لنگ در آسیا

لنگ در آسیا
By   محمدحسن ملکی   3320 Day ago
با اینکه خیلی ها میگن که ما باید حامی تیم های حاضر در آسیا باشیم ولی من از ته قلبم آرزوی تحقیر لنگ رو میکنم دوس دارم تفاضلشون تو جدول منفی20 بشه
شاعر میگه لذتی که در باخت لنگ هست در برد تاج کبیر نیست ایشالا فردا شاهد دلقک بازی لنگیا باشیم
By   وهاب نظری نژاد   3320 Day ago
سالی که نکوست ازبهارش پیداست ...ماستی که ترش است ازنغارش پیداست . دوست عزیزمن فکرمیکنم خنده های خود را زودمصرف نکنیم قه قهه هارا نگه داریم برای روزی که لنگیهادستشان به ستاره آسیانرسد وسرافکنده برگردن . دورودبر استقلال پر افتخارترین تیم آسیا .
By   حسن یارمحمدی   3319 Day ago
​با این که بعد برد واسه خودمون کری میخونن  ولی دوست ندارم ببازه

امیدوارم نماینده های ایران موفق شن

فرهنگ استقلال واستقلالی بیشتر از این حرفاست

بیاین ما مثل اونا رفتار نکنیم و تو جام باشگاه ها آرزوی بردشونو داشته باشیم

By   علیرضا جوادیان   3319 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

By   محمدحسن ملکی   3319 Day ago
انصافا گل دوم ناجوانمردانه بود و همون گل روحیه ی لخویا رو داغون کرد
Written by: محمدحسن ملکی
انصافا گل دوم ناجوانمردانه بود و همون گل روحیه ی لخویا رو داغون کرد

​حسن جان بی انصافیه بازیکن لخویا بدون برخورد با کسی مصدوم شد و خودش بیرون رفت

​شما هم بیا رضایت بده یه آب خوش از گلوشون پایین بره
By   علیرضا موسوی   3319 Day ago
آقا واقعاًاز شماها دیگه انتظار نداشتم.این همه لنگیا شعار ضد استقلال و این حرفها علیه استقلال زدند بعد شما میگید آرزوی بردن لنگیا دارید. و خیلی ناراحتم که اینجا حرف از بردن لنگیا اومد.و آرزو دارید که لنگیا ببرند.لخویا دقیقاً عکس اون پیش بینی هایی بود که همه کارشناسان میکردن اصلاًتیمی نبود که بتونه 4 تا پاس سالم بده و موقعیت ایجاد کنه مثلاً تو لیگ قطر بالای جدوله.بابا باز گلی به جمال ملوان ته جدولی خودمون.استقلال بوریرام رو برده بود یادتون نیست که لنگیا چه حرفایی میزدن:تیم درجه 2 آسیا و از این حرفها.اونها آرزوی باخت استقلال رو دارن شما آرزوی بردن اونها؟تو لیگ میخوایم اونها ببازن ولی تو آسیا ببرن؟این حرف ها که میزنید چه ربطی به فرهنگ داره.به شما میگن استقلالی متعصب؟
By   shide HR   3319 Day ago
Written by: علیرضا موسوی
آقا واقعاًاز شماها دیگه انتظار نداشتم.این همه لنگیا شعار ضد استقلال و این حرفها علیه استقلال زدند بعد شما میگید آرزوی بردن لنگیا دارید. و خیلی ناراحتم که اینجا حرف از بردن لنگیا اومد.و آرزو دارید که لنگیا ببرند.لخویا دقیقاً عکس اون پیش بینی هایی بود که همه کارشناسان میکردن اصلاًتیمی نبود که بتونه 4 تا پاس سالم بده و موقعیت ایجاد کنه مثلاً تو لیگ قطر بالای جدوله.بابا باز گلی به جمال ملوان ته جدولی خودمون.استقلال بوریرام رو برده بود یادتون نیست که لنگیا چه حرفایی میزدن:تیم درجه 2 آسیا و از این حرفها.اونها آرزوی باخت استقلال رو دارن شما آرزوی بردن اونها؟تو لیگ میخوایم اونها ببازن ولی تو آسیا ببرن؟این حرف ها که میزنید چه ربطی به فرهنگ داره.به شما میگن استقلالی متعصب؟
​علیرضای عزیز بحث من ملی بود من دوست ندارم جلوی عربا ببازیم اونم تو ورزشگاه آزادی 

از پرسپولیس و سپاهان متنفرم ولی وقتی با عربا بازی دارن راضی نمیشم بهشون ببازن

حرف من اینه که اگه ما هم مثل اونا رفتار کنیم پس چه فرقی با طرفدارای اونا داریم

قطر عربستان ژاپن کره چین استرالیا همه قهرمانی آوردن غیر ما، دیگه قهرمان نمیشیم حداقل 

آبروریزی هم نکنیم.

