگر اینگونه بوده خیلی آدم بی غیرت و بی ارزشی هست که سالها شاگرد امیر بوده ولی اگر اینگونه نبوده .......بعد عادل داوری بازی را به نقد کشید که در آخر نتیجه ای که گرفت این بود اگر استقلال قهرمان شود با کمک داوری بوده که این هم به خاطر اینه که این استقلال داره خوب کار میکنه و عادل میخواد تیم را بهم بزنه
By   وهاب نظری نژاد   3334 Day ago
دوست عزیزپیشتر به آقای افشارزاده گفتم حال خدمت شما عرض میکنم . ایهالناس با با فردوسی پور لنگیه وطرفدار تیم لنگیهاست این دیگه مثل آفتاب روشنه بایدآبیها در نظرسنجیهای این آقا شرکت نکنند تا حساب کار دستش بیاد 
Written by: میرودود سیدمحمدی

کاملا با حرفهات موافقم سید جان .
مگه به یه مربی چقدر زمان میدن ؟؟این اقا 4ساله اومده تو ایران چکار کرده ؟؟؟چه ترکیبی چه تاکتیکی چه برنامه ای داشته ؟؟؟؟ این اقایان رسانه ای برای ماندن کیروش بعد از جام جهانی جمع شدن و نامه ای برای وزارت ورزش و فدارسیون نوشتن تا کیرش بماند حالا که دیدن در اسیا هم نتونست نتیجه بگیره .میخان هر طورشده جوی درست کنن و بگن که کیروش خوب بوده و مردم رو هم موافق خودشون کنن.کثیف تر از خودشون خودشونن بخصوص کیروشی پور لجن

کیروش تنها کاری که برای تیم ملی فوتبال انجام داده و من این کارشو دوست دارم اینه که به هیچ بازیکنی رو نداده و بازیکن سالاری رو از بین برده و بازیکن با تمام وجودش برا تیم بازی میکنه همین و بس .
این اقای لنگی پور با همون کیروشی پور مایلی کلنگ باید یکبار در استادیوم ازادی حسابی از خجالتش دربیاییم که دیگه در رسانه ملی برای استقلال و استقلالی پرو بازی در نیاره .چون تنها جایی که صدای ما به گوش همه میرسه همون استادیوم است .پاشو بیشتراز گلیمش دراز کرده .
By   حسن همراه   3324 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی

تو ایرانه که چهارتا خبرنگار و مجری: کارشناس و مفصر و همه کاره فوتبال میشن .سرمربی تیم ملی رو انتخاب میکنن .
فقط تو ایران  فقط تو ایرانه که یه مجری بنام لنگی پور میشه همه کاره فوتبال
کی روش باید مربیگری رو از ولاسکو یاد بگیره .چهار ساله امده چکار کرده برا فوتبال به جز تعطیلی های پی در پی و حقووق و دستمزد بالا و دعوا با مربیهای داخلی خدا وکیلی جکار دیگه ای کرده که بخان 4سال دیگه نگهش دارن .فقط و فقط چهار تا مثل لنگی پور گندش کردن همین و بس
Written by: وهاب نظری نژاد
دوست عزیزپیشتر به آقای افشارزاده گفتم حال خدمت شما عرض میکنم . ایهالناس با با فردوسی پور لنگیه وطرفدار تیم لنگیهاست این دیگه مثل آفتاب روشنه بایدآبیها در نظرسنجیهای این آقا شرکت نکنند تا حساب کار دستش بیاد 

من هم با نظر شما موافقم و با بعضی از دوستان موافقتر هستم که میگن در استادیوم ازادی باید حسابی از خجالتش در بیاییم تا در رسانه ملی زیاد عر عر
نکنه و ما هم صدامون به جایی نرسه ففقط در استادیوم باید حسابی یه درس خوب بهش بدیم
By   محمد همراه   3323 Day ago
همونطوری که تو تایپک های قبلی گفته بودم فردوسی پور تو برنامه ی دیشب به تمام استقلالیها توهین کرد خیلی راحت به قلعه نوئی و جباری توهین کرد من که اصلا نظرسنجیش رو هم قبول ندارم تا جایی که ما داریم تو سایتا میگردیم و دیدیم همه میگن کی روش باید بره بخدا نونی که امثال عادل می برن سرسفره شون از گوشت سگ حروم تره البته این نظر منه شاید خیلیا باهاش مخالف باشن
By   وهاب نظری نژاد   3287 Day ago
این عادل لنگی در واقع عروسک خیمه شب بازیه . کنترلش دست دیکران است .