کاپیتانی

کاپیتانی
By   میلاد قربانی   4275 Day ago
By   اصغر فرخیان   4275 Day ago
By   farzad haghighi   4275 Day ago
به نظر من هرکی با تجربه تره جدا واسه استقلال زحمت کشیده لیاقت اونه.این که میگن نکونام بیاد کاپیتانه اشتباهه.پس منتظری چی؟صادقی چی؟اینا که جدا با غیرتای اس اسن یا سید مهدی
By   ف م   4265 Day ago
به نظر من فرهاد باید کاپیتان باشه حالا که نمیاد سید مهدی رحمتی باشه
By   farzad haghighi   4265 Day ago
میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
By   ف م   4264 Day ago
Written by: farzad haghighi
میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
نمیاد با این شرط هایی که این امیر قلعه نویی میزاره بعید میدونم چه فایده اگه هم بیاد که معلوم نیست تو لیست 18 نفره هم باشه مجبوره از سکوها بازی رو نگاه کنه
By   elnaz mousavi   4224 Day ago
Written by: ف م
[quote=feri patala]میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
نمیاد با این شرط هایی که این امیر قلعه نویی میزاره بعید میدونم چه فایده اگه هم بیاد که معلوم نیست تو لیست 18 نفره هم باشه مجبوره از سکوها بازی رو نگاه کنه
By   امیرحسین نطاق   3858 Day ago

فقط7مقدس!!!!!!!!!!!!!

By   امیر حسین اسلامی   3858 Day ago

فرهاد مجیدی

By   میثم محمدی قراسویی   3858 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

این تاپیک ماله شهریور 91 هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By   امین حسینی   3857 Day ago

آره.چرا اومده تو موضوعات فعال؟

By   ساحره عصار   3852 Day ago
چی بگم والا.خسته شدیم دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
By   محمد طاطیان   3849 Day ago

کاپیتان اول و آخر فقط فرهاد مجیدی

By   امیر حسین گودرزی   3827 Day ago

اول فرهاد

دوم جواد

سوم سید

By   محمد رجبی   3827 Day ago
معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد
By   امیر حسین اسلامی   3827 Day ago
Written by: محمد رجبی

معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

By   محمد رجبی   3827 Day ago
خوشت اومد داش امیر؟دروغ میگم ؟هرجا میریم اسم این پسره است مردم از حسودی!!!!!!
By   مهسا صادقی   3826 Day ago
ببخشیدا ببخشیدا ولی شما خیلی خیلی کاراشتباهی مکنید که داداش فرهاد ما توهین میکنید ادم تا یه اندازه صبر داره من دیگه نمی تونم صبر کنم من میتونم همه حرفی رو تحمل کنم بجز توهین به داداش فرهادم ببین یه بار دیگه ببینم به داداش فرهاد گلم توهین کردی من میدونم باتو اجنوی پرست فهمیدی یا نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
By   امیر حسین اسلامی   3826 Day ago

[quote=mohmaad ss]معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

این شکلکی که گذاشتم معنیش این بود که به حرف محمد اس اس خندم گرفت.به سطح فکرش خندم گرفت.وگرنه اصلا جنبه حمایتی نداشت.

By   محمد رجبی   3826 Day ago

[quote=mohmaad ss]معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

این شکلکی که گذاشتم معنیش این بود که به حرف محمد اس اس خندم گرفت.به سطح فکرش خندم گرفت.وگرنه اصلا جنبه حمایتی نداشت.

داش امیر داشتیم؟؟؟تو که خصوصی زدی حال کردی با حرفم و جواب دادنم!نظرت عوض شد؟عجیبه ها
Written by: مهسا صادقی
ببخشیدا ببخشیدا ولی شما خیلی خیلی کاراشتباهی مکنید که داداش فرهاد ما توهین میکنید ادم تا یه اندازه صبر داره من دیگه نمی تونم صبر کنم من میتونم همه حرفی رو تحمل کنم بجز توهین به داداش فرهادم ببین یه بار دیگه ببینم به داداش فرهاد گلم توهین کردی من میدونم باتو اجنوی پرست فهمیدی یا نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
برو کوچولو معنی حرف منو نفهمیدی انگار.؟ من خودم نوکر داش فرهادم هستم میگم دخترا اونم خوشگلاشون از این خوششون میاد حرصم میگیره از حسودی البته تورو نمیگم..عصبانی نشو و دخالت نکن چون بعد مجبورم بهت توهین کنم ..اونی که میگم خودش باید بیاد جوابم و بده.!

[quote=Different]

[quote=Different]

داش امیر داشتیم؟؟؟تو که خصوصی زدی حال کردی با حرفم و جواب دادنم!نظرت عوض شد؟عجیبه ها

من تو خصوصی هم بهت گفتم حرفت با مزه بود و به حرفت نخندیدم.بلکه به خودت خندیدم.

[quote=parand]
برو کوچولو معنی حرف منو نفهمیدی انگار.؟ من خودم نوکر داش فرهادم هستم میگم دخترا اونم خوشگلاشون از این خوششون میاد حرصم میگیره از حسودی البته تورو نمیگم..عصبانی نشو و دخالت نکن چون بعد مجبورم بهت توهین کنم ..اونی که میگم خودش باید بیاد جوابم و بده.!
ببین اولا من نیاز ندارم تو یه اقای ظاهرن مودب به من بگی که من خوشگلم بعدم خوب دیگه معلوم هیچ کسی به پای داداش فرهادمون نمیرس پس توحسرتو حسودی بمون
اهان فهمیدم ...امیر حسین با ساحره خانم بده با این مهسا خوبه من دارم راجب به ساحره خانم حرف میزنم اون میگه خانمهای سایت من به خانمای دیگه چیکار دارم اخه!!!!!!!!!!بدت نیومده امیرا !!!!!!!
اهان فهمیدم ...امیر حسین با ساحره خانم بده با این مهسا خوبه من دارم راجب به ساحره خانم حرف میزنم اون میگه خانمهای سایت من به خانمای دیگه چیکار دارم اخه!!!!!!!!!!بدت نیومده امیرا !!!!!!!
حرف زیادی نزن

آقای محمد اس اس دیگه تمومش کنید.

بعد به من میگید امیر حسین چرا اینقدر احترام رعایت نمیکنی؟آخه آدمی که عزت نفس نداره و اینقدر خودشو حقیر و کوچیک میکنه احترام داره؟

By   حسن یارمحمدی   3826 Day ago

اینجا هم این بحث ادامه داره

mohmaad ss  شما نظری   درباره استقلال  نداری

چه خبراز باشگاه

By   مجید مسلم آذر   3824 Day ago

اصلا مهم نیست

By   لیلا واحدی فرد   3824 Day ago

داش فرهاد

By   مجید مسلم آذر   3819 Day ago

این محمد همه جا رو کرده سایت دوستیابی .

By   عرفان ساسانی   3781 Day ago

By   حسین کلاته بابایی   3781 Day ago
Written by: عرفان ساسانی

چیه گذاشتی؟حالت خوبه؟

By   میثم محمدی قراسویی   3781 Day ago
Written by: حسین کلاته بابایی

چیه گذاشتی؟حالت خوبه؟

دوست عزیز اگر شما دقت کنی این تاپیک برای تیرماه سال 91 !!!!

By   علیرضا طاقتی   3779 Day ago
فقط فرهاد
By   مجید مسلم آذر   3763 Day ago

کاپیتان فقط مجیدی ولا غیر