دماغ سوخته خریداریم.....

دماغ سوخته خریداریم.....
By   میرودود سیدمحمدی   3336 Day ago
​دماغ سوخته ی رحمتی/جمشیدیان/اکبرپور را 

میخریم.
By   علیرضا جوادیان   3336 Day ago
​بازی از نظر کیفیت خیلی بالا نبود ولی نتیجه عالی بود برای من شخصا خیلی این برد مهم بود امیدوارم این نتایچ ادامه دار باشد از ودوود عزیز هم ممنون که این تاپیک رو گذاشت ولی اگر پیام یا سوال یا هر چیزی که باعث ایجاد تاپیک هست را در پیام ارسالی اول خودت بزاری و در قسمت موضوع فقط کلید واژه ای قرار بدی خیلی تاپیکهات زیبا تر میشن البته با معذرت از حضور شما دوست خوبم ودوود
​چشم علی آقا.
By   arezoo 2134   3336 Day ago

بچه ها امروز در کل مردونه  بازی کردن از خسرو گرفته که همه نوع توپی رو ریخت رو دروازه تا اون گل قشنگ سجاد . این برد رو به همه ی استقلالی هایی که همه جوره پشت تیمشونن تبریک میگم .

By   حسین امیری   3336 Day ago
قاطع بازی نمیکنن.باید طوری بشن که حریف خودشو بازنده بدونه.
By   علیرضا موسوی   3336 Day ago
من این حرفهارو قبلاًهم گفتم و نمیخوام ادامه بدم ولی خدا وکیلی خیلی ناراحتم از مصاحبه رحمتی و حرکت ناجوانمردانش که قبل از شروع بازی حتی با وحید طالب لو هم دست نداد (حالا قلعه نویی به کنار).از جمشیدیان انتظاری نیست چون اون از ما نیست ولی تو چرا؟میگی به یه عده خط دادن که علیه تو شعار بدن این کار تو که با دروازه بان روبرو  و محبوب هوادار دست نمیدی اون هم جلوی دوربین ها آیا توهین نیست؟   واقعاً متأسفم مهدی رحمتی ....
By   امیر حسین اسلامی   3336 Day ago
این برد دلچسب رو به همه شما دوستان تبریک میگم.من خودم استادیوم بودم و تا آخرین لحظه امید داشتم که یکی میزنیم و همینطور هم شد.خدا رو شکر این بازی سخت رو بعد از 4 روز از آخرین بازیمون تونستیم ببریم و برای بازی بعدی حدود 11 روز فرصت داریم تا با قدرت مقابل گسترش قرار بگیریم.گسترشی که برای بازی با استقلال 4 روز کمتر استراحت خواهد کرد.
در این بازی فقط یک تیم برای بردن اومده بود و اون استقلال بود.پیکان با توجه بازیکنان پا به سن گذاشته ای مثل اکبرپور ، جمشیدیان ، دقیقی ، ساموئل و .... کاملا از فاکتوری به اسم سرعت بی بهره بود و اصلا طرح و برنامه ای برای حمله نداشت و مرفاوی و شاگرداش فقط برای یک تساوی بدون گل به بازی اومده بودن.اگر موقعیتی هم داشتن روی ضد حملات بود و در این ضد حملات هم بی برنامه بودن.در نیمه اول بیشتر از جناح راست حمله کردیم و در نیمه دوم بعد از ورود نوری و رفتن شهباز زاده به سمت چپ خط حمله ، همه ی برنامه استقلال از جناح چپ پیاده میشد و دیدید روی موقعیت گل این تاکتیک استقلال باعث شد همه ی بازیکنان پیکان به سمت چپ استقلال متمایل بشن و وقتی پاس رو به میلاد دادن برای ارسال توپ به سمت دروازه هیچ مزاحمی نداشت.
گل پیکان به نظرم ایرادی نداشت ولی داور برای استقلال باید یکی دو پنالتی اعلام میکرد.نوری ، حنیف ، خسرو و میلاد جز بهترینای استقلال بودن از نظر من.نبود کرار حس میشد ولی اینطور نبود که بی تاکتیک باشیم.با اومدن برزای از هفته های بعد شاهد تقویت تیم خواهیم شد.
By   حسن یارمحمدی   3336 Day ago
اول از همه دوستان خواهش دارم  موضوع جدید ایجاد یشونو در جای مربوطه قرار بدن تا حداقل این سایت نظم داشته باشه و دوستان جدیدی که عضو میشن بتونن تاپیک هارو راحتتر مطالعه کنن و ...
بازی نیمه دوم خیلی بد بود و با اشتباه داور که به کمکمون اومد تونستیم بازی ببریم
به نظر من ارنج اولیه اشتباه بود و نباید بیک زاده بازی می کرد کریمی مجبور بود یه خط جلوتر باشه و این باعث شد سردرگم بازی کنه و به درستی تعویض شد
هروقت بیک زاده بازی کرده تیم انگار یه یار کم داره درسته امروز یه چند باری نفوذ کرد ولی مفید نبود و کریمی تازه  داشت تو تیم جا میفتاد
در مورد مصاحبه رحمتی هم ناراحت شدم نمیدونم چه رسم بدی شده هرکی از تیم میره........
خداروشکر این بازیم روند نتیجه گیری خوبمونو ادامه دادیم
By   امید محمدی   3336 Day ago
تیم در مقایسه دو بازی قبل افت کرده بود ولی نتیجه خیلی خوب بود هاشم هم یواش یواش داره خوب می شه و این خیلی مهمه . در مورد رحمتی وبقیه هم خیلی متاسفم تا وقتی تو تیم هستن امیرخان امیرخان میکنن وقتی رفتن شروع میکنن به بد گفتن یک مرد پیدا نمی شه که اگه امیر بده تو تیم حرفشو بزنه ومردم رو مطلع کنه. آقای رحمتی ببین تو بیشتر طرفدار داری یا وحید طالب لو  بعد اظهار نظر کن
By   zahra*ss*7777 4444*777   3336 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

بازی زیبایی نبود ولی همین که بردیم خودش خوبه...بدون کرار زیبا بازی نمیکنیم...در ضمن طالبلو با رحمتی دست نداد  و خودشو عقب کشید...به هر حال امیدوارم این روند خوب خودمونو همینطوری حفظ کنیم و  در آخر فصل قهرمان بشیم...

By   علیرضا موسوی   3335 Day ago
آفرینomid 5759 واقعاً گل گفتی
By   shide HR   3335 Day ago
بازی مثل قبل نبود و به نظرم علتش نوع بازی پیکان بود کلا فقط دفاع میکردن ولی این برد خیلی چسبید چون خیلیا میگفتن استقلال بدون کرار به مشکل بر میخوره ..... کار رحمتی هم خیلی زشت بود , هر چی باشه بالا خره خودش یه روز تو استقلال بوده با کلی هوادار . حداقل باید ظاهرو حفظ میکرد .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.