استقلال بی غیرت!

استقلال بی غیرت!
By   فرهاد قدیری   4349 Day ago

این تیمی که امروز مقابل سپاهان بازی کرد لیاقت طرفداری و حمایت نداره. بازیکنان استقلال امروز گندترین بازی عمرشون را انجام دادن.

By   danial forouzanfar   4348 Day ago

نمی شه گفت بی غیرت می شه گفت استقلالی هایه بی برنامه

By   saeed mohsen zadeh   4348 Day ago
Written by: danial forouzanfar

نمی شه گفت بی غیرت می شه گفت استقلالی هایه بی برنامه

منم موافقم چون درست نیست به تیم محبوبمان صفت بی غیرتی بدیم
By   فاطمه اکبری   4348 Day ago

اما جدا برد حق سپاهان بود از همون دقیقه اول حمله کرد اما ما یه موقعیت هم نداشتیم

By   ف م   4348 Day ago

استقلال با غیرت ترین تیم آسیا و ایران هست این سپاهان هستش که با خودخواهی تمام باعث شد که استقلال از این مرحله حذف بشه با وجود اینکه میتونست کاری کنه که دو تیم ایرانی به هم نخورند و جفتشون بیان بالا من که از این تیم متنفرم. زنده باد استقلال زنده باد تمام بازیکنان با غیرت استقلال

By   farzad haghighi   4346 Day ago
bi geyrat kasie ke be esteghlal tohin kone harki har shakhsi har gordani bekhad be esteghlal tohin koneo bege bi geyrat yani khodesh nemidune geyrat yani chio hich buyiam az geyrat naborde,az bagie dustan taajob mikonam chejuri umadan to in bahs in bahsaro bi geyrata ra mindazan
By   saeed mohsen zadeh   4346 Day ago
Written by: farzad haghighi
bi geyrat kasie ke be esteghlal tohin kone harki har shakhsi har gordani bekhad be esteghlal tohin koneo bege bi geyrat yani khodesh nemidune geyrat yani chio hich buyiam az geyrat naborde,az bagie dustan taajob mikonam chejuri umadan to in bahs in bahsaro bi geyrata ra mindazan
اولا که شما سعی کنید به خاطر یک موضوع به دوستان خود توهین نکنید ,دوما ما نیز به عنوان مخالف طرح این نوع موضوعات وارد شدیم و نظر خود را گفتیم
By   farzad haghighi   4346 Day ago
kasi ke bekhad be esteghlal tohin kone jash inja nis agaye nesbatan mohtaram
By   saeed mohsen zadeh   4344 Day ago
آقای کاملا محترم من که گفتم منم مثل خودت مخالف این نوع نظراتم دوست عزیزی هم که این موضوع رو مطرح کرده حتما از روی عصبانیت بوده وگرنه کسی که بخواد به استقلال نسبت ناجور بده طرفدار نیست
By   farzad haghighi   4344 Day ago
دوست خوب من منم به شما احیانا چیزی نگفتم در هر صورت گفتن کلمه بی غیرت اونم به تیمه محبوبمون درسته؟مگه خود ما موقع باخت ناراحت نمیشیم؟ولی این کلمرو یه هواداره واقعی نمیگه.کمو زیاد همدیگرو با طرزه نظراتمون شناختیم میدونم که شما griffin دوست خوبی هستی و یه هواداره واقعی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.