آندوتیموریان

آندوتیموریان
By   وهاب نظری نژاد   3352 Day ago
By   حسین امیری   3352 Day ago
تیموریان اگه دنبال موفقیت بود تو استقلال میموند.دنبال پوله پول
By   امیر حسین اسلامی   3352 Day ago
​یه بخشیش پول بود ولی همش نه.چیزای دیگه ای هم بود.مثل رفتار لیدر ها و برخی افراد اطراف قلعه نویی.همون افرادی که باعث شدن خیلی ها در این 3 سالی که قلعه نویی سرمربی تیمه از این تیم برن.
By   علیرضا موسوی   3352 Day ago
به نظر من اگه هر کسی به خاطر امیر قلعه و اطرافیانش از تیم رفته حقش بود که بره چون با رفتن اونها تازه فهمیدیم که چه خائنی بودن. به غیر از فرهاد و پژمان(اگه دلیل رفتن منتظری امیر قلعه باشه)
By   shide HR   3351 Day ago
اندو دنبال موفقیت نبود به نظرم یه ادم دورو هیچ وقت نمیتونه موفق باشه . 
By   رسول موگویی   3350 Day ago
استقلال به بازیکنای پولکی مث آندو هیچوقت نیاز نداره
By   محمود اشوری   3279 Day ago
سلام دوستان.به نطرم همون بهتر که اینجور بازیکنا تو استقلال نباشن اگه اینا واقعا استقلالی بودن سرمربی روبهونه نمیکردن وجو تیمو بهم نمیرختن فرهاد مجیدی رو که یادتون هست همه میدونن با قلعه نوعی اختلاف سلیقه داشت ولی هیچ وقت احترام سرمربیشو زیرپا نذاشت وتو برنامه 90 فردوسی پور هر کاری کرد از زیر زبونش حرف در بیاره تا از طریق فرهاد حاشیه درست کنه فرهاد حرمتها رو نشکست و حرفی نزد اینه فرق بین یه استقلالی متعصب وادمایی مثل اندو که فقط ادای ادمای باتعصبو در میاره.
By   وهاب نظری نژاد   3279 Day ago
 من قبلا هم گفته بودم . این بازیکنان وقتی وارد استقلال میشن و پیرهن تیمو با افتخار در دست 

میگیرن و به خبرنگارا و عکاسا میگن . من از بچگی استقلالی بودم و عشق به هوادار و رنگ آبی 

بود که همیشه دوست داشتم یه روز به استقلال بیام . ولی مثل خیلیهای دیگه تا برق پولو دید تو زرد 

از آب در اومد و برای گفته های خودش یک ریال ارزش قائل نشد . همان بهتر که رفت . آیا بازیکنی 

را سراغ دارین که از استقلال رفت و موفق شد . در مورد آندو هم آینده این را ثابت خواهد کرد . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.