خبری خوش : گردش 180 درجه ای بهنام برزای

خبری خوش : گردش 180 درجه ای بهنام برزای
By   امیر حسین اسلامی   3359 Day ago

​بهنام برزای بازیکن تیم فوتبال راه‌آهن که هم‌اکنون به عنوان بازیکن آزاد شناخته می‌شود مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفت. مدیر برنامه‌های این بازیکن پیش از ظهر امروز در محل باشگاه استقلال حضور پیدا کرد و مذاکراتی را با مسئولین این باشگاه انجام داد. برزای به عنوان سهمیه آزاد مدنظر باشگاه پرسپولیس بود اما با مسئولان این باشگاه به توافق نرسید و با استقلال قراردادی دو و نیم ساله امضا کرد. 
----------------------
مهاجم کنار خیلی خوبیه.دقیقا به کار استقلال میاد.متولد 22 بهمن 71 هست.
مبارک استقلال و هواداران
By   محسن جلایی   3359 Day ago
انشالله ک ب کار بیاد و مفید باش.مباااااارک باش
By   محمدحسن ملکی   3359 Day ago
بهترین خرید رو انجام دادن مدت قراردادش هم زیاده ایشالا فصل بعد از تیم ترانسفر میشه اروپا
By   سمانه علیزاده   3359 Day ago

چه باحال متولد 22 بهمنه.ایشاا... که مفید باشه.
By   علیرضا جوادیان   3359 Day ago
​بازیکن جوان وآینده داری باید باشه امیدوارم بازیهای خوبی ازش ببینیم 
By   shide HR   3359 Day ago
ایشالله که بتونه به استقلال کمک کنه ....
By   حسن یارمحمدی   3358 Day ago
  من بازیشو ندیدم امیدوارم به کار تیم بیاد
By   امید محمدی   3357 Day ago
بازیکن خوب و جوون به درد تیم خیلی می خوره امیدوارم که جواب بده
By   مصطفی پیروزمنش   3357 Day ago
چه روز مبارک و قشنگی 22 بهمن  ایشالله مفیدو موثر باشه برای تیم.
By   noyan gh   3356 Day ago
ایشالله که بازیکن مفیدیه ...
By   سارا جونیور   3356 Day ago
امیدوارم بهش بازی برسه
By   میثم محمدی قراسویی   3354 Day ago
من که اصلا نمیشناسمش ولی ان شاء الله که برای تیم مفید باشه...
By   میثم محمدی قراسویی   3349 Day ago
 برزای: به پرسپولیس می‌رفتم پشیمان می‌شدم هافبک استقلال ادعا می کند که از وقتی به این تیم آمده همه بازیکنان و کادرفنی کمکش کرده اند تا به پیشرفت کند و بازی 90 دقیقه اش برابر پارسه خیلی کمکش می کند.

بهنام برزای گفت: از وقتی من به استقلال آمدم کادرفنی، مدیران استقلال و همچنین بازیکنان بزرگتر تیم خیلی به من کمک کردند تا بتوانم با جو موجود هماهنگ بشوم. انشاالله تلاش می کنم که بتوانم با بازی هایم در استقلال همه را سربلند کنم. انگیزه خیلی زیادی برای درخشیدن در استقلال دارم.

او در مورد حضور 90 دقیقه اش در بازی دوستانه امروز با پارسه گفت: خوشحالم که اولین بازی ام را برای استقلال بازی کردم. استقلال تیم بزرگی است و بازی کردن برای این تیم حتی در بازی های دوستانه هم خوب است. فکر می کنم بد هم بازی نکردم و امیدوارم بتوانم در لیگ هم برای استقلال بازی کنم.

کاپیتان تیم امید ادعا می کند که برای نیمکت نشینی به استقلال نیامده است: من برای نیمکت نشینی به استقلال نیامده ام. البته انتظار ندارم در همان بازی اول فیکس بازی کنم ولی دوست دارم بتوانم توانایی هایم را نشان بدهم. اگر فقط 10 دقیقه هم برای استقلال بازی کنم تلاش می کنم کیفیت فوتبالم را به کادرفنی نشان بدهم.

برزای در پاسخ به این سوال که فکر نمی کند در پرسپولیس بیشتر برایش فرصت بازی کردن فراهم می شد هم گفت: من دو سه سال پشت سرهم از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و همین موضوع باعث شد خیلی ها فکر کنند من پرسپولیسی ام. من همیشه استقلالی بوده ام و مطمئنم اگر به پرسپولیس می رفتم روزی پشیمان می شدم. حالا هم دوست دارم از استقلال به اروپا بروم و امیدوارم این اتفاق برای من بیفتد.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.