در مورد شعارشون نمیدونم چی گفتن ولی ما هم تو بازیای آسیاییمون همچین شعارایی دادیم یه 
  یه کری خونی که همیشه بوده و چیز مهمی نیست

انقدی که از عربا بدم میاد از پرسپولیس بدم نمیاد حالا اگه اسمش بی تعصبیه من ...
​من به این بازیها به دید ملی نگاه میکنم و عیار تعصب من بد خواستن برای دیگری نیست در جایی که استقلال حضور دارد آرزویم قهرمانی استقلال است بعد از استقلال دوست دارم از هم میهنانم قهرمان شود حالا اگر فکر میکنید این بی تعصبی به تیم هست اشتباه شماست من به استقلال به خاطر ایرانی بودن تعصب دارم و در صورتی که خواهان باخت یک تیم ایرانی در مقابل تیمی با ملیت دیگر باشم تعصب به ایران و وطنم زیر سوال میرود من پرسپولیس را یک رقیب ورزشی میدانم نه دشمن چون در هر خانه ای هم قرمز هست هم آبی آنها از ما هستند حال اگر عده ای بی فرهنگ حرکات نا شایستی انجام میدهند دلیلی نمیبینم من هم همان حرکات را انجام دهم چون رشد انسانها در همین تفاوتهاست
در پاسخ به حسن آقای عزیز ببینید این بازی  با عربها اولین نیست آخریش هم نیست خیلی بازي ها به اونها باختیم و خیلی بازی هارو بردیم پس اینکه فکر کنیم باید همیشه ببریم  شدنی نیست.حالا تیم های دیگه هستند غیر از لنگیا که میشه آرزوی بردن اون ها جلو عرب هارو داشته باشیم.فکر کنم همه جای دنیا اینجوری باشه که هوادار های تیم هایی که از بدو تأسیس شون با هم دشمن بودن(البته تو زمینه ورزشی منظورمه)هیچ وقت از برد تیم رقیب خوشحال نمیشن مثل بارسا ورئال، من سیتی و یونایتد و خیلی های دیگه.یه سوال :آیا لنگیا به قهرمانی های ما تو آسیا و مقام هایی که آوردیم افتخار میکنن وخوشحال هستن؟مگه قهرمانی های ما جنبه ملی نداره؟آیا بازی با اف سی سئول هوادارهای لنگی فراخوان دادن که بیان استقلال رو تشویق کنن؟ مگه بازی ملی نبود.بعد از حذف تو آسیا اون ها چی گفتن آیا کلی حرف و حدیث در نیاوردن؟(البته حرف لنگی جماعت واسه من از ...... هم بی ارزش تره من کلاً میگم).
​علیرضا جان حرفه من اینکه ما باید با اونا فرق داشته باشیم یا نه ما هوادارای معمولی نیستیم که هوادارای 

باشگاه بزرگ استقلالیم که فهیم و منطقی بودنومون ثابت شدس

حرف شما درسته قرار نیست همیشه برنده باشیم و جذابیت فوتبال هم به این برد و باختاشه

ولی نمیتونم وقتی از تلویزیون بازی میبینم هوادار لخویا یا هر تیم دیگه ای باشم و پرچم اونا دستم باشه

آرزوم موفقیت ایران ایرانی تو همه زمینه هاست
علی آقای عزیز اینکه شما میفرمایید تو هر خانواده ای هم آبی هست هم قرمز کاملا درسته.ولی آیا میشه گفت چون عده ای از استقلالی ها دوست دارن که لنگیا در عرصه بین المللی برنده بشن پس با فرهنگ هستند و عده ای از لنگیا چون دوست دارن استقلالی ها بازنده بشن پس بی فرهنگ هستند؟ آخه این چیز ها که ملاک فرهنگ و شخصیت نیست.پس بارسایی ها ورئالی ها که همیشه تشنه خون هم هستند بی فرهنگ هستند؟ فوتبال یه ورزشه نه جنگ طبق گفته شما کری خونی هم در ورزش هست نه جنگ ورزش زیباست نه جنگ، به خاطر همین کری خونی هاش.
​لنگیا که هر ده سال یه بار میان آسیا و ما هم هر ده سال یه بار نمیریم حالا اجازه بدیم برن و کمی 

