بازیکنان خارجی استقلال و عملکرد آنها

بازیکنان خارجی استقلال و عملکرد آنها
By   وهاب نظری نژاد   3334 Day ago
 بازیکنان خارجی شاغل در استقلال بجز تعدادی انگشت شمار. عملکردشان بسیار ضعیف و خارج از حد تصور بوده که در واقع با آوردن این بازیکنان پول باشگاه دور ریخته شده . تازه وقتی هم از استقلال رفتن بابت دریافت مابقی طلب خود به فیفا شکایت کردند و این شکایتها همچنان ادامه دارد. فعلا که آخرینشان توزی است که اگر استقلال پولش را.ندهد ازش امتیاز کسر میشود . اینها را چه کسی به استقلال میاورد. چه کسی مسِول تشخیص بازیکن از نظر فنی است . بهتر نیست بجای این بازیکنان بی کیفیت که در واقع  حیف و میل کردن پول باشگاه است .  باشگاه از لیگهای پایین تر بازیکن جوان جذب کند . تا نظر اس اسهای آبی چه باشد . 
By   محمدحسن ملکی   3334 Day ago
از شما تشکر میکنم بابت فعالیتتون توی سایت،به نظر من مربیان باید توی ترکیب یازده نفره ی هر تیم حداقل از سه تا بازیکن امید استفاده کنن
همین تیم خودمون محسن کریمی،سیدمجید حسینی ، خلیلی و نورافکن رو داره که جز بهترین بازیکنای نسل جوان کشور هستن ولی متاسفتنه امیرخان هیچ و قت ازشون استفاده نکرد من همیشه از اینکار امیرخان انتقاد داشتم انصافا نسبت به امیرخانی که به طالبلوی18 ساله بازی داده بود خیلی ترسو شده و این به ضرر استقلاله

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.