نظر تون در مورد کرار جاسم

نظر تون در مورد کرار جاسم
By   امید ارشد   3347 Day ago
جاسم با اینکه بازیکن خوبی ولی با کاراش خیلی به تیم ضرر زده نظر شما دوستان چی
By   میرودود سیدمحمدی   3347 Day ago
​استخوانی است که در گلو مانده.نه میتوان قورتش داد نه بیرونش انداخت. اگه نباشه تیم لنگه. وقتی 

هم که هست مسخره بازی میکنه واعصاب خردکنی راه میندازه.امیدوارم از قهرمانی دور نیفتیم.
By   محمود اشوری   3312 Day ago
سلام دوستان.به نظر من اقای کرار تمام کارها وبرنامه هاش بادوستانش در عراق هماهنگه یعنی اگر برنامه تفریحی یا کارتجاری وغیره...داشته باشه دوستاش بهش خبر میدن که مثلا کرار هفته دیگه قراره بریم کوهنوردی.اونوقت کرار برنامه ریزی میکنه تا هفته دیگه یه کارت قرمز بگیره تا سر موقع به کارای شخصیش تو کشورش برسه واصلا واسش تیم کمترین اهمیتی نداره.بعد از اخلاق خوب ایرانیها کاملا سواستفاده میکنه وفکر میکنه زرنگ تشریف داره.به خاطر همین از مسولین محترم باشگاه خواهش میکنم اقا رو به کشورش برگردونن تا رواعصاب ما سورتمه نره.با تشکر
By   وهاب نظری نژاد   3293 Day ago
وقتی کرارجاسم قدر خودشو نمیدونه من چطور میطونم در باره او اظهار نظر کنم . 
By   maryam 7   3263 Day ago

از اکثر بازیکنا سرتره 

By   . HEDI .   3258 Day ago
عملکرد کرار در مقایسه با خیلی از بازیکنان تیمهای آنچنانی به نظر من خوب است، کرار هم مثل خیلی از بازیکنان خوب شروع کرد و همانطور که گفتم نباید این قدر به او گیر بدهند و تنها عاملی که (علیرغم نظر بعضی ها که با بغض کینه او را بد خلق و خو می دانند ) باعث جری شدن و درگیر شدن او می شود خطاهای بی موردیست که به عمد روی او صورت می گیرد و داوران هم بی تفاوت از کنارش رد می شوند و البته شاید تنها ایرادی که به تیم محبوب و به دور از حاشیه استقلال گرفته می شود همین کرار است...
By   وهاب نظری نژاد   3255 Day ago
 اگر وجدان داور بیدار باشه و عدالت و فدای کینه اش نکنه و تو زمین قصد گرفتن انتقام از بازیکن را نداشته باشه دلیلی نداره که کرار اینقدر عصبی بشه . این داوران هستن که باعث میشن کرار عصبانی بشه . 
By   حسین کلاته بابایی   3255 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

کرار بایییید باشه بهتر ازاون برا وسط زمین گیر استقلال نمیاد.

By   بهرام آقائی   3254 Day ago
کرارعالی وبه دردبخوره  اگه یه مقدارخون سردترباشه و کمترکارت بگیره برای استقلال بی نظیره
By   وهاب نظری نژاد   3253 Day ago
 تنها کسی که میتونه به کرار کمک کنه . خود کراره . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.