شادی کنن ولی دستشون دادیم دست نفت تراکتور فولاد تا گم نشن آسیا وسیعه

بعضی موقعا با خودم فکر میکنم طرفدارای لنگ به چی بنازن اون از اوضاع لیگشون و عدم صعود 

آسیا که امسالم هم این قصه تکرار شد حالا اگه با این بردا هم کری بخونن مشکلی نیست
به هر حال هر کسی نظر و عقیده خاص خودشو داره. نظر شما هم محترمه ولی من اگه بخوام نظرمو راجع به لنگیا بگم اینه که اونها حتی اگه با دشمن خونی و جونی من هم بازی کنن آرزوم تحقیر و شکست لنگیاست. مرگ بر لنگ
​من همچین ادعایی درباره فرهنگ نداشتم برداشت کاملا اشتباه شماست

من میگم ما باید خاص باشیم و با هوادارای تیمای دیگه فرق داشته باشیم

دیگه نمیدونم منظورمو چه جوری برسونم
دوست عزیز اول کامنت گفتم علی آقا نه شما
​متوجه شدم ولی منم در مورد اون موضوع صحبت کرده بودم و امکان داشت برای حسن آبی سوتفاهم پیش بیاد
​علیرضا من نگفتم کسی که خواهان باخت قرمزهاست بی فرهنگه من میگم تفاوت فرهنگی قرمز و آبی باید مشخص باشه و هر کاری انها کردن ملاک ما نباشه البته من نظر شخصی خودم رو گفتم و میگم برای من آبی و قرمز یک انتخاب ورزشی هست و عاشقانه تیم محبوبم را دوست دارم ولی برای خودم خط قرمزهایی دارم اول دینم بعد کشورم و چون به کشورم بی نهایت افتخار میکنم حاضر نیستم در هیچ جدالی با کشوری دیگر پرچم من پایین باشد من در جایی که استقلال هست مطمئنن برای قرمزها آرزو شکست دارم چون منافع تیم محبوبم در میان است ولی در چنین تورنمنتی به هیچ وجه دوستار شکست قرمزها نیستم من مطمئن هستم در بین آبیها افراد زیادی هستن که مثل خود من حتی بعضی از فوتبالیستهای قرمزها را دوست دارند چون آنها از رنگها فراتر رفته اند و به یک بازیکن ملی تبدیل شدند مثل کریم باقری یا مهدوی کیا مطمئن باشید قرمزها هم دیدگاهی مشابه به بازیکنان ملی ما دارند مثل مرحوم حجازی یا هادی طباطبایی و داش علی منصوریان البته این دیدگاه منه ممکنه خیلی دوستان مخالف باشند یا عده ای موافق ولی من در فوتبال چیزی به عنوان دشمنی نمیبینم ولی مسئله بارسا و رئال را بیان کردی که آن اصلا بحثی دیگر است آنها خود را هم میهن نمیدانند و ایالت کاتالان را کشوری جدا محسوب میکنند و بارسا را ارتش این ایالت جدایی طلب میدانند باز هم تشکر از همگی دوستان و علیرضا استقلالی دو آتشه عزیز
By   میرودود سیدمحمدی   3319 Day ago
​ضمن احترام به همه ی عزیزان،پرسپولیس محاله بتونه صعود کنه.با وضعیت موجود 

لیگ ایران هیچ تیمی نمیتواند به فینال آسیا برسد.زرنگش استقلال بود که دوره 

گذشته تا اون مرحله بالا رفت.اساسا لیگ آسیا بدون استقلال هیچ لطفی نداره. 

