اگر کرار نباشد!

اگر کرار نباشد!
By   میرودود سیدمحمدی   3346 Day ago
​با توجه به جریانات اخیر که برای کرار رخ داده و امیرخان هم گفته که کرار باید حدش را بداند و ازآنجایی

هم که امیر اهل نازخریدن هیچ بازیکنی نیست.احتمال رفتن کرار وجود دارد.نظری جویباری هم گفته

غرامت بدهد وبرود. تازه خودش هم گفته به ایران نمیاد.به نظر عزیزان، اگر کرار از استقلال برود بازهم

میتوانیم مدعی قهرمانی باشیم؟؟
​بی کرار تیم ناقص میشه واین خیلی بده.چون پلی میکر نداریم.
By   علیرضا جوادیان   3346 Day ago
​الان هم که هست نمیتوان خیلی روش حساب کرد ولی به نظرم حتی به قیمت از دست دادن قهرمانی امیر نباید اصولش را زیر پا بگذارد
By   وهاب نظری نژاد   3346 Day ago
اس اسهای فهیم من شخصآاز طرفداران پروپاقرص کرارهستم اما اولآ تیم متکی به بازیکن خاصی نیست .دوم .کراربه مملکت وایران ما توهین کرده.من حاضرم تیم محبوم استقلال اصلا به دسته پایین ترسقوط کنه اما کسی به وطنم توهین نکنه.نام استقلال همانندنقطه کوچک پرگاریست در یک دایره بزرگ به نام ایران بزرگ .اگرکرار که این همه من دوستش دارم شخصآ بخاطرتوهین به وطنم عذرخواهی خودرا رسانه ای نکندنه فقط ازاستقلال که بایداز ایران همیشه سرفراز اخراج شود و هیچ وقت هم دیگراجازه ورود به ایران را هم نداشته باشد. چو ایران نباشدتن من نباد... بدین بوم و برزنده یک تن نباد....

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.