عادل فردوسی پور دماغ سوخته می خریم .

عادل فردوسی پور دماغ سوخته می خریم .
By   وهاب نظری نژاد   3341 Day ago
​یک بار دیگر مثلث شوم . عادل فردوسی پور . بعضی روزنامه های معلوم الحال . و لنگیهای حسرت بدل . با شکست مواجه شدو تیرشان به سنگ خورد . با احترام به تمامی بازیکنان عزیز استقلال ( بجز مجتبی جباری ) .ثابت شد که فرهاد مجیدی در قلب استقلالیهای آبی قرار دارد . . تا کورشود  هر  آنکه نتواند دید .
By   علیرضا موسوی   3340 Day ago
دم همه استقلالی های عالم گرم،اونهایی که به واقع به محبوبترین بازیکن دو دهه اخیر استقلال و دومین بازیکن محبوب تاریخ باشگاه رأی دادن، ودم شون گرم  اونهایی که تو لیست اولیه سایت نود به کسانی رأی دادن که واقعاً شایسته حضور در نظر سنجی نهایی بودن.زنده باد استقلال و استقلالی        مرگ بر لنگ و لنگی
By   علیرضا جوادیان   3340 Day ago
​خیلی رای گیزی جالبی بود ولی مطمئن هستم عادل تو آمار و ارقام دستکاری میکنه که قرمزها را در نهایت پیروز کنه ولی کلا تعداد زیاد مهم نیست اصل نوع طرافداره که استقلال خیلی جلوتر از تیم اوناست هوادار واقعی استقلال هوادار مکتب استقلاله که اون پر از ارزشهای انسانی و ادب و معرفته
By   علیرضا موسوی   3340 Day ago
راستی دوستان نظر سنجی سایت khabaronline.ir  یادتون نره، به فرهاد رأی بدید.
By   علیرضا جوادیان   3340 Day ago
اسطوره من کسیه که با لباس تیمم خداحافظی کرده
و هیچوقت مقابل تیمم به میدان نرفته
لنگیا تفاوت رو خودتون ببینید و اسطوره هاتون بیشتر بشناسید و بدونید شما به کی افتخار میکنید و ما به کی افتخار میکنیم 
By   میثم محمدی قراسویی   3338 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
اسطوره من کسیه که با لباس تیمم خداحافظی کرده
و هیچوقت مقابل تیمم به میدان نرفته
لنگیا تفاوت رو خودتون ببینید و اسطوره هاتون بیشتر بشناسید و بدونید شما به کی افتخار میکنید و ما به کی افتخار میکنیم 

عالی....

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.