یک ستاره توآسیا...............................حسرت پرسپولیسیا
By   سمانه علیزاده   3318 Day ago

من که آرزومه لنگ تو گروهش آخر بشه.هرچقدر هم بخواهیم متفاوت
باشیم ولی به هیچ وجه نمیشه از قهرمانی لنگ خوشحال شد.همونطور که
آقای علیرضا گفتن مگه اونا به قهرمانیای ما افتخار میکنن که ما از بردشون
خوشحال بشیم.
By   shide HR   3318 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

من که آرزومه لنگ تو گروهش آخر بشه.هرچقدر هم بخواهیم متفاوت
باشیم ولی به هیچ وجه نمیشه از قهرمانی لنگ خوشحال شد.همونطور که
آقای علیرضا گفتن مگه اونا به قهرمانیای ما افتخار میکنن که ما از بردشون
خوشحال بشیم.
By   علیرضا جوادیان   3316 Day ago
By   میثم محمدی قراسویی   3316 Day ago
بحث مفصلی شده ولی فرق ما با هوادارای تیم رقیب توی خاص بودن ماست!!!!!ما خاص هستیم چون استقلالی هستیم، ما خاص هستیم که برد نماینده کشورمون در مقابل تیمهای عربی برامون مهمه! البته اینم بگم که همه طرفدارای رقیب بد نیستند! فینال با جوبیلوایواتای ژاپن و یادتونه؟ یکی از دوستان من که طرفدار رقیب بود، از اینکه استقلال نتونست قهرمان بشه، تا صبح گریه کرده بود!!!؟؟؟ شاید باورش برای خیلیا سخت باشه یا بگیم محاله!!! ولی واقعیت داره! من به احترام همون معدود طرفدارای تیم رقیب که عرق ایرانی دارند، از برد نماینده کشورم در بازیهای بین المللی خوشحال نشم ناراحت نمیشم.....
البته نظرهمه دوستان برام محترمه ولی شمام به نظر دیگران احترام بزارین...

By   علیرضا موسوی   3315 Day ago
بابا این حرفها چیه ما خاص هستیم و اینا.من اصلاً این حرف ها رو قبول ندارم .شما طبق کدوم معیار و پارامتری میگید ما خاصیم و اونها عام یا برعکس؟(البته خاص بودن خوبه) ولی با این حرف ها داریم خودمونو گول میزنیم.خاص بودن اصلاً به این چیزها نیست.شما به همون دوستتون که واسه باخت استقلال گریه کرد بگید آیا با دوستهاش که طرفدار لنگیا هستند تو یه جمعی باشه بهشون میگه که به قهرمانی های استقلال تو آسیا افتخار میکنه؟(مردونه ازش بپرسید) آیا لنگیا به فرهاد مجیدی ما به عنوان یه استقلالی محبوب احترام میذارن؟ولی ما مثلاً باید به علی کریمی یا علی لابی احترام بذاریم چرا؟ چون ما مثلاً خاصیم
By   shide HR   3315 Day ago
در هر صورت چه ما براشون ارزوی موفقیت بکنیم یا نه چیزی عوض نمیشه لنگ تیمی نیس که موفق شه .
By   علیرضا جوادیان   3314 Day ago
By   علیرضا جوادیان   3314 Day ago
تفاوت مرام استقلالیا
By   وهاب نظری نژاد   3305 Day ago
​میان ماه من تا ماه گردون .     تفاوت از زمین تا آسمانست . اصلا این لنگیها عددی نیستن که بخوان با ما آبیها مقایسه بشن . حرکات اینها باید با مستند راز بقا مقایسه بشه . وقتی علی کریمی لنگی با افتخار بگه من هر کاری میکنم تا تیمم برنده بازی بشه . حتی اگر خودم را الکی زمین بندازم تا داور خطای پنالتی بگیره . تو خو حدیث مفصل بخوان از این مجمل .   
By   fariba nikzad   3303 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

موافقم ب شدت
By   وهاب نظری نژاد   3285 Day ago
آقای. HHH777.من با لنگیها خوب بشو نیستم و نخواهم شد و این هیج ربطی به فرهنگ و ادب و خاص بودن نداره . لنگیها همیشه دشمن ما بوده و هستن . خودمان را گول نزنیم که بگیم   چون فلان تیم در آسیا بازی دارد به چشم تیم ملی بهش نگاه کنیم . چرا وقتی استقلال در آسیا بازی داشت اینقدر فشار بهش آوردن . بازیهایش را عقب نداختند و انقدر چوب لای جرخش گذاشتن تا از آسیا حذف شد. بنا براین اینها همه شعارن . لنگیها برن بمیرن که وجودشان برای فوتبال این مملکت  . ​مضره
By   لیلا جوکار   3284 Day ago
دلقک نبود تو آسیا......... رفتن به جاش این لنگیها.:):):)
By   وهاب نظری نژاد   3284 Day ago
میان ماه من  تا ماه گردون . انصافا هر چه نگاه میکنم فقط رنگ ​.آبی .​می بینم . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.